UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

_Gaga + za sprzedaż siodła. Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt, siodło zgodne z opisem. Polecam
olga96, + za szybką wpłatę i decyzję (po przymiarce) ws zakupu siodła  :kwiatek:
Uważajcie na Pauline - Patrycje Matulewicz, choć nazwisko też przekręca,przeważnie chce wymienić się na sprzęt, wysyłasz jej swój a ona milknie i od niej sprzętu nie otrzymsz. Szukamy więcej dziewczyn oszukanych przez nią do sporządzenia pozwu zbiorowego. Mieszka w Świnoujściu. Jeżeli ktoś z Was również został przez nią oszukany bądź zakupił u niej sprzęt i nie otrzymał go proszę o kontakt. Wiem że jest więcej osób takich jak ja oszukanych przez osobę nieletnia.
Polecam sprzedającego:

dorena
Bardzo polecam zakupy u noysea
Ciekawe, tanie i godne polecenia  :kwiatek:
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
19 października 2014 14:06
Plus dla sprzedającej agata* miła, konkretna osoba, bezproblemowa transakcja, polecam.
-bibi22- jako kupująca, wszystko super, polecam 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 października 2014 11:55
Angela - plusik dla kupującej  :kwiatek:
Dzięki !!! 🙂
POLECAM sprzedającą sei. Towar w dobrej cenie, zgodny z opisem. Szybki i miły kontakt.
Bardzo udana transakcja!  :kwiatek:
UWAGA!! Ogromny POZYTYW dla użytkownika Hajduczek: szybki, bardzo dobry kontakt i super organizacja. Osobiście jestem pod wrażeniem, gdyż juz na drugi dzień paczka była u mnie  😀
+  dla  sprzedających  Mirinda94  i  ~anek~`  miły kontakt , szybka wysyłka , sprzęt zgodny z opisem.    😅  Polecam.  :kwiatek:
[b]Malinella, Czakow, karolciaequilano, nunak , Cocosowo, Mandarynka123 [/b], szczerze plecam, pełen profesjonalizm  :kwiatek:
trener , Ja również dziękuję i polecam  :kwiatek: , miły kontakt i szybka wpłata na konto , Duży plus 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 października 2014 22:09
+ dla DebiutLove jako kupującej, wszystko jak najbardziej ok 🙂
+ dla BaŚ - bryczesy cudne i zgodne z opisem 🙂
Polecam kupujące - Parafka i Muffinka  :kwiatek:
dziękuję
Plus dla użytkownika Oliwkaaa jako kupującej 😉
edit. Plus dla xxagaxx jako kupującej 😉
Duży plusik dla Aleks jako sprzedającej :kwiatek:  Dziękuję
Duży plus też dla Kameleonik :kwiatek: po raz kolejny a także dla Malina2 ,Madzia5333
Dziękuję też Murat-Gazon za świetny kontakt i szybką wpłatę :kwiatek:
POLECAM!
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
24 października 2014 15:36
Dwa duże plusy lecą do sprzedających: koniczkowaaa i m.sukiennik. Konkretne, rzetelne osoby, szybka wysyłka, polecam.

+ dla kupujących:

wotson_2005
Arwena
juliaparys

+ za wymianę:

agata*

Dziękuję  :kwiatek:

duzy + dla RatiNa jako sprzedajacej  super  szybko i podanie nr  przesyłku  🙂
+ dla KaMa963, przedmiot zgodny z opisem i dobrze zapakowany 🙂
Wielki + dla maja1405 za wymianę. Ze względu na utrudniony ze mną kontakt (byłam wówczas totalnie zakręcona w tym czasie i rzeczywiście ciężko było się ze mną skontaktować, więc bez bicia zgodziłam się na taki układ), wysłałam paczkę jako pierwsza - umówiłyśmy się, że jak paczka dojdzie, wtedy dopiero wyśle swoją - gdy dostała paczkę natychmiast uczciwie wysłała tą dla mnie, doszła, wszystko w najlepszym porządku. Z całego serca polecam :kwiatek: Dodatkowy plus za cierpliwość 😀
ed
Plus dla mateusz5005 jako osoby kupującej  :kwiatek:
Plus dla sprzedajacych:
Goglinka90
Gunia92
+ dla Kasia Konikowa za bardzo miły kontakt, przesyłkę expresem polarnym i cudowną dereczkę  😍 :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
28 października 2014 15:44
PLUSIK dla kupujących: Patrycjaaa i anetakajper  :kwiatek:
Dziękuję 🙂.
plus dla sprzedającej:
wikaa1507
oraz dla kupujących:
skraweknieba
lewizna
Halinka1
dziękuję  :kwiatek:
Bardzo polecam kupujące :
polo001
MilenaR

Dziękuje za miły kontakt i szybką wpłatę  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się