Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

cavaletti z Tołpy są podobno bardzo fajne
po zrobieniu zamówienia w zsk przypadkiem posmarowałam się próbkę eucerinu ze składem takim, że szkoda gadać, ale... pomogło na wysuszoną skórę pod oczami 😁 . Nie wiem też od czego zależy, że jednego dnia po kw. hial. jest ok, a drugiego juz przy nalożeniu piecze jak cholera...
cavaletti ja teraz mam Oeparol Hydrosense, polecam. Mój pierwszy krem, faktycznie nawilża, nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje łzawienia oczu, nadaje się pod makijaż, składowo nie wypada najgorzej i jest w przyjemnej cenie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52806
Notarialna, dzięki, ale na razie chciałam tylko próbki kupić, potem będę ewentualnie szukać po cenie 😉
Tymczasowo krem mam 😉 Dzisiaj rano wysłałam mojego M. do Ziaji, żeby kupił sobie serię z liśćmi manuka (skoro i tak był w galerii) i przyniósł mi w "prezencie" krem oliwkowy pod oczy i na powieki. Zobaczymy jak się sprawdzi. Najwyżej pójdzie gdzieś dalej w świat, a ja kupię to co polecacie.
Btw, złoty chłop, sam na to wpadł. Jestem taka dumna 😁
Graba.   je ne sais pas
14 listopada 2014 09:06
cavaletti, polecasz tę serię? czaję się na nią, nie wiem czy ryzykować i kupić całość od razu czy polecasz może jakieś produkty na początek, żeby spróbować czy u mnie przynosi efekty?
Graba., naczytałam się naprawdę wielu pozytywnych opinii w necie, a że mój facet ma problemy ze skórą (pory-kratery, zaskórniki na nosie, czasami syfki) to wydawało mi się, że ta seria się nada. Miał kupić sobie żel do twarzy na spróbowanie, bo mu się skończył, ale był fajny zestaw za 22 złote: żel do twarzy, tonik i krem na dzień, więc kupił cały zestaw 🙂
I tak już mu tę skórę wyprowadziłam na prostą, ale jeszcze trochę czasu minie zanim będzie super 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2014 13:46
daj znać potem koniecznie, czy mu to pomogło 😉
Używam z tej ziajowej serii kremu na noc i pasty (jako swego rodzaju peelingu). Są naprawdę dobre. Żel z tej serii trochę mnie podsuszał.
Ja parę dni temu kupiłam pastę, czy działa powiem za jakis czas. A po kuracji effaclair duo skóra jest rzeczywiście gładka, poznikały mi jakieś blizny potrądzikowe, ale zaskórniki się tylko spłyciły, a miałam nadzięję, że na nie podziała  🙁 Natomiast jeśli ktoś ma bardzo delikatną skórę, to pasty bym nie poleciła, przy mojej muszę bardzo uważać, ten peeling jest baaardzo mocny.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 listopada 2014 16:09
Na zaskórniki, przebarwienia i zapalenie miejscowe dobrze robi ten produkt:
http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Tomatox-Magic-Massage-Pack-80g-Free-gifts-/270982001645?pt=US_Skin_Care&hash=item3f17c933ed

U mnie pomogł w przypadku zaczerwienień przy nosie i generalnie ładnie stonował kolorystykę skóry twarzy. Nawet stare blizny po wypryskach jakieś płytsze się zrobiły.
Notarialna, u którego sprzedawcy na ebay-u zwykle kupujesz? Mam jednego zaufanego, ale ma kiepski wybór kremów BB więc rozglądam się za inną osobą sprzedającą oryginalne produkty.. Zamawiasz u tego, którego podałaś link?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 grudnia 2014 19:37
jaki krem do naczynkowej na zimę? kończę Perfektę kupioną kiedyś na promocji i daje radę w mieście, ale w stajni nie.  kiedyś używałam Flos leku w wersji podstawowej i był spoko, nie wiem czy kupować Winter care do naczynkowej czy w średniej półce cenowej znajdę jeszcze coś fajnego? 👀
Znacie ten masażer do ultradźwięków? [url=http://allegro.pl/zmarszczki-ultradzwieki-i-fototerapia-masazer-i4786550968.html#tabsAnchor]klik[/url]
Polecacie? Odradzacie?
jaki krem do naczynkowej na zimę? kończę Perfektę kupioną kiedyś na promocji i daje radę w mieście, ale w stajni nie.  kiedyś używałam Flos leku w wersji podstawowej i był spoko, nie wiem czy kupować Winter care do naczynkowej czy w średniej półce cenowej znajdę jeszcze coś fajnego? 👀


Podpinam się pod pytanie  :kwiatek: Szczególnie w kwestii stajni, czy np. dermosan da radę?
Dziewczyny nie wiem czy któraś pisała juz o tym ale tak od siebie chcialabym mega polecić krem do twarzy z ziaji.Dokladniej pisząc chodzi mi o serie z aloesem (zielona nakrętka) moją mega mega sucha cerę uratował moge w koncu bez obaw sie malować (podkład) super nadaje sie pod makijaż i na noc.Używałam wielu kremów z różnej półki cenowej a tutaj duży "słoik" kosztuje 8zl!!
A co do cery naczynkowej do moja ciocia używa i bardzo sobie chwali krem z/na bazie(?) kasztanów,tylko nie pamiętam perfekta ,bielenda cos takiego
TUŚKA mogłabym pokazać który to krem? Szukam czegoś do strasznie wysuszonej skóry, co nie zapcha i nada się też pod lekki makijaż. Obecna pogoda zrobiła mi z twarzy armagedon. 😵
kujka   new better life mode: on
10 grudnia 2014 08:34
Ja do naczynkowej (w moim wypadku naczynka + cera mieszana) aktualnie testuje krem firmy AVA. Da sie go znalezc w normalnych sklepach i takich z naturalnymi kosmetykami tez czesto jest. To moj drugi krem z tej firmy. Fajna konsystencja, dobrze sie wchlania i nadaje sie pod mejkap. Nie jest tlusto-ciezki (co mam wrazenie jest czeste w kremach dla naczynkowcow, a moja twarz by zabilo 😉 )
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 grudnia 2014 09:06
ta AVA wygląda nieźle, ale czy ona tytanem ochrony? 😉
tak na co dzień, jak nie pizga, mam Bioliq i jest naprawdę spoko, już drugie opakowanie 🙂
Ja polecam kremy Apis Home TerApis. Mam z winogronami i go uwielbiam, w kolejce czeka jeszcze nie otwarty z 5 warzywami. Najlepsze kremy ever!
Bioliq pod oczy mi pasował. Jak skończę Ziaję, to pewnie kupię 🙂
Powiedzcie mi, czy tylko w Rzeszowie i okolicach w żadnej drogerii nie mogę dostać podkładu Rimmel Lasting Finish, czy wszędzie takie braki magazynowe? 🤔 Zwykle kupowałam w Rossmannie, ale po ostatniej promocji 1+1 gratis półki zostały wyczyszczone do zera lub śladowych ilości najciemniejszych odcieni. W innych drogeriach też pusto lub po kilka sztuk. Wycofali czy co?
Scottie   Cicha obserwatorka
10 grudnia 2014 10:13
Kaarina, przetestuj sobie jeszcze krem Cethapil. Używałam Cethapil MD, jest bardzo wydajny, bardzo lekki- świetny pod makijaż, a jednocześnie mocno nawilżający- jedyny, jaki sobie radził z moją suchą skórą na retinoidach. Dobry jest też Cethapil DA Ultra, chociaż go nie używałam. Świetny do skóry atopowej.
TUŚKA mogłabym pokazać który to krem? Szukam czegoś do strasznie wysuszonej skóry, co nie zapcha i nada się też pod lekki makijaż. Obecna pogoda zrobiła mi z twarzy armagedon. 😵
Dzięki dziewczyny! Któryś na pewno zakupie.
gdzie dostanę pomadkę Melisa? o taką:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=62914
kiedyś ją miałam i była świetna ale teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć
hanexxx, ja je widuje (jak i całą serię "melisa"😉 w zwykłych supermarketach typu Carrefour, Kaufland - może rozejrzy się w czymś takim?
Nie znalazłam tego kremu który wstawiła TUŚKA, ale kupiłam inny, też z Ziaji z olejkiem arganowym. Kosztował grosze więc stwierdziłam, że jak się nie sprawdzi to nie będzie żal wyrzucić czy komuś oddać. Stosuję go od 4 dni i już widzę poprawę. Świetnie nawilża, nie zostawia tłustego filmu, nadaje się pod makijaż, pomaga usunąć przebarwienia i łagodzi podrażnienia. Chyba mogę polecić 🙂
a własnie! 😉 jest jeszcze krem Eva Natura? O ten:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52594
zaczełam go używać bo byl bardzo polecany w tym wątku i rzeczywiście jako krem na dzień spisywała się swietnie ale zuzyłam tylko ze 2-3 pudełka bo potem nie mogłam na niego nigdzie trafić no i pani w rosku powiedziala, że chyba juz go nie produkują 🙁
w hebe ostatnio widziałam 🙂 cała półka była
Czy zna ktoś i może polecić jakiś korektor do twarzy (antybakteryjny) w baaardzo jasnym kolorze? Parę lat temu zakochałam się w korektorze z Paese - taki wysuwany w sztyfcie. Bardzo fajnie się trzymał, nie wysuszał, nie pogarszał stanów zapalnych itd. Przez jakiś czas go nie używałam, a ostatnio go sobie kupiłam, jednak przestał pasować do mojej cery - jest zdecydowanie za ciemny i się mocno odznacza 🙁 Jeśli nałożę ciemniejszy krem BB to w tedy jako tako pasuję, ale nie lubię się na co dzień malować i wcale nie chcę przyciemniać cery - wręcz przeciwnie. Więc przydałoby mi się coś meeega jasnego no i żeby było dobre. Z tych tanich korektorów z Rossmanna (te tańsze firmy) niestety nigdy nie byłam zadowolona..
Druga rzecz, to chciałabym też kupić sobie czarną kredkę, tylko taką jak najbardziej trwałą, mocno czarną i jednocześnie nie za drogą - tak do 15zł. Jest jakaś opcja?

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się