Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 listopada 2014 17:18
ja tą sól kupiłam w normalnej cenie za 25zł
W Dobrym Koniu dorzucili fajne rzeczy do wyprzedaży np. derki Cavallino Marino  na -60%.

Podrzuć prosze linka 🙂
Kto widział jakieś fajne promocje na derki zimowe, lub polarowe?
I ew. owijki czarne polarowo-elastyczne + podkładki pod nie?  :kwiatek:
W koniku -15% na likit waldhausen i wintec 😉
mtl   I M Equestrian
07 listopada 2014 20:15
duzo ciekawych produktów w dobrych cenach na http://www.selwoodequine.com
produkty Tattini, Animo, Kingsland, KEP
nie ma problemu z wysylka do PL  😉
asds   Life goes on...
07 listopada 2014 21:13
[quote author=asds link=topic=15196.msg2217980#msg2217980 date=1415375571]
W Dobrym Koniu dorzucili fajne rzeczy do wyprzedaży np. derki Cavallino Marino  na -60%.

Podrzuć prosze linka 🙂
Kto widział jakieś fajne promocje na derki zimowe, lub polarowe?
I ew. owijki czarne polarowo-elastyczne + podkładki pod nie?  :kwiatek:
[/quote]


Proszę 🙂

http://dobry-kon.pl/category/335421/xx-wietrzymy-magazyn-przeceny-do-70-xx.html

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
07 listopada 2014 22:34
W regulaminie sklepu stoi jak byk : oddajesz coś z darmowa wysyłka to dostajesz zwrot pieniędzy z odliczeniem kosztów wysyłki.


Przepraszam jeszcze za mały  🚫 ale ta sprawa mnie nurtuje....
drabcio, wydaje mi się ze nie mogą tak robić... To jest tak jak zamawiasz jedna rzecz w sklepie internetowym, powiedzmy, że są to sztyblety, zamawiasz, płacisz za wysyłkę dajmy na to 10 zł, dostajesz je i stwierdzasz, ze Ci się nie podobają, odsyłasz je do sklepu, wiec muszą oddać Ci i za buty i to 10 zł za wysyłkę jeśli nie chcesz czegoś innego w zamian. To samo tutaj. Jeśli zamówiłaś coś I była darmowa wysyłka, a to Ci się nie podoba to powinni zwrócić Ci to co zapłaciłaś, nie mogą potrącać za wysyłkę. To jest chyba nie zgodne z prawami konsumenta....
Racjonalna Ale z jakiej racji żądasz żeby ktoś Ci oddał za wysyłkę ? Zamawiasz i ponosisz koszty za przesyłkę i odesłanie jej. Teraz sobie pomyśl i weź się postaw po stronie sprzedających. Jeżeli sprzedałabyś 10 rzeczy takiej osobie jak Ty i musiała oddać za przesyłki to jesteś stratna dużo pieniędzy.
Jeżeli chcesz sobie pomacać rzeczy to zapłać za przesyłkę, ktoś nie będzie sponsorował przesyłek, nawet jak była gratis.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 listopada 2014 22:58
Jeszcze w żadnym sklepie nie spotkałam się, żeby przy zwrocie rzeczy oddawali pieniądze za wysyłkę. Oddają tylko to co zapłaciłam za rzecz.
To co wyżej, nigdzie nikt nie oddaje za wysyłkę (w ciągu ostatnich kilku lat zdarzyło mi się to 2!! razy ale ze względu na błąd podany przy opisie produktu, a nie bo nie pasowało kolorystycznie, rozmiarowo czy z innego przypadku - w większości rzeczy podają wymiary a więc jeśli rozmiar będzie zły, no trudno, na własną odpowiedzialność zamawia się coś z internetu nie przymierzając tego wcześniej). Często w regulaminach sklepów również jest napisane że nie zwracają kosztów wysyłki, nie odbierają zwrotów za pobraniem itd.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 listopada 2014 23:01
Racjonalna, hola, sklep nie będzie fundował 10-ciu przesyłek bo komuś coś się nie podoba/nie pasuje. Pieniądze za produkt - owszem, zwrócić musi, ale koszty wysyłki spadają na kupującego. Wyjątkiem jest opcja, gdzie to sklep zawinił i wysłał np. zły rozmiar.
Racjonalna Dziękuję za ignora, wytłumacz wszystko jak kozie na rowie a tak ci podziękują  🤔wirek:
W koniku
LISTOPADOWA PROMOCJA

15% Rabatu* na produkty firm:
wimtec, likit, waldhausen
Kod: 201114
Promocja jest ważna do 20.11.2014r.*
Promocja nie łączy się z pozostałymi rabatami
Racjonalna ma rację.
Sklepy, zgodnie z prawem, powinny zwracać kasę również za przesyłkę (do nas, za odesłanie już płacimy sami).

edit: mała ściąga http://prokonsumencki.pl/blog/zwrot-towaru-zakupionego-przez-internet-przez-konsumenta-nowa-ustawa-konsumencka/
Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).
strzemionko, dobra, cofam. Zauważyłam,  że po prostu u nas promocja trwa na nią już tak długo,  że pierwotna cena mi się zawarła 😉
ja tam się nigdy nie upominałam ani nie spodziewałam że dostanę zwrot pieniędzy za przesyłkę którą ja opłaciłam (ze sklepu do mnie) ,ale fakt że mogą potrącić koszty DARMOWEJ wysyłki byl trochę zaskakujący..

Edit: Martuha tak ale dopiero po 25 grudnia br wejdą te przepisy 😉
Jakieś promocje na sztyblety ktoś gdzieś widział 🙂 ?
Zależy mi na takich z dobrej skóry w okolicach 200zł  :kwiatek:
drabcio, cytat pochodzi z nowej ustawy, ale już wcześniej ta zasada obowiązywała.
Nie mam czasu teraz szukać źródła, ale na pewno były decyzje (i kary dla sklepów) prezesa UOKiK w tej sprawie.
Zapis "Koszty wysyłki towarów ponosi Klient i nie podlegają one zwrotowi" jest w rejestrze klauzul niedozwolonych od 2012 r.
Martuha ma rację. Sprzedawca ma psi obowiązek zwrócić koszty wysyłki. Dla mnie np. jest to niezrozumiałe, skoro usługa została wykonana poprawnie i paczka została dostarczona a ktoś zwraca towar "bo tak" to sprzedający ponosi koszta nie ze swojej winy czy zaniedbania. Co w przyszłości wiąże się z wyższymi kosztami produktów.. Gdzieś to trzeba odbić przecież.
Piafallo, w Bergo jest promocja na wyroby Horze. Widziałam różne sztyblety, nie pamiętam teraz czy do 200 coś znajdziesz ale warto przejrzeć, bo na pewno niewiele ponad 200 były ze skóry.
dziękuję  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 listopada 2014 17:26
strzemionko, dobra, cofam. Zauważyłam,  że po prostu u nas promocja trwa na nią już tak długo,  że pierwotna cena mi się zawarła 😉


zawsze 5 zł mniej, no nie? 😉 Na marchewki będzie.
Szukam promocji na szałowe - bardzo niskie ceny polarówek (potrzebna większa ilość)! Pomoooocy! :kwiatek:
Czy którejś z Was nie rzuciła się w oczy promocja na jakaś fajną derkę padokową, zimową(300/400g), koniecznie z kapturem/ wysokim kołnierzem, ale w rozmiarze na słonia 😉 (165/160cm) ? :kwiatek:
Napewno widziałam w naszych ogłoszeniach,  napewno 300-400 g,  duże rozmiary,  chyba bez kapturów, ale za tak niskie ceny,  to warto a caball albo jarpol doszyje
Aimee, http://dobry-kon.pl/opis/4324743/horze-zimowa-derka-avalanche-300g.html ?
Przy takich wymaganiach raczej trudno będzie ustrzelić coś tańszego, jż łatwiej by było osobno plandekę a kołnierzem a osobno kołderkę 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 listopada 2014 11:27
w GNL
Zaatakowaliscie racjonalną ale ona tylko przytoczyla obowiązujące prawo. To że jest ono bezsensu to jedno a to ze istnieje to drugie. Od conajmniej roku sklep musi zwracać za koszty wysyłki i ja dokonując zakupów  nie miałam z tym problemu.
crazy, Orzeszkowa dziękuję  :kwiatek:
A czy ktoś się orientuję ile kosztuję uszycie kaptura do derki w Caballu/ Jarpolu  ?
Drabcio sklep nie ma prawa potrącić Ci kosztów wysyłki w tej sytuacji. Jest to dobrowolna promocja sklepu i niestety nie wolno im tych kosztów potrącać gdyż jest to niezgodne z prawem 🙁
Aimee, a czemu chcesz szyc? Fajne kaptury ma np. york, za jakies 110-120 zl, jezeli nie ma ekstremalnyych opadow to te z Amigo tez daja rade i sa naprawde duze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się