Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
30 września 2014 10:08
IRA sorry ale ode mnie masz ignorancje bo już nie mogłam czytać tych Twoich bzdur i zaśmiecasz nam wątek. :P

wątek ucichł 🙁
jak  tam  z  Hubertusami ?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 października 2014 21:33
Pani Ania działa w nowym miejscu. Klub z Wilkas przeniesiony do Nowego Harszu.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 października 2014 16:51
No właśnie słyszałam, że się przenieśli, można powiedzieć, że będziemy po sąsiedzku bo tylko jakieś 4 km ode mnie przez las.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
30 października 2014 20:31
TRATATA, to może się spotkamy. Wybieram się tam za kilka dni.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
01 listopada 2014 18:06
Nie mam na czym dojechać  😁 latem wpadnę na swoich ogonach.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 listopada 2014 20:21
Potwierdzam 8 listopada spóźniony Hubertus Klubu Anula. Spowodowany przeprowadzką. Tym razem w nowym miejscu czyli w Nowym Harszu.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
02 listopada 2014 20:37
hubertus w SK Wyłudy
https://www.facebook.com/stadnina.wyludy?fref=ts
8.11.2014
godz. 12.00
Ja będę na hubertusie w Wyłudach 🙂 A i witam Wszystkich również jestem z okolic Giżycka 🙂 I jeśli będzie organizowane jakieś wspólne spotkanie ponownie to jestem jak najbardziej za i się na nie piszę 🙂  😀
No i ja dziś byłam w Wyłudach na hubertusie  🙂. Było fantastycznie 🙂.
konikaraa , Ty nie jechałaś dziś na srokatej klaczy?
Kogoś z re-voltowiczów dziś jeszcze miałam okazję spotkać,a o tym nie wiem? 🙂

Tutaj wszyscy 🙂

A to ja 🙂

I jeszcze np. to  🙂

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
08 listopada 2014 18:38
I ja po Hubertusie w Nowym Harszu. Było bosko, gonitwa super. Wspaniałe spotkanie po latach. Teraz mam tylko zakwasy :-)
dragonnia,mieliście teren przed gonitwą 🙂? Pamiętam hubertus w Harszu jeszcze sprzed kilku lat, a nie wiem jak to teraz wygląda po połączeniu stajni ze stajnią p.Ani 🙂. A pytam, bo może wpadłabym za rok gdyby terminy hubertusów się nie schodziły 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 listopada 2014 08:10
akselka, tak najpierw teren, w którym też pojechałam, a później gonitwa. Po 9 latach znów poczułam jak fajnie jest w terenie. Miejsce przecudowne,  ludzie super, a Pani Ania znów się uśmiecha.
To cieszę się  😉. Dla mnie hubertus bez terenu przed gonitwą jest taki...niepełny 😀. Muszę kiedyś odwiedzić stajnię w Nowym Harszu, bo chętnie zobaczyłabym jak to tam wszystko teraz wygląda i funkcjonuje 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 listopada 2014 15:27
akselka, w wyludach lisem była dziewczyna z mojej rodziny. Dopiero na FB zobaczyłam.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 listopada 2014 12:05
Dziewczyny, pewnie niektóre z Was już słyszały, że likwidują nasz giżycki sklep jeździecki, także jak macie w planach jakieś zakupy to zajeżdżajcie bo wyprzedają cały asortyment. 
TRATATA, grene?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 listopada 2014 12:29
Tak, wyprzedają wszystko bo potrzebują stanowisk motoryzacyjnych. Trochę szkoda bo najbliższy sklep w Mrągowie.
Dobrze wiedzieć 🙂. Muszę się tam wybrać. Dzięki za info 🙂!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 listopada 2014 20:58
Sklep likwidują? Szkoda, bo trochę rzeczy tam kupiłam w dość niskich cenach... W Ełku mi tak sklep nie podpasował 🙁
Hallo ! Jak tam jeździcie trochę kobietki ? Od paru dni temperatura zimowa ... 👀
Podłoże jak skała  😤. Czekam na roztopy lub śnieg chociażby... 😉
To prawda nie jest lekko ! Ja  wyruszam w tereny  , jak nie wieje to fajnie  😜 !
Ale kilka godzin na mrozie robi swoje  😵 !
Spytam tutaj, może ktoś mi doradzi :kwiatek:. Nie wiecie może w których sklepach w Giżycku mam szukać podwiązki na studniówkę? Znam Giżycko bardzo pobieżnie i nie orientuje się aż tak bardzo... Byłabym wdzięczna za podpowiedzi :kwiatek:
Karola myślę, że w każdym sklepie z bielizną powinnaś dostać. Tym bardziej, że okres studniówkowy się zaczyna 😉
Dzięki Kasiu! :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 grudnia 2014 17:51
Jeszcze możesz w pasmanterii zobaczyć.
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia  🏇 Niestety mokre ale może na Wielkanoc będzie śnieg  😀
[quote author=akselka link=topic=89987.msg2218563#msg2218563 date=1415466711]
No i ja dziś byłam w Wyłudach na hubertusie  🙂. Było fantastycznie 🙂.
konikaraa , Ty nie jechałaś dziś na srokatej klaczy?
Kogoś z re-voltowiczów dziś jeszcze miałam okazję spotkać,a o tym nie wiem? 🙂

Tutaj wszyscy 🙂



Akselka ja byłam na klaczy Farsie, jedna z najwyższych z błękitnym czaprakiem w błękitnej bluzie i czarnej kamizelce. trzymałam się z siwym kucykiem🙂 tutaj po środku jestem
Aaaa to popatrz 😉! Tyle razy przejeżdżałyśmy koło siebie 😉. Już wiem, która to Ty  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się