Warszawskie voltopiry :)

Zna ktoś jakiś niedrogi punkt krawiecki, najlepiej na terenie Pragi Południe lub Północ? Potrzebuję zwęzić sukienkę.  😉
czy ktoś może polecić dobry parking w okolicy lotniska , tak żeby spokojnie zostawić na tydzień samochód , dużego busa , z dowozem na lotnisko i przywozem  z powrotem . łbo google wypluwa ich sporo , tylko z którego oferty można spokojnie skorzystać  i nie martwić sie .
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 października 2014 21:28
Jakie opinie o klubie Remont?
Studencka "mordownia"? Tak mi się kojarzy
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 października 2014 21:33
O nieee, hehe.
A jakieś fajne miejsce ze speed dating?
kujka   new better life mode: on
28 października 2014 21:46
Wojenka, widzialam kiedys szybkie randki w Layali/Ishtar. Ale czy to klub organizowal, czy ktos z zewnatrz - nie wiem. Nie bralam udzialu 😉
rybka   Różowe okulary..
29 października 2014 13:55
czy ktoś może polecić dobry parking w okolicy lotniska , tak żeby spokojnie zostawić na tydzień samochód , dużego busa , z dowozem na lotnisko i przywozem  z powrotem . łbo google wypluwa ich sporo , tylko z którego oferty można spokojnie skorzystać  i nie martwić sie .

Moi znajomi kiedyś korzystali z tego:
http://www.warsawparking.eu/
ja często obok przejeżdżam tego parkingu, wygląda jak większość, jeszcze jest jeden na w al. Krakowskiej bliżej do lotniska, chyba obydwa są podobne.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 października 2014 16:11
Bandos, coś sygnowane logo radia Eska na dzień dobry mnie odrzuca 😉. Raczej jakieś bardziej klimatyczne miejsce mnie interesuje.
To idziesz ze mną?  😁
Ile kosztowały rok temu w Warszawie choinki? Takie większe, przynajmniej 150cm 🙂
Ja za jodłę (ta taka z bialymi spodami) placilam cos kolo 130zl po konkretnym targowaniu
to jeszcze nie tak źle 🙂 a ile miała wysokości?
Tak właśnie ok. 150-160 😉
Gniadata   my own true love
14 listopada 2014 06:52
Czy dostanę gdzieś, najlepiej po prawej stronie Wisły dość grubą bawełnę?
Bischa   TAFC Polska :)
16 listopada 2014 10:30
Czy byłby ktoś chętny na pojechanie ze mną dziś, na 16 na perkusję w celach towarzyskich (będę sama) i filmowych, żeby mnie nagrać? 😉 Potem (gram do 18) możemy na jakieś piwo skoczyć 😁 Al Stanów Zjednoczonych, za kościołem, przystanek Os Majdańska 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2014 11:57
Kurcze, tuż koło mnie, szkoda, że nie ma mnie w Warszawie  🙁 Jak już wrócę to chętnie zobaczyłabym o co chodzi z grą na perkusji i "z czym to się je", oraz oczywiście piwo w miłym towarzystwie bardzo wskazane  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
16 listopada 2014 12:29
Dzisiaj jestem sama, więc z grania nici, bez pozwolenia i bez obecności mojego nauczyciela, nie posadziłabym nikogo 😁, co prawda nie łatwo jest zrobić krzywdę garom, ale to sprzęt warty conajmniej kilka tysięcy, a nie stać mnie na spłacanie szkód 😁 Gram raz w tygodniu, można ze mną przyjść, spróbować pod okiem zawodowego, czynnego perkusisty, podczas mojej lekcji, lub zapisać się na próbną (30-40 zł, czasem jak ktoś ze mną przychodzi z moich znajomych i się zapisuje wcześniej na próbną lekcję, to płaci jak ja, 30 zł) 😉 Lekcja trwa 45 minut, nigdy krócej, czasem nawet dłużej, nie ma tak, że trzymamy się granic czasowych, chyba, że ktoś gra po mnie.
Gdzie w Wwie (Ursynów, Centrum) dostanę dobre bezy? Jakaś sprawdzona sieć cukierni albo pojedynczy sklepik. Chodzi za mną ciasto/deser bezowy ale czasu/chęci/siły brak, żeby robić je samemu. Zastanawiam się gdzie kupię naprawdę dobre, nie walące chemią i barwnikami bezy, bez aromatów i smaczków, najlepiej z "glutkiem" w środku.
Polecam spektakl "One mąż show" w Och-Teatrze Warszawiacy! 🙂
Fantastyczny monolog Szymona Majewskiego 🙂


Chess takie jak opisujesz to tylko moja babcia robi  😜
Dasz namiary 🤣?
Do dobra, nie muszą być aż tak cudowne ale zależy mi, żeby na serio nie były chemiczne i o dziwnym smaku. Białka, cukier, tyleee... Pewnie i tak skończy się na tym, że zrobię je sama.
Najlepsze bezy są w le petit cafe przy metrze natolin 😉

Orientuje sie ktoś gdzie w Warszawie można zrobić dobrze trwałą ondulację? I jak z tym jest? Bardzo uciążliwe w obsłudze codziennej? Mam dość mało włosów i są cienkie i zastanawiam się, czy to nie byłby dobry pomysł na optyczne zwiększenie ich ilości.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 grudnia 2014 06:26
aaga84 nie polecam Ci trwalej na cienkie włosy  😉 wygląda to źle i wcale nie dodasz im puszystości i objętości. Znam.to z autopsji  🙂
No nie.. Myślałam że to jakaś nadzieja dla mnie 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
06 grudnia 2014 15:00
Jak się nazywa najbliższy przystanek przy Arenie Ursynów? Strona dojazdowa ciągle mi pokazuje przystanek Warchałowskiego, ale kiedyś jechałam z babcią tam na wystawę kocią i z tego przystanku się idzie sporo przez jakieś osiedla, a niedaleko AU jeździ 179, 148 (przyjaciółka nim jechać będzie z pl Szembeka). Hospicjum Onkologiczne?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 grudnia 2014 15:35
Tak, przystanek Hospicjum jest tuż przy Arenie. 179 tam jeździ.
Bischa   TAFC Polska :)
06 grudnia 2014 15:37
Super,dzięki :kwiatek:
Szukam jakiegos taniego sklepu papierniczego na Pradze Południe, w ktorym dostane filc, bloki techniczne, markery itp. Ktos cos? A moze w zwyklym tesco dostane filc?
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2014 14:29
infantil, nie wiem jak z filcem, ale reszte dostaniesz w Skali na Grochowskiej (przy Szembeka). Filc moze znajdziesz po drugiej stronie ulicy na bazarze?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2014 19:04
infantil w Tesco na Gocławiu jest sklep papierniczy, możliwe, że mają tam również filc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się