Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Isabelle na dzień dobry najlepiej jeszcze przed pierwszym "użyciem" popryskaj je jakimś impregnatem do butów kiwi, z deichmanna czy jakimkolwiek 😉 będą Ci dłużej służyły 😉
Do czego nosić takie buty? Dlaczego ja je kupiłam ? 😵
Do getrów i tuniki?
Do wszystkiego.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 listopada 2014 09:58
Mam pytanie, nigdy wcześniej nie zamawiałam butów przez internet i tu mam problem, jeżeli zmierzyłam sobie stopę i ma ona dokładnie 24cm, to jakiej długości powinna być wkładka? 24cm, czy 24,5?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 listopada 2014 15:09
arivle, 24 cm
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 listopada 2014 17:16
ash, dziękuję! :kwiatek:
już się przewijało, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłam. Jest sposób na sprawdzenie czy air maxy z allegro, nie ze sklepu stacjonarnego, są oryginalne?
Ciężko,  metka ta sama. Mogę Ci podesłać na priv wieczorem skąd ja zamawialam z allegro. Miałam obok siebie w łapach te samą parę ze sklepu i allegro - żadnych różnic
Po numerach ze środka wszywki. Data produkcji. Fason, kolorystyka, czy nie ma skaz typu klej, nitki wystające. Producenci tych butów nie wystawiaja ich na allegro np. Nie obniżają cen.
Flosia w takim razie wytłumacz mi jak to jest że buty ze sklepu (nike) i allegro są identyczne a różnica 100 zł? Nie było żadnej różnicy w wykonaniu, nr na metce czy samej metce. Przypadek czy idealna "podróbka"? Koleżanka ma jedne oryginalne ze sklepu, drugie zamówione z allegro. Poza tym że się różnią kolorem to niczym poza tym.
tzn. sklepy internetowe często wystawiają maxy na allegro ale ich cena jest zbliżona do normalnej 😉 jak chcesz kupić jakieś z allegro a kosztują o np. stówę taniej niż w sklepie no to kupisz podróbkę.
Ja porownywalam ze sklepem stacjonarnym, kupilam 2 pary odentyczne ze sklepu i na allegro i byly takie same. Pytanie brzmi jak odróżnić podroby skoro sa identyczne?
Ale często te buty wychodzą z jednej fabryki.  I tu np Nike ma nakład na x sztuk, które rozsyła po sklepach, a fabryka produkuje x+ileś tam, które sprzedaje. Buty nie różnią się wtedy niczym, miałam w ręku free runy podróby i oryginały, numery na metkach, umiejscowienie znaczków, kolory, wlepka pod wkładką do buta, niczym się nie różniły...
I nie ma też co mówić, że są z innego materiału. Bez przesady, jeśli wykonanie oryginałów w Chinach kosztuje mniej niż w PL butelka wody to co tu można na materiałach zaoszczędzić...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2014 13:49
Mam znajomego, który trochę w tym siedzi i opowiadał, że na warsztatach Ray-bana z odróżniania podróbek dostawali specjalne urządzenia badające stopień przepuszczalności szkła, bo tylko Ray-ban produkuje szkła o jakimś tam konkretnym stopniu przepuszczalności - dobrych podróbek nie dało się odróżnić "gołym okiem" bo po prostu były identyczne. O butach akurat nic nie mówił ale myślę, że może być podobnie. Tylko tutaj nasuwa się pytanie - o ile w przypadku okularów ma to ogromne znaczenie, bo mają chronić oczy, o tyle w przypadku butów czy to robi różnicę, czy są oryginalne czy też "idealnie podrobione"?  😉



Odchodząc od tematu, co myślicie o tych butach? Na żywo są ładniejsze i baaardzo mi się podobają, tylko po co mi kolejna para butów  😡
smarcik , uwierz mi , ale robią różnice 🙂 maxy z natury powinny być lekkie , uginać się itp a podróby tego nie robia

dla wygody ot 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2014 14:17
Naciau dlatego pytam jak to jest z tą "idealnością" podróbek w przypadku tych butów - na air maxach totalnie się nie znam bo nie założyłabym tych butów nawet gdyby mi za to płacili - totalnie nie mój gust. Ale skoro mówisz, że po założeniu są zupełnie inne, to nie można zamówić na allegro, sprawdzić jak się w nich chodzi (po domu) i odesłać jeśli okażą się podrobione?  🙂
smarcik, fajne te zimówki.
Właśnie szukam jakiś sportowych butów na zimę, masz jeszcze jakieś typy w tym stylu 😉?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 listopada 2014 14:55
smarcik
Śliczne te Adidasy! 😍
Kolejny raz żałuję, że mam tak dużą stopę 🙁
Ale chodzi mi o numery na wszywce czyli rok produkcji, I numer danego modelu. W ten sposób możesz sprawdzić czy dany model istnieje I został wykonany na potrzeby firmy Nike czy na potrzeby 'podróbki'. Jeśli wysyłka z DW to można sobie darować. Długość sznurówek. Również to w jaki sposób zostały zapakowane, w co zapakowane, jakie pudełko.

Zwykły laik tego nie określi ale najlepiej z butami iść do sklepu np, Nike czy Sport Direct i tam mogą Ci sprawdzić w bazie czy są oryginalne.
Jakie pudełko jest w oryginalnych? Czytałam że brązowe ale w sklepach mają czerwone. Co do długości  sznurowek możesz sprecyzować? W moim przypadku obie pary miały ten sam nr, sprawdzałam w necie model się zgadzał. Wygoda ta sama, lazilam w obu parach po domu i nie odczulam różnicy
Kształt, wymiary i wygląd etykiety pudełka. Sznurówki krótkie w oryginalnych. Masz może zdjecia obu par tych butów ?
Edit: długie sznurówki.

Pisze post pod postem bo nie mam opcji edytuj na tab.
Aaa New Balance -15% na Run Colors 🍴 jak szybko sobie wybić buty z głowy? 😁
Jak mnie koooorci  🙄
Carmen, nie wybijać, brać 😀
Bay, zero wsparcia w trudnej chwili  😁 teraz będę musiała je kupić, ups! 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
15 listopada 2014 19:55
nie założyłabym tych butów nawet gdyby mi za to płacili - totalnie nie mój gust.

Też tak mówiłam jakiś czas temu. Dzisiaj to jedne z moich ulubionych butów. 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2014 20:06
Pursat dlatego dobrze być kobietą, można zmieniać zdanie i nikt nie ma prawa nam nic zarzucić  😁 Ale póki co pozostaję wierna superstarom i kolekcji neo adidasa  😉


Sisisa jeszcze [url=http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/buty/buty-wysokie/buty-koncho-ii.html#kamel]te[/url] spodobały mi się na żywo ale nie mierzyłam więc nie wiem jak wyglądają na nodze. Ale siostra kupiła sobie ostatnio podobne i okazało się, że są na mnie dobre (siostra ma 12 lat  😁 ) więc czekam, aż jej się znudzą i mi odda  😜
smarcik, z takich mam Caterpillary, tylko czarne 😀, chyba niedługo trzeba je wyciągnąć. Chociaż na uczelnię to Originalsy najlepsze 🙂.
Jaki rozmiar Nike Roshe brać jak normalnie noszę 39?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się