Re-Volta - FAQ - czyli co i jak (nieaktualny)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2013 07:18
Mam pewnien problem. Przy rejestrowaniu się na re-volcie zrobiłam literówkę w loginie i zamiast Rudzielec_23 wyszlo Rudzielc_23 czy mogę jakoś to zmienić?
Musisz chyba napisać do moda 😉
raczej nie do moda, bo my nie mamy zadnych mozliwosci technicznych ingerowania w wasze nicki, pw itd.
z takim problemem nalezy zlgosic sie do admina.
Dzięki, a kto jest adminem? 🙂
Ja się poddaję ,nie wiem o co chodzi przeczytałam regulamin i normalnie boję się już pisać na re-volcie [a lata piszę na molosach i innych forach psich],.Och.. chyba wybitnie tępa jestem nie rozumiem mam problem z kobyłą poprosiłam o poradę i pokazuje mi się obok mojego posta ,zgłoś do moderatora".Jezuu nie wiem o co chodzi z tymi moimi postami -ostatnie ostrzeżenie za pisanie posta pod postem -a jak mam inaczej pisać .Niech mi ktoś wytłumaczy .Proszę...
niki-for, załączyłam zdjęcie- kiedy tam klikniesz możesz edytować poprzedni post 🙂
Ostrzeżenie dostałaś za napisanie nowego posta tuż pod swoim poprzednim postem. W przypadku, kiedy chcesz coś jeszcze dopisać w danym wątku, a Twój post jest ostatni i nikt na niego nie odpowiedział, używasz opcji "edytuj", która znajduje się w prawym górnym rogu Twojego posta.
"Zgłoś do moderatora" to bardzo przydatna opcja dla innych forumowiczów - kiedy zobaczą, że dany post łamie regulamin, można go łatwo zgłosić do moderatora, który to edytuje post (w Twoim przypadku scalił Twoje dwa sąsiadujące posty "post pod postem"😉 i wyciągnie konsekwencje wobec użytkownika np. dając ostrzeżenie.
Jeszcze taka rada - jeśli umieszczasz zdjęcia na forum mogą mieć one rozmiar maksymalnie 800 pikseli na dłuższym boku. Dokonać tego można chociażby w Paincie.
Jeśli masz inne pytania, to śmiało - re-volta tylko wydaje się być taka groźna 😉
No dobra poddaję się znowu napisałam bez cytuj?Może mi ktoś jak debilowi wytłumaczyć jak to zrobić żeby poprawić [nie wiem jak wcisnę zmień co mam dalej zrobić ?]
Jak chcę napisać jakiś post[już nie wiem czy się odważę  😕],to wduszam odpisz ?Pliss pomocy coś mi nie wychodzi Dorota.
niki-for żeby zacytować musisz dany cytat umieścić w ramce [ quote ][ /quote ]. Na górze masz opcje przy buzkach. Cytat to taki dymek.

Po kliknięciu edytuj po prostu masz możliwośc zmiany części tekstu,nigdy całego bo dostaniesz ostrzeżenie.

I dokładnie -piszesz nowy wpis czy odpowiadasz na coś co ktoś napisał w danej kategorii -klikasz odpisz.
Czy jak ostatni post w wątku jest mój, ale był napisany dawno, a chcę coś nowego napisać, to też muszę edytować swój post?

Problem jest taki, że przy edycji postu, wątek nie będzie "podbity" - nie będzie informacji, że jest nowa zawartość, nie pojawi się w wątkach z nowymi odpowiedziami, czy wiadomościach od ostatniej wizyty.

Więc wydaje mi się, że jeśli ostatni post był dawno, to można napisać nowego posta zamiast edytować tego ostatniego.
i taka też jest opinia moderacji. "umownie", bo nie ma tego w regulaminie, przyjmujemy, że jeśli minie ponad doba, to nie nadajemy ostrzeżeń za brak edycji.
Dzięki 🙂
Nie kumam...albo re-volta jest tak chaotyczna i bezsensowna,albo jeszcze nie poznałam wszystkiego...Żeby czegoś wyszukać,muszę wpisywać w wyszukiwarce kluczu,a często czegoś nie ma,a jak jest,to zostaję zbombardowana przez większość użytkowników za zły wątek *-.- dla mnie najlogiczniejszą stroną jest zapytaj.pl a może się mylę?pomożecie?wytłumaczycie?i jak się podkreśla czy konkretnie opisuje osobę w odpowiedzi?np. Ola-,,a ja uważam że lepiejby było....,,
                                          GabiJamal: Ola- to zły pomysł....
🤔
GabiJamal, pamietaj o tym, ze jesli masz otwarty jakis watek i wpiszesz slowo w wyszukiwarke, to ona pokazuje wyniki w tym watku, a nie na calym forum. Moze przez to czasem nie mozesz czegos znalezc 🙂
Witam, mam problem i nie wiem zupełnie gdzie o tym napisać, mianowicie nie wyświetlają mi się zdjęcia w ogłoszeniach na re volcie. Na drugim komputerze wszyskto jest ok, ma ktoś podobny problem?? 🙄
już się dowiedziałam🙂
Jeszcze jedno,jak usunąc wątek? 🤔
Nie można.
A zamknąć czy coś? 🤔
tylko modzi mogą to zrobić, jeśli uznają to za słuszne.
Nie wiem czy tu mogę zapyać... Czy ostrzeżenia znikają?
Zielony napis owszem, zniknie, ale informacja, że dostałaś w przeszłości ostrzeżenie - nie.
a z ciekawości - ta informacja jest gdzieś do sprawdzenia przez użytkownika, czy to jest do wglądu tylko dla moderatorów?
To głupio, to że ktoś pisze np. O ja cię i 😉, nie dostaje ostzrzeżenia a ja napisałam 😉 i już dostałam. Ktoś pisze przekleństwa i dostaje to samo... I don't know why? Wiem że nie powinnam, ale tekst się usunął... Niech im będzie
Kahlan, ta informacja wyświetla się tylko moderatorom.
Chcę dodać ogłoszenie, wyświetla się strona z logowaniem i wraca mnie na główna, pomimo tego, że jestem zalogowana. Co jest nie tak?
wrzos, zaloguj się i na voltopirach i na re-volcie.
Co zrobić, żeby w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." nie pokazywały się wątki, które już mnie nie interesują?
(nie są dodane do moich ulubionych)
k2arola chyba się nie da niestety 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się