Cavaliada Tour 2014/2015

Dostałam info, że jest to pomyłka, którą już zgłosili. Karnet na 4 dni  😉
W sensie, działa przez 4 dni?
W ofercie Grouponu na razie nie ma poprawki. Czy w takim razie bilet za 29,99 zamiast 55 zł jest na niedzielę?
Pomyłka była chyba tylko w karnetach. Są normalnie ważne od 4 do 7.12
Ja jestem w poznaniu w sobote, bior nawet siostre do towarzystwa i zapas gotowki na targi:P zakupowe szalenstwo <3
Napisałam jeszcze maila do Groupona.
Błąd już jest poprawiony, a karnety jeszcze dostępne. Co się dzieje?  👀 Przez dwa lata nie mogłam się załapać, bo się zabijali o to  😁
faith KONIECZNIE musimy się zatem zgadać 🙂

Ja jestem całe 4 dni z małymi przerwami na sen  😁 I, co najlepsze, jestem z moim Lubym, dla którego to będzie pierwsza Cavaliada 😀
Będę piątek-niedziela  😀
Udało mi się wygrać dwa bilety to trudno było sobie odmówić wyjazdu.  🤣
xxmalinaxx to moze zostaw mi tel na prv?😀 kawke odpijemy czy cos 😉
xxmalinaxx to moze zostaw mi tel na prv?😀 kawke odpijemy czy cos 😉


Już poleciała wiadomość 🙂 Już teraz bardzo się cieszę na nasze spotkanie 🙂
Ja będę całą cavaliade,  od czwartku do niedzieli.  Mam hotel naprzeciwko targów tak że po wyczerpujących dniach nie będę musiała daleko chodzić.
Szukam hotelu blisko targów, ktoś coś poleca?
archwowa123  Co to za hotel? Z góry dzięki  :kwiatek:
Szukam hotelu blisko targów, ktoś coś poleca?
archwowa123  Co to za hotel? Z góry dzięki  :kwiatek:


tu fajna opcja:
http://evelvet.pl/kontakt

albo hotel GAJA
albo Sheraton,
albo Merciure
Nirvette   just close your eyes
11 listopada 2014 15:39
Dostalam sie na wolontariat, wiec tez bede. 😅
Czy orientuje się ktoś jakie sklepy będą miały stoiska na Cavaliadzie w Poznaniu?
Na FB nie widzę takiej informacji.
A kto będzie 5 grudnia w Poznaniu? Kogoś spotkam?
Ja będę po południu 🙂
My się zasadzamy na finał w Warszawie. Taki sobie prezent urodzinowy robię 😉
Bedziemy sobota-niedziela, z małżonkiem (zabrałam go w tym roku na puchar świata w strzegomiu i mu sie spodobalo wiec czas na kolejna dyscypline 😉)
TheWunia, O!
Ja biorę specjalnie wolny dzień, ale na pewno nie będę szybciej niż 11/12.
Ja będę od czwartku z końmi  😉
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 listopada 2014 15:52
Pierwszy raz będę na Cavaliadzie - będziemy w piątek wyjeżdżać z Wrocławia do Poznania i powrót w niedziele po południu. Jakby ktoś się chciał podpiąć do transportu to mam dwa wolne miejsca w aucie 🙂
A tak to mam jedno pytanie: bilety można kupić na miejscu w kasach, ale jak to jest? Osobno na tą halę gdzie są konkursy i osobno na te pozostałe (bo są bilety "jednorazowego", a pod spodem drugi cennik na ta sportową, tak?)? Czy jak np. kupie bilet na całą sobotę to sobie chodzę dowolnie pomiędzy konkursami, a resztą? Głupie pytanie, ale wolę dopytać 😡
Cavaliada TArgi i Cavliada Sport są osobno biletowane. W bilety lepiej zaopatrzyć się wcześniej, liczba miejsc w Poznaniu jest dość mocno ograniczona 😉
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 listopada 2014 16:16
Dzięki za info 🙂 No to zajmę się już biletami. Tak to jest jak się wcześniej nie bardzo interesowało - bo i nie było jak pojechać 😉
czy jest juz gdzies lista wystawcow na targi?🙂
Ja będę od czwartku z końmi  😉

Jakimi?
Zwrócę szczególną uwagę.
my tez bedziemy, my tez!!! Zapraszamy wszystkich voltowiczow do stoiska Horse Passion, w pawilonie nr 7. Charakterystyczne - siodla west, duzo kowbojek i kapelusze... ;-)
ja również się wybieram 🙂
w tym roku startuję, więc będę od środy  💃
a jak z noclegami w poznaniu - macie jakieś miejsca godne polecenia
booking.com
Ja w zeszłym roku nocowałam w hostelu Cinema Paradiso. Blisko, czysto, ceny przyjazne, tylko podłoga drewniana więc słychać każdy krok na korytarzu.
Ja oczywiście będę z mężem i synem. Raczej od czwartku, o ile się załapię dzisiaj na karnet.

Błaaaagam doprowadźmy chodź raz do skutku jakieś re-voltowe spotkanie! Ja chcę Was poznać  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się