Stajnie: kujawsko-pomorskie

smartini tak, o tej stajni mówię. Jeżdżę tam i teraz podloże jest bardziej zbite niż na tych fotkach co wstawiłaś😉 przed południem albo pod wieczór nie ma dużego ruchu w stajni, właścicielka też przyjemna, więc myślę, że byś się dogadała. Spróbować zawsze można 🙂
w niedziele zawody w jarużynie, to może wyrównają 😀
Dobre!! 😁
[quote author=saganek link=topic=722.msg2187246#msg2187246 date=1411411207]
Hejka. kto w kujawsko-pomorskim usadzi mnie w siodle? jestem po  przerwie kiedyś dużo jeździłam, ale teraz nie mogę się coś ogarnąć. Słyszałam o stajni Janowo Młyn. Ktoś coś?


Byłam raz w Janowie Młyn(z powodu dalekości i ceny trochę- jak dobrze pamiętam ok.45 zł. za jazdę), ale miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie. Fajne konie ujeżdżeniowe- profesory po karierze, sprzęt dopasowany, czysty- czyszczony przez użytkownika po jeździe, Pani Danka w bardzo fajny, konkretny i techniczny sposób prowadzi jazdy, jak jest kłopot idziesz na lonże, żeby u  siebie i u konia głupot nie utrwalać, zwraca uwagę na drobiazgi, koryguje, opowiada. Ja mam dobre wspomnienia, myślę, że warto spróbować 😀
[/quote]

Dzięki za miłą opinię. Jest jednak błąd - za indywidualne zajęcia cena to 35zł.  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 października 2014 14:59
Podjechałam dzisiaj do Jarużyna, idealnie nie jest ale w kilku miejscach myślę, że da się zastopować 😀 z właścicielką rozmawiałam, też nie ma problemu więc jakoś sobota/poniedziaek/wtorek się pojawię 🙂 dzięki za polecenie 😀
smartini jeśli będziesz w Jarużynie w poniedziałek to jest duża szansa, że się spotkamy 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 października 2014 15:03
o widzisz 🙂
muszę się zorientować na uczelni, że zabiją mnie czy nie, jak się nie pojawię cały przyszły tydzień...  🙄 jeśli przymkną na mnie oko to się spotkamy w poniedziałek
smartini widziałam Cię dziś w Jarużynie 😉 ten plac zwenętrzny ma bardziej miękkie podłoże i jest oświetlony. W razie co może tam by się udało🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 października 2014 17:21
O widzisz 😉 na zewnątrz zbyt kopny piach jest
No i wilgotny, na wilgotnym nie da rady 🙂

Bede na 90% w sobotę chyba 🙂

Domcia, a która to Ty byłaś? 😀
Ooo to chętnie pooglądam westernową jazdę bo nigdy na żywo nie widziałam 😀 ja jeździłam na zewnątrz na takim kasztanie 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 października 2014 21:15
aaa, to Tobie wlazłam bezceremonialnie na ujeżdżalnię?  😂

możemy się zgadać na pm 😉 przyda mi się ktoś do pomocy w rozpakowaniu mastodonta z przyczepy  🏇
szału raczej nie gwarantuję ale popatrzeć można, zawsze jakaś odmiana
Może jednak fundacja? 😁 ja też chce popatrzeć 😀 Pomóc i pozdjęciować też chętnie 😀
Czyli szykuje się małe Kujawsko-pomorskie spotkanie Voltowiczów? 😜  smartini, czytam i czytam i cały czas miałam cichą nadzieję, że może jednak wpadniesz do jakiejś stajni z drugiej strony Bydgoszczy  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 października 2014 11:54
Chyba jednak zostane przy Jaruzynie 😉 widzialam juz nawierzchnie, wyglada obiecujaco no i jest wystarczajaco dluga  👀
To jak, w sobote spotkanie voltowiczow? ;D smiesznie by bylo :P
A kiedy planujesz przyjechać w sobotę?
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 października 2014 15:24
wlascicielka powiedziala, zeby sie tak przed 14 wyrobic ze wszystkim bo potem wiekszy ruch jest wiec nie wiem, o 11? Jeszcze nie planowalam godziny 😉
O nie, ja w sobotę muszę jechać do mojej stajni 🙁 A może ktoś w niedziele w Gródku będzie? 😉
Taaa...w sobotę to ja do 14:30 w pracy siedzę... Ale generalnie może by się zgadać na odrobinę odleglejszy termin? 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 października 2014 18:27
hihi 😉 ja z Bułą będę jeszcze pewnie w poniedzialek i wtorek, potem zawody  😜
Z racji tego, że kiszę jeszcze miesiąc w Polsce i to u brata w Bydgoszczy (odbiór dzieci z przedszkola mój wielki wyczyn) to szuakam jakiejś stajni gdzie mogłabym sobie od tak pohasać rekreacyjnie zeby mi kosteczki i mięśnie nie zaschły 😉 Ktoś, coś poleci ? Dojadę w każde miejsce bo jestem zmotoryzowana 😀
Klasycznie - Czarne Błoto. Chociaż to już kawałek.
flosia zapraszam do siebie! 🙂
Vissenna poproszę o namiary na PW 🙂
hej, jeśli jest ktoś chętny z regionu na indywidualne lekcje jazdy na prywatnym koniu, to zapraszam na priv. Oferta dla osób mających opanowane podstawy , a chcących pójść krok dalej  🙂 Zapraszam 🙂
Moi drodzy, powiedzcie mi czy gdzieś w Bydgoszczy mogę oddać maszynkę do ostrzenia? W sensie ostrza oczywiście 😀
Ja ostrzyłam w firmie Germapol Wysłałam maszynkę i po 4 dniach dostałam naostrzoną jestem bardzo zadowolona fachowa obsługa. Przesyłam link do ich strony http://germapol.pl/index.php?option=ostrzenie
dzięki 😉
Hej,
Mam do was pytanie, co myslicie o stajni w solcu kujawskim kj classic? Dopiero sie przeprowadzilam do Torunia i sie zastanawiam nad ta stajnia🙂
WeronikaMarchewka, bliżej Torunia są fajne stajnie 😉 Stajnię w Małej Nieszawce szczególnie polecam 😉 Tylko powiedz czym jest dla Ciebie dobra stajnia? Bardziej ujeżdżenie, skoki czy tylko rekreacja?
Ujezdzenie🙂 glownie chodzi o dobra opieke, padoki, wazne zeby byla hala🙂 a o samym solcu ktos ma jakies opinie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się