Kącik Małolata...:D

Wow, super, powodzenia z tym blogiem i w ogóle 🙂 Będę wpadać na pewno!
A dzisiaj jestem bardzo podekscytowana! Okazało się, że jadę na wymianę Polsko-Niemiecką. Może wydawać się nudne itd., ale naprawdę się cieszę i czuję, że może być fajnie. Wiecie, poznam jakiegoś Niemca... xD Nie no, ogólnie ostatnio u mnie dużo się dzieję, że nie mam czasu myśleć o jakiś dręczących mnie wcześniej sprawach. Ruszamy z dziewczynami, z pewnym projektem do szkoły, w środę jadę na wycieczkę, później będą dość luźne dni- dzień patrona w szkole i takie tam, więc zapowiada się naprawdę fajnie. Poza tym nie mogę się doczekać niedzieli. Aaa, trzymajcie mnie. Będziecie mieć teraz ze mną ciężko przez te dni, jak mnie będzie ponosić, i będę pisać o tych wszystkich rzeczach : D Musicie mi to wybaczyć :P
http://kulturalnybloger-oczamikoniarza.blogspot.com/

Tym razem postanowiłam napisać coś normalsowego, bo żal się mi robi moich znajomych jak piszą do mnie wiadomości "A co to znaczy ... na blogu?" xD
TouchTheDreams, ja miałam jechać na wymianę do Francji, ale nie czy się odbędzie w końcu. Do Niemiec też fajnie, gdyby nie to że mówią tam po niemiecku. Ja jak słyszę niemiecki to dostaję drgawek 😉
ooooo, można się w kąciku reklamować?
to ja się też reklamuję.
http://obnazeni.blog.onet.pl/

i jeszcze to:
http://www.wogole.net/teksty/najwazniejsze-wydarzenia-muzyczne-w-prl-61/

i uciekam.
A ja tak trochę z innej beczki 😀 Ma ktoś pomysł gdzie zorganizować urodziny (Warszawa)? Tylko nie kręgle, kino (w domu nie mogę), szukam czegoś oryginalnego 😉
Urodziny to trochę zbyt ogólnie powiedziane. Które to urodziny, ile osób, jaki typ imprezy?
Ile osób? Powyżej 15, 20. Jaki typ? Tu jest problem... Kompletny  brak pomysłu. Znalazłam coś takiego jak "room escape" ale niestety do 5 osób.
A ktore to urodziny?  😎
Jakbym nie mogla zrobic w domu to bym wziela znajomych do pubu 🙂 No mozna zawsze lokal wynajac, ale to nie na kazda kieszen
vicke   Marzeniami żyłem jak król
06 listopada 2014 19:59
Wybaczcie ze tak pozno ale DZIEKUJE ZA KCIUKI! Oczywiscie ze zadzialaly i chyba znalazlam fajna stajnie!  👀 😜

A ogolnie to bylam na wycieczce klasowej wAnglii bylo tak  💃
I ogolnie wszystko sie uklada. powoli sobie rozmawiam z ludzmi po norwesku, nie mam ani jednej 1!!!!!!! Mialam ostatnio klasowke z przyrody i nawet niezle by mi poszla gdybym nie skopala ostatniego zadania za 30 punktow  😵 wiec polowa punktow poszla sie walic, no ale 3 mam. (jak wiekszosc klasy :P)

JEST DOBRZE 💃 👀 😜 💃
(tylko ze tyje strasznie  🙁 😲 😤  😡

jak tam jak tam?
Opowiadaj o stajni!
vicke aż miło się czyta tak pozytywne rzeczy! Opowiadaj o stajniiii  😜
vicke   Marzeniami żyłem jak król
07 listopada 2014 15:26
Kaszmirowa
vero

Stajnia malutka, oczywiscie w gorach bo jakze by inaczej w Norwegii. Koni jest chyba 6 z czego wiekszosc to puchate i misiowate kuce islandzkie. towarzystwo bardzo mile, wszystko przytulne i pachnace. no i tereny do jezdzenia sa takie  😍 😍 😍 😍 szkoda ze na razie jest dosyc daleko, ale w wakacje planujemy przeprowadzke w tamte okolice wiec bedzie blizej.
Jednak czasami mi teskno do dzierzawy, jak wspominam jak jezdzilam do stajni co dziennie, czasami przed szkola na jakis krotki samotny teren. ahh to byly czasy.
Ale jest dobrze.
i swieta swieta swieeeeta wielkimi krokami ida! Uwielbiam swieta  💃 💃 💃 💃

Kaszmirowa jak tam siwy sie ma? i Wy ogolnie?

Musicie mi wybaczyc brak polskich znakow, ale nie mam na laptopie. (za to mam norweskie jesli to pomoze ø æ å  😁 )
Ojacie, no to super! Na początku najważniejsze to się wkręcić do tej stajni, a później może nawet jakaś dzierżawa ci wpadnie jeszcze 🙂 Powodzenia 🙂

vicke, dobrze, że się gdzieś zakręciłaś, bo z tego co wiem od znajomych to bywa bardzo ciężko i drogo 😉 Powodzenia! :kwiatek: Pokaż zdjęcia z terenów jak będziesz miała 😀
Vicke, u nas raz lepiej raz gorzej. Odkąd wróciliśmy z obozu, to nie mamy żadnej pomocy z ziemi , więc jest trochę trudniej, ale ostatnio sama sobie go zepsułam, a potem naprawiłam, więc jestem szczęśliwa 🙂 Z zawodami chyba na razie się pożegnaliśmy, bo szybko jest ciemno i możemy poskakać tylko w weekendy. No i ja mam coraz mniej czasu przez szkołę.


A tak poza tym to ja też nie mogę się doczekać świąt  💘 Chyba zacznę kartki już robić. BTW, byłam ostatnio w centrum handlowym i już było wszystko oświetlone i ozdobione. A ja chodziłam w krótkim rękawku tak było ciepło. I jak tu się ma jedno do drugiego  🤔wirek:
vicke   Marzeniami żyłem jak król
08 listopada 2014 08:16
Touch Wlasnie wkrecanie sie to moja najmniej ulubiona czesc w szukaniu nowej stajni. Zawsze w nowych stajniach czuje sie jak intruz albo 5 kolo u wozu  😡
Ale i tak sie ciesze! wlasnie,moze potem cos wpadniejeszcze  😎

Kaszmirowa to dobrze ze go naprawilas! Sliczne masz profilowe tak wgl  😍 :kwiatek: 😍
Swieta.. wez mi nic nie mow. ja zwariowalam. od poczatku listopada slucham swiatecznych piosenek, kupilam wczoraj cudne swieczniki swiateczne (!!!) i nie moge sie doczekac, mimo ze to pierwsze swieta bez rodziny. strasznie udziela mi sie nastroj swiateczny!  👀

Libeerte ano drogo. ja jestem w wiekszosc utrzymywana przez rodzicow mieszkajacych w polsce wiec jakbym miala chodzic na normalne jazdy do jakiejs szkolki towatpieze by wyrobili. po za tym nie lubie duzych stajni z duza iloscia ludzi wiec rozgladalam sie za czyms prywatnym, i tak jakos wyszlo ze moj chlopak mial kontakty z gosciem ktory ma stajnie  😁 Zdjecia beda obowiazkowo! 💃
Vicke- Ostatnio jeździłam w prywatnej- poznanej przez koleżankę i tylko z koleżanką, więc wkręcić się to akurat nie był problem, bo tam było- ,,wolność Tomku w swoim domku,, praktycznie. Ale pamiętam, że jak jeszcze jeździłam jako dziecko można powiedzieć, w normalnej stajni- też zawsze byłam taka hm... przychodziłam na jazdę, wracałam do domu i nikt tam się raczej szczególnie nie interesował, a marzyłam, żeby się w takie proste stajenne życie trochę wkręcić, trochę pomóc i móc porozmawiać z innymi, tak jak dziewczyny, które już długo tam jeździły- wiadoma sprawa 😀 Aż w końcu- (przypominam że miałam może... 12 lat? haha) dałam panu wierszyk i jakoś tak wszystko się zmieniło o.O Wiem, że to raczej nie pomoże żeby się wkręcić- ale tak jakoś mi się przypomniało to opowiedziałam 😀 Ale pewnie pojeździsz dłużej, poznasz wszystkich i wszystko lepiej- od razu zaczniesz się czuć jak ,,u siebie,, : D

Oo, ja też się nie mogę doczekać świąt! Co tu dużo gadać... po prostu, chcę już! : D
Vicke, dziękujemy :kwiatek: i mam jeszcze dwa zdjęcia:
w galopie
i sam Kaszmir:


Oj ja bym chciała Święta, żeby w końcu było wolne od szkoły, bo ostatnio taaak mi się nie chce, że to tragedia. 😵
Czytam was dziewczyny, ale rzadko się odzywam :P

vicke super, że jesteś zadowolona. Przypomnij mi proszę, dlaczego wyjechałaś? Tzn pamiętam dyskusje, ale chodzi mi o to, co tam jest co tu nie ma, jeśli rozumiesz o co mi chodzi  😜 Pytam, bo sama bym się gdzieś wyniosła :P

kaszmirowa piękny siwulek *.*
Ooj tak, piękny jest Kaszmir!
Wika, Ty się tutaj odzywasz i chwalisz, a do mnie na fb nie łaska?  🤬 Jak możesz!
A tak poza tym to cieszę się Twoim szczęściem  😁
Gniadata   my own true love
10 listopada 2014 15:04
Małolaty, chociaz generalnie juz chyba za stara jestem na wątek ale z racji tego ze Wasze kciuki czynia cuda to wpadam pobłagać: proosze, trzymajcie jutro ok. 9 kciuki za Kucyka  :kwiatek: zeby sie okazalo ze bedzie rekonwalescentem a nie emerytem...
W imieniu Kaszmira dziękuję :kwiatek: , choć obecnie nie zasługuje na żadne pochwały i jesteśmy w separacji.

Gniadata, trzymam, ael tylko jedną ręką 😉
Gniadata, ja też jedną ręką trzymam! Dawaj jutro od razu znać co i jak! :kwiatek:
MaiiaF, prawa czy lewa?
Gniadata   my own true love
10 listopada 2014 15:53
dam dam, na pewno :kwiatek: dzięki!

kaszmirowa, własnie, jak ta ręka?
Gniadata, nie złamana na 100%, bo mogę nią ruszać. Chyba na niej lądowałam, więc jest obtłuczona i naciągnięta. Lecę na maściach chłodzącycm, bo spuchł mi łokieć i przeciwbólowym voltarenie. Grunt, że znowu nie dostałam w głowę, bo po wypadkach w zeszłe wakacje, mogłoby się skończyć szpitalem.
Gniadata, trzymam! 😉
kaszmirowa2302, ibum tez jest dobry, zawsze mi pomaga 😉 zdrówka :kwiatek:
vicke   Marzeniami żyłem jak król
10 listopada 2014 16:36
Gniadata Trzymam!

KaszmirowaSiwy sie cudnie prezentuje!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się