Styl western (dawniej kącik)

http://plwir.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=116

tu są przepisy opisów konkurencji jako takich chyba nie znajdziesz lepszych niż na wwr
subaru, wejdź sobie na AQHA
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 listopada 2014 17:13
Subaru, ale potrzebujesz skróconych opisów czy przepisów? 🙂

tutaj opisy, sensowne bardzo, po angielsku oczywiście
aqha.com/Showing/Content-Pages/Resources/Exhibitors/Guide-to-Showing/Class-Descriptions.aspx

tutaj handbook AQHA (ENG) do pobrania. Opisy dyscyplin, przepisy, wszystko w jednym
aqha.com/handbook

sporo też jest na stronie PLQHA (oficjalnej filii AQHA w Polsce 🙂 )
http://www.plqha.com/go.live.php/PL-H22/konkurencje.html

we wszystkich powyższych linkach są konkurencje AQHA, tak więc również klasy angielskie i wystawowe, nie tylko westernowe tak więc uwaga 😉 Żeby ktoś nie pomyślał, że Jumping albo Hunter Under Saddle to westernowa dyscyplina 😉
Karolass, a gdzie w Warszawie odbędzie się Wasza klinika?
[/quote]

na EZ Ranch :-) U Eweliny.


evette
wszystko jasne, ale czemu od razu futurity?? poczekajmy rok, zeby bylo trail in hand futurity :-)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 listopada 2014 22:13
raczej opisy 🙂

dzięki  :kwiatek:
Hej, mam pytanie. Czy Horse Passion jest godna zaufania? W celu przymierzenia siodła trzeba wpłacić kaucję (100% wartości siodła) i wtedy wysyłają. Czy to bezpieczne? Czy naprawdę robią to co mówią czy może są jakieś "kruczki"?
Hej, mam pytanie. Czy Horse Passion jest godna zaufania? W celu przymierzenia siodła trzeba wpłacić kaucję (100% wartości siodła) i wtedy wysyłają. Czy to bezpieczne? Czy naprawdę robią to co mówią czy może są jakieś "kruczki"?



ja kupowałam siodło i szczerze polecam 🙂
[quote author=Nature link=topic=27.msg2214223#msg2214223 date=1414943532]
Hej, mam pytanie. Czy Horse Passion jest godna zaufania? W celu przymierzenia siodła trzeba wpłacić kaucję (100% wartości siodła) i wtedy wysyłają. Czy to bezpieczne? Czy naprawdę robią to co mówią czy może są jakieś "kruczki"?



ja kupowałam siodło i szczerze polecam 🙂

[/quote]

Ale wysyłali ci do przymiarki itp? Bo są na drugim końcu Polski z mojego punktu widzenia i żeby siodło przymierzyć trzeba je wysłać :P
ode mnie to też prawie drugi koniec Polski 🙂 . tak, siodło zostało wysłane, w moim przypadku pasowało idealnie, więc już nie odsyłałam i nie przymierzałam następnego , tylko kupiłam "to pierwsze"


edit: Czy ktoś z re-voltowiczów będzie na kursie z Clausem w Gdańsku ?
ode mnie to też prawie drugi koniec Polski 🙂 . tak, siodło zostało wysłane, w moim przypadku pasowało idealnie, więc już nie odsyłałam i nie przymierzałam następnego , tylko kupiłam "to pierwsze"


dzięki bardzo 😀
Nature odezwij się do Karoliny (czyli do sklepu właśnie) bo teraz "lecą" szkolenia może gdzies w twojej okolicy będą i przymierzysz na miejscu?
I ja też polecam
[quote author=drey link=topic=27.msg2214225#msg2214225 date=1414943926]
[quote author=Nature link=topic=27.msg2214223#msg2214223 date=1414943532]
Hej, mam pytanie. Czy Horse Passion jest godna zaufania? W celu przymierzenia siodła trzeba wpłacić kaucję (100% wartości siodła) i wtedy wysyłają. Czy to bezpieczne? Czy naprawdę robią to co mówią czy może są jakieś "kruczki"?



ja kupowałam siodło i szczerze polecam 🙂

[/quote]

Ale wysyłali ci do przymiarki itp? Bo są na drugim końcu Polski z mojego punktu widzenia i żeby siodło przymierzyć trzeba je wysłać :P
[/quote]
Sklep jak najbardziej uczciwy.
Wysyłka kurierem. Nie ma problemów z kontaktem.
Duży plus za pomoc w dopasowaniu via net.



Nature horsepassion to forumowa KArolass. Na pewno nie spotka Cię z jej strony żadna nieuczciwość 🙂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
02 listopada 2014 20:50
Nature, mogę tylko potwierdzić powyższe 😉 Swoje siodło kupiłam od Karolass w maju tego roku - wszystko było jak najbardziej ok z jej strony, mało tego - świetny kontakt w razie dodatkowych pytań 🙂
Tuffy, dzięki wielkie 🙂 pomierzylam te co mam i faktycznie są podobne i takie samo na uszy jak i z naczółkiem 🙂 to ultwia prace 😀
a jak juz po przymiarce takiego delikatnego z równych paskóe, wymysleniu regulacji niewidocznej itd...jak skocze to pochwale sie :P bo koniur strasznie fajnie wyglada w takim prostym... (i surowym na razie..no ale będzie brąz-wiśnia - zeby do siodła pasowało...) i awet ie spadło! 😀


i pozostały dzieki za linki, wytłumacznei z klasami itd 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 listopada 2014 13:48
gdzie mogę dostać takie skórzane troczki do spinania pasków przy ogłowiu?
Euforia_80, poproś rymarza o rzemienie (kupilismy ostatnio u jakiegos robiącego ułańskie z pleszewa)
albo w sklepach -widzialam w loesdau,  kraemer
Horse Passion dziekuje za dobre opinie  :kwiatek:

Jestesmy z siodlami w ten weekend w Gdańsku (Borkowo - tam, gdzie jest kurs western z Clausem Theurer) oraz we wtorek na hipodromie w Sopocie.

Za dwa tygodnie Warszawa, o ile zglosza sie jeszcze 2 osoby na kurs z koniem.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 listopada 2014 11:37
http://equista.pl/editorial/249/equita-lyon-2014-23-quarter-horses-podbijaja-Francję

Od teraz najważniejsze informacje reiningowe na equista.pl 😀
Western wkracza do mediów jezdzieckich, nie tylko westowych ^ ^
Maluda Ogłoszenie? Czy po prostu ogiery i żrebaki z DRR? 😉

Kasiakliczkowskiej nowo nabyty palomino aqh Sunny jest właśnie z hodowli DRR, po ogierze Jock 😉
Nie miałam pojęcia, że u nas jest hodowla.
Aczkolwiek chodzi o same konie. Ciekawe jak cenową wypadają odsadki.
Tutaj Ci nie pomogę 😉

Hodowli AQH jest w Polsce kilka. No chyba, że masz na myśli swój region 😉
.
Zaczynam nie znosić wielkopolski, bo nic nie mam 'pod nosem'.
Wszystko, co dobre to daleko... A im dalej tym lepiej...

smartini   fb & insta: dokłaczone
04 listopada 2014 12:29
Maluda... Westowo jesteś w lepszej sytuacji niż ja :P
Zaczynam nie znosić wielkopolski, bo nic nie mam 'pod nosem'.
Wszystko, co dobre to daleko... A im dalej tym lepiej...



Dokładnie tak samo u mnie, dlatego, że tak blisko Ciebie ;D
Maluda... Westowo jesteś w lepszej sytuacji niż ja :P

O, a dlaczego?
Zdradź mi zaraz, poprawie sobie humor!  🙂

Liściu, a skąd jesteś konkretnie?

smartini   fb & insta: dokłaczone
04 listopada 2014 13:43
Bo jest double R Ranch i jest Nejdora i lotar chyba
W kuj-pom nie ma nic 😀
Maluda, teraz aktualnie to w Wlkp. Koło Turku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się