Re-voltowe Lobby Biuściastych

Ja bym Ci radziła zmierzyć. Panache są inne niż Dalia, nosiłam jedno i drugie.
Ok, dzięki szepcik

To teraz pytanie nr 2: gdzie we Wrocławiu mogę zmierzyć ten biustonosz? 😉

Edit: szepcik wychwalasz biustonosz deco - powiedz czy przy bardzo głębokich dekoltach nie wystaje?? Mam straszny problem żeby znaleźć taki właśnie biustonosz, a w rozmiarze 60F/G w ogóle jest bardzo mały wybór:\
Hmm, nie wiem, co to jest biustonosz deco - to na pewno ja wychwalałam?

Też muszę iść na zakupy - moje 70GG jest za duże po odchudzaniu, 70G jeszcze ok, taki akurat fason, że wygląda ok. Ale to i tak oznacza, że ze 2 staniki nowe potrzebuję... albo przynajmniej dopasować nowy rozmiar, kupić jeden, a dalej polować na promocje.
Ale cudeńko sobie kupiłam - Freya



Jakoś Panache przestało pasować na mój biust...
madmaddie no tak właśnie myślałam 🙁 a mam jeden Panache, a dwa, oddalone od siebie o 180 km, miejsca, w których stanik sportowy  się przydaje- w jednym na siłownię, w drugim na konie. To pozostaje mi chyba wożenie go ze  sobą 😉
szepcik piękny !  😍 w 100% mój klimat !
Wygląda pięknie, przy każdej okazji się gapię na swoje cycki  😎
Ja ostatnio upolowałam trzy okazje:

Gossard On th Prowl - bo marzyła mi się panterka w szufladzie 😉 Niestety, jest piękny, ale przez pomyłkę zamówiłam miękki zamiast padded i się nie dogadaliśmy. Zresztą, chyba nigdy nie dogadam się z miską krojoną z 3części.

Charnos Cherub - usztywniany half cup, z przodu i z góry rewelacja, ale z boku robi jakiś taki smutny profil. Teraz mam wielką rozterkę, czy zostawić go sobie czy puścić w świat.

Cleo Maddie - tu moje największe rozczarowanie. Pamiętam, że w czasach premiery tego modelu mówiło się, że to odpowiedź Panache na Deco Frei. Paseczkowa wersja w niczym Deco nie przypomina - Maddie ma płytsze, bardziej otwarte górą miseczki (to lubię) ale rozmiarówka wyszła strasznie niedopracowana. Obwód nie dość, że długi (65cm w spoczynku w rozmiarze 65!), to jeszcze mocno elastyczny, a miski wypadają małe. Ramiączka są dziwnie krótkie, pierwszy raz w biustonoszu musiałam poluźnić je na maks i jeszcze zdarza się że w ciągu dnia je czuje (pewnie przez ten mocno pracujący obwód).

Krótko mówiąc: dużo zakupów, mało korzyści  🙄
Rozumiem, że wszystko używane? Na all? A sprzedawałaś już coś? Idzie? Bo mam chyba w szafie staniki do sprzedania...
Gossard tylko mierzony, z metkami, a reszta wpada już w kategorie używane prawie nowe 😉 Puszczam takie wpadki na all i ogłaszam dodatkowo na balkonetce w dziale bra swap. Prędzej czy później wszystko idzie 🙂
Dzięki za polecenie tej strony - zrobię zdjęcia i chyba pozbędę się czegoś, choćby i na 1/2 nowego miało wystarczyć 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 listopada 2014 19:37
Ja za to, dzięki ekhem  :kwiatek:, nabyłam Curvy Kate Carmen
[img][[a]]http://scene.barenecessities.com.edgesuite.net/is/image/BareNecessities/?size=850,1000&layer=1&src=is%7BBareNecessities/sg2201cur1?[[a]]$amazoom$%7D[/img]

Jest super! Krótszy niż mój poprzedni logline Cleo, ale leży zdeycowanie lepiej. Świetnie wygląda pod bluzkami, ale mnie generalnie longline'y mocno kręcą  😀


A nawiązując do postów powyżej: Gossard ma baaaaardzo specyficzną rozmiarówkę. Mam chyba 3 albo 4 Gossardy i ich kupowanie nauczyło mnie jednego - te staniki trzeba mierzyć w sklepach stacjonarnych. Tylko trzeba przyznać, że wzornictwo jest super, a niestety nie wszystko jest sprowadzane do Polski.
szepcik przepraszam za pomyłkę, to Scottie wychwalała ten biustonosz na poprzedniej stronie
Hmm, jak te longline-y wyglądają od tyłu - jak normalny stanik?
Edytka, nawet nie wiesz jak ci pozazdrościłam tego staniora jak rozpakowałam paczkę 🙂 Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Teraz oczywiście żałuję, że wybrałam eksperymenty zamiast pewniaków - bo na początku miałam zamiar zamówić CK Starlet i Smoothie. I w jednym nie podobał mi się kolor, a drugi doczekał się nowej wersji, która wygląda przefajnie i nie mogłam się zmusić do zamówienia starej 😉

Ale to raczej nie było moje ostatnie zamówienie z brastopu, także jakby coś to polecam się na przyszłość 🙂

szepcik, nie-e. Są szerokie, mają więcej haftek, np: klik

edit: bo pomyliłam nazwę modelu.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 listopada 2014 20:13
szepcik tak, tylko mają wiecej haftek. Ten CK ma tylko 4, Cleo ma przeważnie 6 😉

ekhem ja z Brastopu jeszcze chętnie skorzystam! Wybór mają obłędny 😀
Hmmm... interesujące. Muszę przymierzyć 😉
Jaka szkoda, ze u mnie nie ma sklepu z tak czadową bielizną 🙁 jaką  kupiła Edytka

Z innych wieści. Przymierzyłam w Esotiq rozmiar większy i okazało się, że 65C to rozmiar nie do końca mój. Ostatecznie wyszłam z jednym stanikiem 65 D(i nawet bym się pokusiła o jeszcze jeden wyżej)  i dwoma 65E
Dziewczęta jaki biustonosz powinnam nosić podczas ciąży? Mam 65 F, teraz już zapewne więcej. Piersi rosną szybko, bolą strasznie. Nie mieszczę się już w żadnym. Czy przy takim obrzmieniu powinnam spać w biustonoszu? Będę wdzięczna za rady.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 listopada 2014 09:57
Design, ja spałam w biustonoszu. Nie uchroniło mnie to przed rozstępami, ale zmniejszało ból.
maleństwo a jaki biustonosz wybrałaś? Bezszwowy? Sportowy? Zwykły z fiszbinami tylko w odpowiednim rozmiarze? No i rozstępy... Istnieje jakikolwiek sposób na nie? Czy wszystkie Biooile itp to tylko pic na wodę?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 listopada 2014 10:26
Spałam w takim topie na ramiączkach. Tylko ja mam mniejszy biust, w ciąży D, po niej E.

Ja smarowałam od początku ciąży, staniki porządne, a tu lipa... Mama miała, to i ja miałam. Jak masz mieć, to będziesz...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 listopada 2014 23:36
wer jeśli chodzi o Panache mają w sklepie na Rondzie Powstańców Śląskich
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 stycznia 2015 22:01
heeelppp.
biust 70F, reszta ciała- rozmiar 38. i jak tu znaleźć strój kąpielowy jednoczęściowy niezbyt drogi?  🙁 potrzebuję na raz, nie chcę płacić 200zł  🙇
hmm, może allegro? używany?
ja też muszę poszukać jakiejś góry od kostiumu w końcu w normalnym rozmiarze, a nie jakieś z FF, niby ok, ale przy pływaniu cyce pływają osobno  😁

Freya Woodstock  😜
Gillian   four letter word
03 stycznia 2015 10:36
jest jakiś dobry powód, że bolą mnie przeraźliwie cycki po zdjęciu stanika? mam dobrze dopasowany, nie jest za ciasny, mam go od wakacji. Cycki wyglądają super, wracam do domu wieczorem, rozbieram się i wielkie ałłłł... :/
Ciąża?  🤣
Gillian   four letter word
03 stycznia 2015 10:43
test B-HCG negatywny :P
emptyline   Big Milk Straciatella
04 stycznia 2015 17:32
Gillian, miewam taki sam problem, w ciąży nie jestem i też bym cholera chciała wiedzieć czemu.
Orientujecie się może, gdzie online są teraz przecenione staniki kąpielowe?

Co my mamy z tymi cyckami...  😁
No właśnie... Gdzie poza allegro szukać przecenionych/używanych?
Mierzyłam wczoraj w sklepie Panache 75 I (I jak Irena) i bardzo mi przypasował, ale cena już nie do końca. 😉

I czy w ogóle istnieje coś takiego jak ramiączka przyczepione do miseczek bardziej na środku, a nie pod pachami? Nie kumam tego.

Design, Ja Ci już współczuję, zwłaszcza jeśli będziesz karmić piersią.
Ja przed ciążą miałam 75 G, w trakcie H/I, a jak karmiłam K/L/M...
Kumacie w ogóle "miseczkę" M? 😁 Najgorszemu wrogowi nie życzę.

A stanik do spania taki gumowy, sportowy, np. z Lidla, albo z Decathlonu. Ja do dziś nie umiem spać bez.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się