moda, ciuchy etc...

jest tu jakaś posiadaczka tej parki z Zary? 🙂

[img]http://s5.galerieallegro.pl/zdjecia/z429/4293381/big/1.jpg?screen[/img]
Widziałyście gdzieś może jakąś bluzę, najchętniej czarną z elementami panterki? Łatami na łokciach albo coś w tym guście....  👀
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 listopada 2014 15:17
Ramires, palto ma dwie bluzy z motywem panterki, ale nie wiem, czy jesteś zbliżona światopoglądem do tej marki 🙂

A jaki ma światopogląd?  😁 Bo nie znam jej za bardzo.
Dzięki, bluzy fajne, ale to jeszcze nie 'to';p

AH pal to. ok, rozumiem, hehe
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 listopada 2014 11:02
Dobra meeega ważne pytanie, czy ktoś widział taką, bądź podobną sukienkę w jakimś sklepie? :kwiatek:
http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/sukienki_31/sukienka_44957.html/s/pcreateddate/a/11678

gdzie jeszcze znajdę taką bluzo-sukienkę oprócz Croppa?  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 listopada 2014 19:47
popacz w Carry, coś mi się kojarzy, że były podobne, ale na 100% nie powiem, bo nie mój styl 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2014 07:36
Czy w jakims sklepie kupie teraz sukienke z baskinka?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 listopada 2014 09:08
JARA, w zarze widzialam bodajze. Na pewno no stronie jest
JARA myślę, że w Mohito też coś może być 🙂
Hermes, możliwe, że Lou. https://www.facebook.com/lousklep?fref=ts
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 listopada 2014 22:36
dziewczyny, uratujcie!
mignęła mi w sieci taka sukienka

ale nie mój rozmiar (L), więc nie kupię. a piękna, zakochałam się, chcę taką, chcę bardzo. nie wiem gdzie szukać, ta z Benettona, ale stara kolekcja :<
Dziewczyny pomocy!! Byłam dzisiaj na zakupach i w New Yorker znalazłam rękawiczki, które kompletnie mnie zaczarowały. Jednak nie ma mojego rozmiaru  🙁 Jeżeli któraś z was mogłaby zajrzeć do sklepu w waszym mieście czy jest rozmiar 8 bądz 8,5 byłabym strasznie wdzięczna Muszę je mieć... A nigdzie online ich nie ma.
W załączniku przesyłam zdjęcie o jakie mniej więcej rękawiczki chodzi.
nie macie wrażenia, ze rozmiary w Bershka wypadają dziwnie małe? juz dobrze nie pamiętam ale coś tam kiedyś chcialam kupić i mimo ze normalnie nosze XS lub S to tam M było na mnie za male i nie wiem czy to przypadek czy zawsze tak jest a chcialam coś kupic od nich przez neta i nie wiem jaki rozmiar mam brać
To chyba zależy od rzeczy,  bluzki jak dla mnie wypadają normalnie -  nigdy się jeszcze nie natknęłam na zły rozmiar.  Ale z kolei spódniczkę mam rozmiar większy a i tak mogłaby być większa...  Lepiej przymierzyć.
ciekawa jestem jak kurtki u nich wypadają, bo własnie kurtke chcę zamówić
Ja mierzyłam swój rozmiar na 99%, ale głowy nie dam bo to w zeszłym roku było
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2014 19:59
hanexxx, mam sporo rzeczy z Bershki i wszystko w 'moim' rozmiarze.
Według mnie bershka ma bardzo małe rozmiary, a raczej "wąskie", na długość są ok. Normalnie noszę Mkę, a z bershki mam płaszcz i dwie bluzki w rozmiarze XL.
Moim zdaniem w Bershce rozmiary wypadają dziwnie małe - szczególnie spodnie, spódnice czy szorty, reszta jest w miarę normalna. Z innych firm noszę 36/36-long/S, a w Bershce kupiłam ostatnio spódnicę S i była sporo za mała, wymieniłam na M i jednak też mogłaby być większa 🤔
Dlatego ja już do bershki nie wchodzę, bo tylko się dołuje. Normalnie noszę Mki, do tego jestem dość wysoka, a tam prawie wszystkie ciuchy są obcisłe i za krótkie, szczególnie w biuście :/ a takie ładne kiecki czasami mają 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
14 listopada 2014 15:52
Spodnie mają mega długie. 😲
gdzie mogę dostać małą czarną , z długim rękawem ewentualnie rękaw 3/4, dopasowaną ?  👀
Mango? Mają dużo takich sukienek.
rzeczywiście! całkowicie zapomniałam o tym sklepie! infantil dziękuje!  :kwiatek:
Czy jest opcja, że na Zalando pojawiają się podróbki?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 listopada 2014 16:53
Malaaa jeszcze TopSecret ma dużo małych czarnych (takich dopasowanych) - ja tam kupiłam kilka takich. A jak się trafi na promocje, to kosztują grosze 😀

Hexa trafiłaś na podróbkę?  😲 Czy pytasz tak z ciekawości?
  Edytka w zeszłym sezonie wypatrzyłam w butiku piękną torebkę ale nie przełknęłam ceny - dwa miesiące temu znalazłam ją na Zalando w nieco przyjemniejszej cenie więc radośnie zakupiłam. Zaczął schodzic kolor - wyciera się na każdym rogu a także od strony przylegajacej do ciala podczas noszenia. Nigdy ie miałam z tą marką żadnych problemów, wręcz przeciwnie wszystko nawet po latach wygląda jak nowe.

Dlatego własnie moje pytanie - trafiłam na podróbkę czy tylko wadliwą sztukę
Malaaa, New Yorker 🙂
Hexa a jaka firma?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się