Bryczesy

Czy miał ktoś do czynienia z tymi bryczesami klik ?
Albo w ogóle z bryczesami b-vertigo? Jak z jakością? Warto inwestować w te czy lepiej kupić Pikeury?
Jak u was trzymają się ozdoby w Euro -Starach ? Przyszły mi dziś nowe bryczesy i na dzień dobry ozdoby z kieszonki ( takie ala cyrkonie ) zaczęły odpadać..
Czy spotkaliście się z tym, żeby bryczesy RTS-a miały inny pełny lej niż ten ich słynny bentex?
dziewczyny, ktora z Was ma bryczeski FP model Jessica? przyszły mi dziś , 36 i sa lekko za duze zastanawiam sie o ile wypada mniejsze 34, bo nie wie czy wymieniac  🤔
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2014 16:49
alexiss różnica w pasie i w biodrach w bryczesach FP między rozmiarami 34 a 36 jest 4 cm
Freska- ten pas i biodra jeszcze przezyje bo wloze rajstopy ale troche za duze sa w okolicach uda ,kolana... moze lepszym rozwiazaniem bylavy wizyta u krawcowej? :p
alexiss - ja normalnie noszę 38, a bryczesy FP kupiłam 36, wydaję mi się, że skoro normalnie nosisz 36 to powinnaś wymienić na 34 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2014 18:25
alexiss   jeśli są troszkę za duże w pasie i biodrach i wiszą w udach i kolanach to osobiście bym się pokusiła o rozmiar mniejsze, wiosną czy latem raczej rajstop pod spód nie założysz  😁 a w trakcie użytkowania raczej materiał się trochę poddaje  😉
alexiss - ja normalnie noszę 38, a bryczesy FP kupiłam 36, wydaję mi się, że skoro normalnie nosisz 36 to powinnaś wymienić na 34 🙂


tylko czy w pasie wejde, teraz mam dylemacik :P

edit: Freska- chyba jednak wymienię :P  Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2014 18:30
alexiss 34 według tabeli rozmiarów ma dokładnie 64cm w pasie i 84cm w biodrach
mam metkę od FP Jessica na której napisane jest :
XS 34 - obwód pasa 64-67
S 36/38 - obwód pasa 68-72

edit : spóźniłam się z informacją  😀
tak wyglądają , pupa moim zdaniem ok aczkolwiek denerwują mnie te kolana  👿
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2014 18:40
alexiss ja niestety mam ten sam problem co Ty ze wszystkimi bryczesami jakie miałam na sobie, pomijając ukochane pikeur lugana, które umarły po wielu reanimacjach  😕 co dziwne padły właśnie w kolanach a były idealnie obcisłe w tym miejscu 🙄
Freska = ehhh biedne My 🙁 no właśnie boje sie ze 34 mi pojdą na pupie jak zrobie półsiad :P  chyba jenad zostane przy 36 i pomysle nad wizyta u krawcowej...
Nie wymieniałabym na rozmiar 34 w tym wypadku, patrząc na zdjęcie. 4cm to dużo. Ja noszę 34 i FP też mam 34. Na początku ledwo je ubierałam, nie wspominając o zapięciu. Jeżdżę w nich od roku i dalej ściskaja w pasie, ale już nie sprawia to dyskomfortu.
Dzięki Dziewczyny! Zostawie 36  :kwiatek:
Widział ktoś może te bryczesy w rzeczywistości ?? Jak ten kolor sie prezentuje ?



I druga kwestia, kto mi powie jak te bryczesy wypadają rozmiarowo ?? Kingsland generalnie ??
http://www.equishop.com/pl/bryczesy/4759-bryczesy-semba-pelnolejowe-damskie-dw14.html#/kolor-granatowy
http://www.equishop.com/pl/bryczesy/4652-bryczesy-kelly-slim-fit-denim-pelnolejowe-damskie-w14.html#/kolor-jeans
http://www.equishop.com/pl/bryczesy/4651-bryczesy-kelly-slim-fit-technical-pelnolejowe-damskie-w14.html#/kolor-czarny
Ta zieleń na żywo jest przepiękna 😍 Nie jest taka jaskrawa jak na zdjeciu, nie taka "mocna", delikatniejsza, ze 2 tony jaśniejsza. Super udany kolor moim zdaniem.

Edit.
W sumie nie. Zdjęcie dobrze oddaje kolor, tylko w telefonie na tym tle on sie tak mocno zaprezentował.
Jakby nie było - są śliczne.  Jeśli rozważasz, to kupuj śmiało 🙂
Mam własnie problem z bryczesami fair play sandra. Mam je już jakiś czas, wzięłam rozmiar 34 i są okropnie wąskie w pasie 🙁 Jak chodzę w nich dłużej to zaczyna mnie brzuch boleć i jakby biodra  🤔 Chcę sobie kupić kolejne z lejem comfitech ale nie wiem jaki rozmiar brać... W 36 pewnie się utopie w udach, bo 34 są delikatnie przyduże (jestem filigranowej budowy). Nie wiem, już straciłam nadzieję że znajde jakiś rozmiar dla siebie 🙁 Co radzicie, brać 36 i do krawcowej, a może da sie je jakoś poszerzyć w pasie? Może jakiś rozmiar młodzieżowy np 170cm?
Jest ktoś z podobnym problemem, kto ma pajęcze nóżki i jest wysoki? W jakich bryczesach jeździcie?  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
10 listopada 2014 19:30
wiki15 w FP w rozmiarze 34 masz: 64cm w pasie, 84 w biodrach i 71 długość nogawki, w rozmiarze młodzieżowym 170 jest: 68cm pas, 84cm biodra, 69 długość więc jak 34 są w pasie za ciasne a dalej dobre i nie robi Ci różnicy długość nogawki to ja bym próbowała z młodzieżową rozmiarówką  😉
Poszerzenie bryczesów nie jest specjalnie wielką filozofią, dobra krawcowa bez trudu powinna sobie poradzić, więc myślę wiki15, że z obecnymi śmiało uderzaj do krawcowej.
Klami wydaje mi się z tego co pamiętam jak mierzyłam że Kingslandy mają rozmiarówkę zaniżoną... chyba 34 wypada jak 38 czy coś takiego. Ale najlepiej napisz do equishopu bo póxniej będzie na mnie🙂 Ale coś takiego było że trochę się dowartościowałam przymierzając te spodnie🙂
Ja mam kingslandy xs, pikeur noszę 38
A XS to 34 w Kingslandach?
Czy ma ktoś bryczesy York Freezy softshell? Albo miał je w rękach?
Cenę mają przyjemną i tak się zastanawiam czy warto. Moim hitem są nowe FP ale już zaczyna mi być w nich zimno. Szukam czegoś co mi się nie rozpadnie po roku, dwóch, ale tez nie musi żyć 10 lat.
Ja mam z HKM Majestic softshellowe i są mega! Yorków nie znam nie macałam ale jakoś nie mam przekonania do bryczesów tej firmy. Miałam kiedyś zwykłe i szybko się zniszczyły.
Właśnie też nie miałam bryczesów tej firmy, mam kilka innych rzeczy i jestem z jakości zadowolona.
Za HKM ogólnie nie przepadam.
Przyszły moje limonkowo-granatowe Pikeur Futura. Cudne są ! Ten kolor w połączeniu z granatowymi wstawkami prezentuje sie pięknie. 😉

Dworcika, miałaś rację, cudne są.

Balajlama, Dramka, dzięki za info.
Kaarina moze miałaś nieodpowiedni produkt HKM i się zniechęciłaś? Ja się nauczyłam że ich produkty basicowe "tanie" są słabe (jak to tanie produkty) natomiast kolekcyjne np Lauria Garrelli Czy Pro Team już są świetne jakościowo. Mam te softshellowe Majestici oraz jeszcze jeansowe Athletic i bardzo fajne są!
Balajlama, mam bryczesy Lauria Garrelli od maja tego roku. Na dziś dzień wyglądają gorzej od kilkuletnich Pikeurów... Lej pokulkowany, materiał jakiś taki zmechacony, kolana wypchane - generalnie lipa 🙁
Ale softshellowe bryczki tej firmy bardzo lubię 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się