sklepy internetowe

Plusik dla animalii. Zamówienie doszło w przewidzianym czasie wraz z miłym prezentem 🙂
Duży + dla koniarz.eu za super kontakt i szybką wysyłkę. Również + dla animalia.pl i ich paczek z dnia na dzień  :kwiatek:
PLUS dla yard-equites.pl, nie dość, że świetny kontakt, dobre ceny, szybka wysyłka, to jeszcze miła niespodzianka w paczce  :kwiatek:
Brawo dla konik.com.pl - za kolejną super akcję - 15% rabatu na hubertusa !!!
operator_miotły, promocja w sumie miła, ale wiesz, pracownik sklepu, który tu regularnie przy każdej większej promocji tegoż sklepu wpada i udaje mdlejącego z zachwytu klienta, to wstyd, a nie brawa 🙁
kryptoreklamka  😎
horse-trade przemiła Pani pytała czy to będzie problem jeżeli wyślą paczkę kurierem zamiast PP, w tej samej cenie + ochraniacze na następny dzień w domu 🙂
pasi-konik same superlatywy ode mnie, dużo promocji + zwrot pieniedzy za towar tego samego dnia lub najpóźniej na następny dzień, jeżeli opóźnia sie dostawa jakiegoś produktu to wszystko jest wyjaśniane
gnl - szybka wysyłka, dobry kontakt ze sklepem 🙂
z półinternetowych jeszcze elfab-horse, można kupować za pomocą fb lub stacjonarnie, z tego co rozmawiałam to niedługo odpalają normalny sklep internetowy, fachowe doradztwo + sprzęt robiony na zamówienie. A to że właściciel potrafi podjechać z Gliwic do Poznania żeby spasować na konia zarówno siodło damskie jak i zwykłe to już w ogóle poezja 🙂
Ode mnie wielki - dla EQUI POINT. Zamówiłam dwa wędziła, opłaciłam zamówienie. Po tygodniu napisałam maila z pytaniem, kiedy towar zostanie wysłany, bo na stronie ciągle miałam informację, że zamówienie realizowane. Dostałam odpowiedź, że zamówienie zostało anulowane i dostanę zwrot na konto.

Ciekawe, czy jakbym nie napisała do nich maila to w ogóle by się odezwali  😵 😵 straciłam tydzień, a wędzidło potrzebuję dość pilnie. Więcej już tam raczej nic nie zamówię. Ale napisałam im, co o tym wszystkim myślę  😤
operator_miotły, promocja w sumie miła, ale wiesz, pracownik sklepu, który tu regularnie przy każdej większej promocji tegoż sklepu wpada i udaje mdlejącego z zachwytu klienta, to wstyd, a nie brawa 🙁


haha, a myślałam, że tylko ja to zauważyłam  🤣

Plusy dla HORSE-TRADE i Bergo - świetny kontakt i szybciutka wysyłka.
Plus dla konik.com.pl. Szybko i tanio (bezpłatna dostawa + rabat).
Ja również duży + dla konik.com.pl

Wczoraj zamówione, dzisiaj już mam  🙂
plusiki dla

animalia.pl
konik.com.pl
horse-trade

Minus jak zawsze dla oksera, potrzebowałam rzeczy,którą tylko oni mieli w sklepie,wzięłam za pobraniem nie spodziewając się za wiele i oczywiście nie ma  😁
Kosztem 10 euro zakupiłam na e-bay.de
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 listopada 2014 21:59
Plus dla Jarpol za mega obsluge🙂
(+) Plus dla Bergo 😉
Robiłam trzy zamówienia w przeciągu dwóch miesięcy.
Przy pierwszym nabałaganili bo chciałam odbiór osobisty a wysłali kurierem, potem kuriera odwołali ale dotarł do mnie zanim to zrobili, jak poszłam odebrać awizo to już odesłali z powrotem 😀
Także zamieszania było ale biorąc pod uwagę dwa następne zamówienia oraz wcześniejsze robione przez znajomą to bardzo na plus 😉
I chyba najbardziej na plus ceny Halloweenowe 😀 13,50zł za opaskę FP z polaru czy 15zł na sól himalajską 😀 To z takich pierdółek 🙂
Na plus 😉
Witam wszystkich

My również witamy i zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.
 reklama na forum
[s]Może ktoś tutaj będzie wiedział... Czy ktoś wie, w jakim sklepie dostanę patent FreeJump Collar?[/s]
Już mam. 🙂
Dziewczyny potrzebuje na szybko odpowiedzi. Zamówiłyśmy z koleżanką derki, które miały być nylonowe (skład w opisie) a są z poliestru. Bardzo zależało nam na tym żeby derki były nylonowe ale nie chcemy bawić się w odsyłanie itd. Czy w takim wypadku możemy się ubiegać o jakiś rabat na przyszłe zakupy albo coś takiego? Może któraś z Was miała podobą sytuacje w koniku
heroinx ja miałam coś podobnego. Pomylili mi wzór czapraka chciałam SR dostałam VS i miałam do wyboru albo odsyłam na ich koszt (przysłali by mi też na ich koszt właściwy czaprak) albo kod rabatowy w wysokości 30 zł (czyli dwóch przesyłek). Zadzwoń, z nimi idzie się dogadać i rozpatrzą sprawę w sposób najbardziej korzystny dla Ciebie.
Duży plus dla gnl.pl, super kontakt. Mimo, iż nie było mojego rozmiaru na promocji i miał być dopiero w przyszłym tygodniu, to dostałam produkt w promocyjnej cenie, a przyszedł dzisiaj. 🙂
super ogromny plus dla Jarpol za świetny kontakt i spełnienie wszystkich moich życzeń odnośnie derek, które w efekcie leżą na koniach super 🙂
oraz super mega plus dla animalii - miałam czekać na derki do 14 dni, a czekałam dokładnie tydzień 🙂
Kupował ktoś w tym sklepie i może się wrażeniami podzielić? 🙂
http://www.equiversum.pl/index.php
Moon   #kulistyzajebisty
05 listopada 2014 22:09
Ostatnio skumulowały mi się zakupy w kilku sklepach - normalnie jakiś szał, może czasy czekania na towary bez żadnych wieści minęły?  😉

+ dla bergo.pl - towar, który dostępny był na magazynie co prawda, ale przesyłka teleport! Plus rabat na kolekcję horze  😉

+ dla gnl - jak wyżej. Plus pancerne zapakowanie paczki, którego nie powstydziłaby się sama Animalia :P

+ dla animalii jak zwykle - mimo, że towar nie był od razu dostępny, na bieżąco informacje co jak i kiedy będzie. Zamówiłam wczoraj ciemną nocą jeszcze jedną rzecz i dziś wiadomość, że wysłano. Bajera!  😜

😍
Kupował ktoś w tym sklepie i może się wrażeniami podzielić? 🙂
http://www.equiversum.pl/index.php


wpisz w wyszukiwarkę na forum słowo  EQUIVERSUM.
Masz ją na górze strony, po prawej.
Znajdziesz wszystko co na ten temat pisano
+ dla podkowa-liny.pl ekspres zamówiłam ,a następnego dnia było już u mnie.
+ dla JAR-PASZ szybko sprawnie i zgodnie z opisem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 listopada 2014 10:20
zaległy plus dla HORSANI

i wielki plus dla Bergo- zamówienie z piątkowego wieczoru było u mnie we wtorek  👍
rybka   Różowe okulary..
06 listopada 2014 12:15
Wystawianie plusów animalia.pl to oczywista i już nudna sprawa...
Tak więc dziś wystawię ogromniastego plusa Panom Kurierom/kierowcą z animalii, przesympatyczni, kontaktowi i uczynni.
Jedyny sklep, z którego moje zamówienia trafiają bezpośrednio do mojej szafy w stajni 🙂
Duży plus dla Pasi-konik za sprowadzenie z Niemiec niedostępnego w Polsce przedmiotu. I to w ekspresowym czasie.  😀  :kwiatek:
Duży plus dla Calevo. Zamówienie z 3 listopada już dzisiaj dotarło do mnie 🙂.
Tradycyjne wielkie plusy dla:
- equishopu
- konika
- mksklepu

i oczywiście gigantyczny plus dla Yard Equites !
Czy któryś sklep oprócz equiversum ma w ofercie produkty loesdau? Albo ktoś może orientuje się jaki jest orientacyjny koszt przesyłki z Niemiec?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się