Perfekcyjny makijaż

hmmm, mi się wydawało, że było napisane na plakacie "wszytskie kosmetyki do makijażu", chociaż jak ostanio byłam to dokładnie nie patrzyłam czy szafy były jakoś specjalnie oznakowane. W rivierze na pewno jest szafa bourjois, może jutro się przejdę i zobacze.
http://www.rossnet.pl/Portals/0/banery/akcje/promocja1plus1-produkty.pdf

tu jest lista produktów objętych promocją. burżuj też jest 😉 tu http://www.rossnet.pl/promocja1plus1 można znaleźć tę listę i regulamin
ash   Sukces jest koloru blond....
14 listopada 2014 17:41
ash, ja też mam te pomadki z Bourjois, jednak powiem Ci tak: są bardziej intensywne od Revlonu, zdecydowanie fajniejsze kolory i żywsze (wyglądają jak szminka a nie jak pomadka barwiąca), ALE... one się trzymają długo, pod warunkiem, że nic nie jesz/nie pijesz (no chyba, że przez słomkę)- wtedy serio mogą wytrzymać i 8h (widziałam na ustach Maxineczki 😉 ) bez najmniejszej poprawki. Ja mam manię lizywania pomadek z ust, a te o dziwo twardo siedzą. Natomiast nie przetrwały jedzenia piersi z kurczaka (może była za tłusta?), w dodatku zjadły się tak okropnie, że gdybym była w restauracji, to idąc do toalety musiałabym zasłonić usta chusteczką 😉 Revlon w tej sytuacji zdecydowanie wygrywa, ale nie ma aż tak intensywnych kolorów 🙁


dzięki za info.
Nie kupiłam, bo nie lubię jak się tak brzydko "zjadają".
A jeśli nie ma ich szafy to jest możliwość, że ich rzeczy są gdzieś indziej?  Kurcze, chyba zadzwonię do mamy i poproszę żeby po gdańsku przeszła.
Hmm a masz tam wiecej niż jednego rossmanna? Bo burżuj właśnie w niektórych tylko jest, w Gdańsku na pewno w Bałtyckiej jest ich szafa.
Nie,  szczytno za małe 🙁  ale jak w gb jest to sobie załatwię przez kogoś.
lata temu miałam taki niebieski błyszczyk na "kulkę" 😉 tzn. on był taki przeźroczysto-niebieski, świetny by 🙂 bo na ustach praktycznie nie było go widać ale właśnie dzięki tamu niebieskiemu, zimnemu pigmentowi zęby wydawały się o wiele bielsze 😀 takie optyczne złudzenie
widziałyście gdzieś stacjonarnie takie niebieskie mazidło? Coś jak ze zdjęcia, ten akurat jest z Vipery ale niestety juz go nie produkują

hanexxx, wydaje mi się, że L'Oreal miał niebieski błyszczyk. Tzn. miał pewno, a czy ma nadal w ofercie - nie jestem pewna.
Inglot ma niebieski błyszczyk ale nie wiem czy o takich samych właściwościach...

Dzisiaj odwiedziłam Rossmanna i wyszłam z podkładem Bourjois healthy mix. Zastanawiałam się czy nie wziąć już sprawdzonego 123 Perfect, ale zachęciły mnie opinie na wizażu. Używa któraś? 😉
Ja używałam starej wersji Healthy Mix i bardzo się lubiliśmy 😉
Ja mam healthy mix, już 3 opakowanie 🙂 Bardzo lubię 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 listopada 2014 17:14
Gdzie w Warszawie lub internecie można dostać te dwie szmpinki Burberry? http://www.temptalia.com/burberry-oxblood-gold-lip-mist-reviews-photos-swatches
Nic mi nie wyskakuje, a muszę je mieć  😜
Tak zachwalałyście Bourjois Rouge Edition, że dziś przy okazji wizyty w Rossmannie musiałam je wypróbować 🙂 Niestety, dla mnie jest zdecydowanie zbyt intensywne odcienie, szukam czegoś zdecydowanie bardziej subtelnego, ale jednocześnie trwałego i matowego. Ktoś coś?  😉
Poncioch, nyx?
Rimmel z serii Kate Moss 😉 mam dwie i mi mało!
Dzięki za rady, przetestuję te pomadki przy najbliższym tournee po galerii handlowej  😁

Dziś w rosmannie kupiłam tylko tusz + wybrałam sobie cienie manhattan eyemazing  jako gratis. Niestety, nie jestem zadowolona, bo o ile kolory bardzo ładne (wzięłam brązy), to krycie co najmniej średnie, pacynka fatalna, nawet przy nakładaniu pędzelkiem nie uzyskałam pożądanego efektu  🤔
maracuja, dokładnie 🙂 Mam jedną i jest moją zdecydowaną faworytką  😉
Poncioch dlatego ja pod cienie zawsze stosuję bazę, ewentualnie może być jakiś jasny cień w kremie albo korektor.
Które numerki z Bourjois Healthy Mix mają jasny odcień z żółtymi tonami?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 listopada 2014 09:40
Ja również skusiłam się na promocję w Rossmanie. Wybrałam podkład Healthy Mix, chodził za mną od dawna, to moje drugie podejście do podkładu Bourjois, mam nadzieję, że będzie bardziej udane niż przygoda z 123 Perfect. Jako produkt gratisowy wzięłam szminkę Rouge Edition Velvet Nude-ist, zachęcona waszymi opiniami i recenzją Maxineczki 😉 kolor testowany na dłoni jakoś specjalnie nie powala, miałam obawy, czy nie będzie zbyt ciemny, ale na ustach wygląda pięknie 💘
Mam nadzieję, że będę zadowolona z obu wyborów.

fruity_jelly
Na moje oko w grę mogą wchodzić jedynie 51 i 52, pozostałe odcienie są dość ciemne, przynajmniej według moich kryteriów.
No właśnie oglądając w necie zdjęcia to tylko ten vanilla albo jasna vanilla, z przewagą tego drugiego, ale nie widziałam jeszcze na żywo tych kolorów więc pytam.
Dobrze, że nie mam aktualnie pieniędzy, bo pewnie poleciałabym do Rossmana jak na prawdziwego łowcę promocji przystało. Ostatnio mam szał na pomadki wszelkiego rodzaju.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 listopada 2014 10:14
[quote author=fruity_jelly link=topic=92900.msg2224593#msg2224593 date=1416218294]
Ostatnio mam szał na pomadki wszelkiego rodzaju.
[/quote]
To tak jak ja 😁
Mam ich więcej niż potrzebuję i ciągle mi mało. Tylko kiedy ja to wszystko zużyję? 😵

Ja sobie tak najpierw kolekcjonowałam, do ludzi używałam tylko takich neutralnych kolorów, a wszystkie czerwienie i bardziej odważne kolory leżały, bo bałam się ich używać. Tak po prostu sobie były w kosmetyczce i były piękne  😂 ale w końcu stwierdziłam, że jak teraz nie będę ich nosić to kiedy, kiedyś byłam "za młoda ", za jakiś czas będę "za stara " i nie będzie wypadało. I jak się już przełamałam to się zaczęło kupowanie na całego 😁
U mnie już nie było nude-ist 🙁 wzięłam jakiś tusz z burżujów i podkład 123 perfection,  najjasniejszy z zamiarem używania w  zimę a później przeczytałam na wizażu, że ciemnieje :/ najwyżej komuś oddam jak będzie tragicznie  🙄
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 listopada 2014 14:08
zonk
A w którym Rossmanie byłaś?

123 perfection ciemnieje i to dość znacznie, w ogóle rozczarował mnie niesamowicie ten podkład. Ale należy oddać sprawiedliwość, że on jest matujący, a ja takiego efektu nie potrzebuję.
Byłam w bałtyckiej, a w Rivierze są jeszcze? Jak ktoś będzie chciał ze mną wziąć na promocje to wtedy zajdę, przez te ostatnie okazje mam wszystkiego na full, nawet nie wiem kiedy zużyje  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 listopada 2014 17:31
zonk
Ja byłam w Rivierze w sobotę po południu i szafa Bourjois była już mocno przetrzepana (chociaż dziś poniedziałek, więc może mieli dostawę). Za to w Batorym (również w sobotę) wybór był całkiem spory.

Mnie korci jeszcze pomadka w kolorze 04 Peach Club, ale chyba jednak poczekam do następnej promocji...
Może się przejdę obczaić, albo właśnie poczekam do następnej promocji, nie spieszy mi się jakoś.

Nałożyłam ten podkład w domu, nie ma w sumie tragedii. Dobrze, że wzięłam najjaśniejszy, rzeczywiście ciemnieje i pasuje tak na teraz. Za to na zimę muszę sobie kupić znowu coś nowego, bo jestem zawsze totalnie biała, nie wiem kiedy zużyję te 4 podkłady, które mam  😵

A i oglądałąm dzisiaj pomadki Kate Moss, tylko, że nie było w tym Rossmannie prawie żadnych testerów :/ a w ciemno się boję kupić.
[s]dziewczęta bardzo prosze o pomoc 🙁 w temacie kosmetyki, makijażu ipt. moja wiedza jest znikoma. ostatnio dowiedziałam sie że mam cerę naczynkową i mozna coś zrobić z tymi paskudnymi czerwonymi plamami :/, znalazłam kilka ofert gruponowych oferujących jeden, dwa lub trzy zabiegi, ale kompletnie nie mam pojęcia na ile kwalifikuje się moja cera, a że mam słabą prace to wolałabym nie zwalniać sie z niej tylko na diagnozę ile zabiegów potrzebuję tylko od razu umówić się na wszystkie (żeby wiedzieć kiedy mam brać wolne). Słuszałam tez że są dwa rodzaje zamykania naczynek (nie wiem którego powinnam szukać) i, że  wstrzeliłam się w najgorszy okres ever do takich zabiegów.[/s]

edit: wywaliłam zdjęcia, szybcie sie bedzie strona ładować 🙂 sorki za śmietnik
azzawa trochę nie ten temat, jest temat na temat pielęgnacji, tam był poruszany temat naczynek, wiec może tam poszukaj (kremy, pudry, etc.). Ja cośtam wiem o zamykaniu, sama miałam parokrotnie zamykane naczynka laserem i nie uważam, że to najgorszy okres, wręcz przeciwnie, optymalna temperatura, nie praży słońce, więc skóra po zabiegu nie będzie dodatkowo narażona na działanie niekorzystnych warunków. I myślę, że spokojnie da radę wszystkie naczynka za jednym zamachem zrobić, jak ja miałam dwa i to bardzo blisko siebie, to w czasie jednego zabiegu je załatwiłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się