pensjonaty w okolicach trójmiasta

W lipcu/sierpniu będzie w Gdańsku dentysta dr. Pędziwiatr? Może jacyś chętni na wizytę?


Czy dr już był w tym Gdańsku? Jeśli tak, to czy ktoś pisze się na wizytę dr Pędziwiatra? Pomorskie - Trójmiasto!!
Wybaczcie ,że tutaj...

Gdzie dostanę flo? Chodzi mi o sklep stacjonarny. Potrzebne na gwalt 😉
Okser niestety nie ma, Miszewo ma po 7,8 zł za sztukę dostanę gdzieś taniej?
joakul, moja bardzo dobra koleżanka trzyma konia w stajni w Czeczewie w La Scalli. Też z 20 km od Gdańska. Masz tam hale,karuzele,trenerzy na miejscu,robią duże konsultacje, są bardzo związani ze sportem. Ładnie,zadbanie,duży plac do jazdy i wyposażenie (przeszkody,mur,dodatki do przeszkód) też niezłe. Byłam tam i serio są bardzo zorganizowani  😀 Padoki podzielone na kwatery. W boksach bardzo sterylnie. Po prostu raj i jeszcze mają mieć restauracje na miejscu 😀!
Poszukuję stajni do 450zł dla bezproblemowego młodziaka. Jedyne na czym nam zależy to na tym by chociaż był jakiś padoczek do jazdy lub możliwość wyjazdu w teren i by było wszystko całkiem dobrej jakości. Może ktoś wie czy w ogóle coś takiego znajdę?
Behemotowa do 450 zł to raczej standard taki jak aktualnie masz, albo i gorszy..
Fokusowa to nie dla mnie, a chodzi dokładnie do tych 450zł. Opiekuję się koleżanki koniem i zaproponowałam jej zmianę stajni, więc coś tam pomagam szukać.
Ja zostaję na starych śmieciach 🙂 Damaszkowi tam jest dobrze 🙂
Poszukuję stajni do 450zł dla bezproblemowego młodziaka. Jedyne na czym nam zależy to na tym by chociaż był jakiś padoczek do jazdy lub możliwość wyjazdu w teren i by było wszystko całkiem dobrej jakości. Może ktoś wie czy w ogóle coś takiego znajdę?


Zalezy w jakim rejonie. W Choczewie jest 400, ale to kawalek od 3miasta.

Kasija - my zawsze zamawiamy na kotyliony.pl Tanio i w 3 dni zrobione 😉
Bisou aha no to fajnie 😀
Fokusowa to nie dla mnie, a chodzi dokładnie do tych 450zł. Opiekuję się koleżanki koniem i zaproponowałam jej zmianę stajni, więc coś tam pomagam szukać.
Ja zostaję na starych śmieciach 🙂 Damaszkowi tam jest dobrze 🙂


"Na starych śmieciach" są boksy wolne, to może wstawić 😉
[quote author=Behemotowa link=topic=87.msg2208092#msg2208092 date=1414093538]
Fokusowa to nie dla mnie, a chodzi dokładnie do tych 450zł. Opiekuję się koleżanki koniem i zaproponowałam jej zmianę stajni, więc coś tam pomagam szukać.
Ja zostaję na starych śmieciach 🙂 Damaszkowi tam jest dobrze 🙂


"Na starych śmieciach" są boksy wolne, to może wstawić 😉
[/quote]
Na starych śmieciach jest 500zł, a nie do 450zł 🙂


[quote author=Behemotowa link=topic=87.msg2207948#msg2207948 date=1414085673]
Poszukuję stajni do 450zł dla bezproblemowego młodziaka. Jedyne na czym nam zależy to na tym by chociaż był jakiś padoczek do jazdy lub możliwość wyjazdu w teren i by było wszystko całkiem dobrej jakości. Może ktoś wie czy w ogóle coś takiego znajdę?

Zalezy w jakim rejonie. W Choczewie jest 400, ale to kawalek od 3miasta.
[/quote]
Jak chce dziewczyna max. raz na tydzień dojeżdżać do konia to chyba jej nie będzie robiło wielkiej różnicy gdzie 🙂
Jak dziewczyna chce raz na tydzień do konia dojeżdżać to najlepiej wybrać stajnię taką gdzie koń będzie miał najlepsze warunki, bo może się ostro przejechać na przyjeżdżaniu raz w tygodniu do słabego miejca
Witam wszystkich ponownie 🙂

Dziękuję za odpowiedzi na moje zapytanie o pensjonat dla koni.

Ponieważ sezon hubertusowy w pełni a ja jeszcze wciąż sama w Trojmieście (bez moich kopytnych) poszukuję informacji o Hubertusie, który mogłabym uczestniczyć jako gość, tak dla samego poczucia klimatu i zrobienia kilku zdjęć.

Stęskniłam się już mocno za końmi i całą atmosferą w stajni. W zamian za "zaproszenie" oferuję fotorelację w miarę moich skromnych możliwości 🙂

Będę wdzięczna za podpowiedzi gdzie w okolicy Trójmiasta w najbliższym czasie odbywają się Hubertusy?

Pozdrawiam.
Mestena, dziś w Czeczewie: hubertus
Dziękuję Anai, ale dziś już nie dam rady 🙁
Może jutro albo przyszły weekend? Ktoś coś wie?
Z tego co pamiętam na 11 listopada jest w Pegazie Hubertus, ale to taka bardziej zabawa dla dzieci, a nie prawdziwy Hubertus.
Mestena, 15  listopada w Dajaku w Koleczkowie: klik
A ja pytanie z innej bezczki: czy ktoś się orientuje gdzie w Gdyni (najlepiej, jak nie to ogólnie trójmiasto) można wyprać derki zimowe? Mam do przeprania takie stricte zimowe, do 450g.
zoriczkowa, ja wszystkie derki piorę od lat w Gdańsku w pralni na Czyżewskiego. Mają osobne wejście dla koniarzy 😉
Czy ktoś w okolicy Gdańska miałby pożyczyć do przymiarki buty dla konia Cavallo? Bardzo mi zależy :kwiatek:
Dr. Pędziwiatra jeszcze nie było, wciąż za mało ludzi, więc szukamy chętnych.
zoriczkowa, tak.
Dr. Pędziwiatra jeszcze nie było, wciąż za mało ludzi, więc szukamy chętnych.


Ja mam pilną sprawę więc piszę się na jego najszybszą wizytę w pomorskim
To przy okazji - czy do kogoś wybiera się może dr Piekałkiewicz?
Czy ktoś się orientuję gdzie w 3mieście mogą mi naprawić i wstawić zamek do oficerek?

martkagd, na pewno gdzieś w Gdyni. Napisz do forumowej Klami, ona tam zanosiła i była zadowolona, to ci poda dokładny adres 😉

Agu, jakbyś coś wiedziała to daj znać, też byłabym chętna na pokazaniu mu zwierzaka 🙂
W redzie jest super szewc. Przy starym urzędzie miasta.
Gdańsk ul Nałkowskiej 3, polecam
Myślę o przeprowadzce do południowych części Gdańska lub Pruszcza Gdańskiego. Czy w pobliżu Pruszcza w odległości do ok 30 km znajdę przyjazną stajnię z dobrymi warunkami dla koni (pastwiska, częste sprzątanie, siano do woli) ? Mniej interesuje mnie zaplecze dla jeźdźca, chociaż konieczny plac do jazdy. Mój koń jest przyzwyczajony do chowu pastwiskowego 24/7 na dworze i nie chciałabym go wstawić do stajni, gdzie będzie wypuszczany tylko na kilka godzin. Stajnia może być kameralna, chociaż niekoniecznie. Cena do max 600-700 zł...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 listopada 2014 12:50
Sprobuj stajnie w Mierzeszynie 🙂
https://www.facebook.com/StajniaMierzeszyn
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się