Top model-zostań modelką

Czy tylko ja słysząc Gałkowo, Rusin, Kraśko, miałam nadzieję, że fotografem będzie Cecylia? 😀
No wielką nadzieję miałam, a tu taki zawód..... 🙁
Zdjęcie Michała super, Osi też pięknie wyszła, koń gorzej...

Jestem zdania, że osoby, które nie mają pojęcia o koniach, o ich fotografowaniu, po prostu niech tego nie robią, bo wychodzi tak jak w programie.
W totalnej rozciągłości zgadzam się, że na forum sesje wszelkiej maści i autorstwa są genialne. Miliony lat przed tymi zdjęciami z TM. Rozumiem, że program o ludziach itd. Ale... Na forum mamy mnóstwo przykładów, że model i koń muszą RAZEM dobrze wyglądać aby zdjęcie było świetne. Konie na "sesji" TM wyglądały źle, że aż serce bolało. Ujdzie jeszcze zdjęcie z Osi, faktycznie koń jakiś taki rozleniwiony. Ale reszta... E-e. :/ I liczyłam na trochę więcej... "końskiej magii" po zapowiedziach, że sesja odbędzie się w Gałkowie. A to było jakieś takie... No przereklamowane...
No i chociaż mogli ten sprzęt wyczyścić przed zdjęciami.
Mnie urzekło zdjęcie Michaliny z tym uciętym koniem... 🤣 Porażka, Rusinowa mówi, że koń ma mieć uszy do przodu, bo inaczej wygląda jak osioł, a oni olewka, koń to było tylko tło tak naprawdę.
I to, w tym przypadku, marne tło. Obejrzałam wczoraj ten odcinek. Do bani.
Czy tylko ja słysząc Gałkowo, Rusin, Kraśko, miałam nadzieję, że fotografem będzie Cecylia? 😀
No wielką nadzieję miałam, a tu taki zawód..... 🙁

Jestem zdania, że osoby, które nie mają pojęcia o koniach, o ich fotografowaniu, po prostu niech tego nie robią, bo wychodzi tak jak w programie.


Ja też 😉 ale to chyba kwestia tego, że program jest skupiony na modelach i fotografach modeli, nie koni.
A modelek Cecylia nie fotografuje, póki co.
Baryza jest chyba najfajniejszym uczestnikiem... jest naturalny, szczery, troszczy się o innych.

Oglądam ostatni odcinek... i macie rację. Zdjęcia są straszne!
Osi, Baryza i Marta wyszli chyba najlepiej. Konie, kadry, tło- porażka.. jedyne co ratuje te zdjęcia to obróbka. Chociaż nie, tak czy tak są tandetne... Spodziewałam się jakiegoś WOW a tu takie rozczarowanie.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
02 listopada 2014 12:25
Nigdy tego programu nie oglądam, ale przy pstrykaniu kanałami zobaczyłam, że sesja z końmi i jakoś tak zatrzymałam się na dłużej 😁

Rzeczywiście Baryza wyszedł prawie jak Simon Baker w sesji dla Longinesa, bo i koń o bardzo szlachetnym profilu mu się trafił i ujęcie się trafiło, za to reszt ... szkoda gadać. No może jeszcze Ewelina ciekawie wygląda i tło fajne, ale ponieważ koń został uchwycony, jak został to mamy zdjęcie pt. "Dupna Pani z mułem w pięknych okolicznościach przyrody".

Michalina to wypisz wymaluj Matka Boska na osiołku uciekająca do Egiptu  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 listopada 2014 15:06
Dzisiaj przypadkiem trafiłam na jakiś tvnowski program, gdzie był wywiad z Bar Rafaeli i migawki z programu i wiem, że ona po sesji wyróżni Martę, Osi i Górala, a to chyba będzie główne zadanie 😉
Dlaczego Górala..  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 listopada 2014 19:31
Nie wiem  🤣 ona stała, coś do nich mówiła i przed grupę wyszła ta trójka, raczej ucieszona. Widziałam też zapowiedź i jakiś problem jest z Góralem przy pokazie, chociaż oni te skróty tak robią, że to raczej Michalina nie pójdzie  😁
Oni zawsze te zapowiedzi sklejają tak, żeby człowieka w błąd wprowadzić.

Natomiast ja dowiedziałam się ciekawej rzeczy 'z góry'. Podobno finały live są ustawione i już nawet wiem kto wygra - o ile to prawda, a nie wkręta ludzi z tvnu  😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 listopada 2014 19:47
z tego co dowiedziałam się od bliskiego kolegi  mojego znajomego, który pracował w tvnie , nie wiem czy dalej pracuje, wszystko jest ustawione 😉 także wątpię, że się coś zmieniło :P
Czyli pewnie moje źródło nie kłamie. I już nie mam frajdy z oglądania  🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 listopada 2014 20:10
infantil, napisz mi na PW, jesli możesz / chcesz oczywiście 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 listopada 2014 20:12
I mnie, ciekawa jestem 🙂😉
desire   Druhu nieoceniony...
03 listopada 2014 15:27
przecież można napisać tu, mniejszymi literami i ci którzy chcą to sobie zobaczą 😉
każdy podobno ma swojego sobowtóra... ma i Adam Boguta; a co najlepsze spełniający się jako model... Dmitry Vaqulenko

Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2014 18:26
przecież można napisać tu, mniejszymi literami i ci którzy chcą to sobie zobaczą 😉

O to to  😁

Tamtam, to, że Michał wygląda podobnie do jakiegoś modela z sukcesami, nie czyni z niego od razu modela z sukcesami... Na to trzeba zapracować.
A kto napisał, że Michał jest modelem z sukcesami?
Facella a gdzie ja napisałam że Michał to model z sukcesami....
Błagam nie piszcie tego tutaj.  🙄

ja chcę wiedzieć kto wygra 😀 niech będzie napisane czcionką rozmiaru 1, kto nie będzie chciał, nie zobaczy, a wiele osób chętnie się dowie
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2014 19:46
Raczej miałam na myśli to, że można wyglądać jak Michał i odnosić sukcesy, ale wcale nie trzeba, bo można być Michałem  😁 Tak mnie to "a co najlepsze" zwiodło i źle zrozumiałam najwyraźniej.
To może jednak spoilery na pw?
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
03 listopada 2014 19:55
I ja również z miłą chęcią bym się dowiedziała któż to wygra
jett   success is the best revenge
03 listopada 2014 20:01
Też bym prosiła o jakieś info  😁
ej ej, ja też!  👀
O, już dostałam sporo pw, a tu widzę kolejka chętnych.
W takim razie - UWAGA SPOILER
Moje źródła mówią, że wygra Michał Baryza  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się