Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Piękne te Wasze misiaki!  😍
A to dostałam dziś w pracy, na dobry początek dnia 😍
lusia722, super te wasze młode się prezentują. Masz może jakies filmiki ?
oj 100 lat mnie nie było na końskim... ale zakochałam się w pewnym brunecie więc chyba najwyższy czas tu wrócić🙂 na początek ZNK of course😉



To jest brunet??? 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 listopada 2014 09:16
Klami mam tylko jakieś króciutkie z lonżowania, bo ciężko ogarnąć lonżę, bata, młodego konia i telefon  😜
Witamy wszystkich koniarzy🙂 To nasz pierwszy post na re-volcie, w związku powyższym szybciutko się przedstawimy. Nazywam się Pola i jestem szczęśliwą posiadaczką klaczy arabskiej Wiery, pochodzimy z Lubina (dolnośląskie) ale praca zmusiła nas do migracji na piękne mazury do Ełku, od około miesiąca stacjonujemy w małej stajni w Guzkach. Szczególnie serdecznie pozdrawiamy wszystkich miłośników koni arabskich 😀
marlin1990 Witamy i czekamy na więcej zdjęć  🙂
Breva Strasznie mi się ta fota podoba  💘
A ja dzisiaj postanowiłam skorzystać trochę na dzisiejszej pogodzie i parę zdjęć mi zrobiono 🙂



Wera, dzięki za miłe przywitanie 🙂 Piękną mieliście dzisiaj pogodę 🙂 u nas dzisiaj niestety troszeczkę pochmurno  🙁 Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie z tej "sesji", jedno z moich ulubionych 🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
01 listopada 2014 20:30
marlin1990  witamy i zapraszamy częściej 🙂

nam jakoś ostatnio nie ma kto zdjęć robić więc z jednym portrecikiem wpadam tylko
edit: za duże zdjęcie  🙄
marlin1990, pięknie razem wyglądzcie, ale zmniejsz zdjęcie, bo się forum rozjeżdża 😉 Według regulaminu dopuszczalny rozmiar to 800 pikseli na dłuższym boku 😉 A najlepiej moim zdaniem wrzucać zdjęcie do re-voltowej galerii, a później wklejać kod do postu, bo wtedy zdjęcie jest automatycznie zmniejszane 😉
wera5510, dziękuję🙂

halo, tak🙂 jest umięśniony, przystojny i większy ode mnie🙂 niestety technicznie rzecz biorąc nie całkiem mój🙁(( ale na razie jeżdżę na nim praktycznie codziennie i jest super🙂
Breva, a ty nie jeździłaś przypadkiem west?
Burza, jeździłam... ale niestety kolana odmówiły mi posłuszeństwa. Okazało się, że szerszy rozkrok w siodle (jak w westówce) sprawia że po godzinie w prawym kolanie mam taki ból że nie mogę zejść z konia.. W klasycznym okazuje się że nie mam tego problemu. I jakoś jednak pewniej się czuję🙂 Także z podkulonym ogonem wróciłam do klasyka, a obecnie w ogóle rozkminiam kupno ujeżdżeniówki🙂
Breva, ojej, ale to te swoje aqh też na klasyke poprzestawiałaś? 🙂
Burza, nieee baby chodzą w weście zazwyczaj🙂 ale są już przepisane na firmę/stajnię i chodzą pod naszą instruktorką, albo jedna pod uczącymi się😉 u mnie aktualnie końskie tematy są w ogóle dość zabawne - na papierze mam niby 4 konie, ale wszystkie to roczniaki (no 1,5 roku ma każdy). Więc do jazdy nic. Ale mój ojciec nie jeździ w ogóle na swoim koniu, więc delikatnie próbuję go przejąć😉 Ale tak całkiem nie odeszłam od AQH, ten pan powyżej to mix AQH i młp 🙂 jakieś 165 cm w kłębie i charakter cielaka🙂😉))
Dzięki dziewczyny za miłe komentarze 🙂, faktycznie zdjęcie się rozjechało, na przyszłość będę pamiętała, żeby je odpowiednio zmniejszyć 🙂 ceffly piękny portret, marzy mi się taki mojej kobyły, żeby wisiał w dużym powiększeniu w kuchni, ale niestety nie dysponuję kompetentnym fotografem, muszę siostrę do siebie zaprosić na sesję- szkoda, że mamy do siebie tak daleko- 700 km 🙁
lusia722, a podzielisz się tymi z lonży chociaż ? Dolce szczególnie ? Na zdjęciach wygląda super gumowo.
Puszczacie je w ogóle w korytarz? Nazgul widzę faaaaajne dzieci daje.
ej_anka Kropek jaki dostojny !
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 listopada 2014 18:33
Kilka naszych portretów z dziś 🙂



eterowa szałowa koszula 🙂 a same zdjęcia też piękne przy świetle zachodzącego słońca- super  😉
eterowa, szałowe i cudne  😍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 listopada 2014 20:07
Bardzo dziękuję :kwiatek: Mam jeszcze takie 🙂
ceffyl, śliczny portret!
eterowa, dobrze Cię widzieć z powrotem w  formie 😉 Piękni jesteście na tych zdjęciach.

Szarak uwielbia się tarzać:





Wszystkie siwe piękne !  💘 dorzucam mojego Eda

Hubertusowo:


I z dziś


Nareszcie chłopak zaczyna tyć i robić się okrągły  💃
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 listopada 2014 22:39
Klami proszę to Vento. Luzem w ubiegłym roku biegały, ale z racji wymiany podłoża na hali i placu do skoków luzem/lonżowania nie mieliśmy możliwości, pewnie jak już nas na stałe aura na halę zagna to znowu zaczniemy z młodzieżą naskakiwanie.

Najpiękniejsze siwki :kwiatek: podrzucam nasze jedyne i niewyjściowe foto 😎

Korzystajac z okazji ,ze doczekalismy się wreszcie jakiś fot 🙂 , wrzucę mojego ogóreczka 🙂.


iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 listopada 2014 11:29
Ale potężny koń z Twojego ślązaka,na prawdę piękne smoczysko  🙂
Ależ byczysko z niego  😲  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się