Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Czy ktoś mógłby mi udzielić jakichkolwiek info o handlarzu końmi z miejscowości Poręba Wielka?  Oczywiście na priv.  Będę wdzięczna🙂
Czesio spytaj też w krakowskim na koniach, tam więcej osób chyba zagląda 😉
ok. dzięki. Będę pytać🙂
Możecie polecić jakiegoś dobrego sprawdzonego tapicera (chodzi o zmianę pokrycia obecnie skórzanego wypoczynku). Fajnie by było jakby był z południowo-wschodniej części Krakowa  🙇
Walkę z jakdojade.pl przegrałam, bo to fajna sprawa jak się trochę zna miasto - a ja w Krakowie nigdy nie byłam. I tu moje pytanie.
Mógłby mi ktoś doradzić jak z dworca pks (tego, gdzie zatrzymują się polskiebusy) dojechać pod Arenę Kraków?  :kwiatek:
Wpisz w jak dojade dworzec tunel a przstanek końcowy Plaza (wysiada się na następnym ale tramwaje te same, a nazwy przystanku nie znam).
Dziękuję!
Wpisz w jak dojade dworzec tunel a przstanek końcowy Plaza (wysiada się na następnym ale tramwaje te same, a nazwy przystanku nie znam).


Przystanek nazywa się "Kraków Arena" 😉

Można też jechać do przystanku "Wieczysta"
Dziekuje jeszcze raz  :kwiatek:
Ostatnie pytanie i uciekam. A jest w okolicy areny jakis Mac albo inne miejsce na szybkie jedzenie?
Dziekuje jeszcze raz  :kwiatek:
Ostatnie pytanie i uciekam. A jest w okolicy areny jakis Mac albo inne miejsce na szybkie jedzenie?

Po drugiej stronie ulicy w M1.
Na dużych imprezach jest też tuż obok pan z burgerami. W samej arenie jedzenie marne i drogie. Picie można przemycać ale sprawdzają torebki to chyba trzeba ukryć za paskiem spodni. Lub kupić w barku w środku.
Tricki z przemycaniem wody to mam już do perfekcji opanowane 🙂
Skoro M1 jest po drugiej stronie ulicy to trafię. Bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
W którym krakowskim rossmanie dostanę kosmetyki Revlon?
pozbędę się grupona na wybielanie zębów, ul. Lipińskiego, ważny do 31.12.2014, Pure-White Clinic
SPAM ALERT!

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków organizuje Darmowe Konwersacje Językowe dla studentów ze wszystkich krakowskich uczelni. Poniżej wrzucam link do formularza aplikacyjnego i harmonogramu zajęć.

Aplikacje, w wyborze uczestników najbardziej będzie liczyła się motywacja! Wypełniać formularz będzie można do piątku!

Harmonogram

Facebook Konwersacji, gdzie znajdziecie więcej informacji o projekcie

Polecam, potwierdzone info.
Kropa, w rosmianie to nie wiem ale w super pharm maja.
Graba.   je ne sais pas
19 listopada 2014 09:42
grzesiek.1993, uczniowie się nie łapią, prawda? 🙁
Niet, tylko studenci 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 listopada 2014 13:09
Czy ktoś z Krakowa mógłby mi pomóc z jedną rzeczą? Chodzi o odebranie paczki ze sklepu Mango i nadanie jej na poczcie.

Sklep nie ma możlowiość wysyłki jej bezpośrednio do mnie, ja nie mam możliwości wyjazdu do Krakowa w celu odbioru jednej paczki.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :kwiatek:
Z którego mango? Krakowska?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 listopada 2014 14:21
Zorilla uzgadniam już wszystko z DeJotką  :kwiatek:
Który ośrodek nauki jazdy w Krakowie możecie polecić? Byłam o krok do kupienia grouponu na OSK-Vectra, ale przeczytałam najpierw opinie i.. chyba się nie skuszę. Zaczęłam szukać dalej, mam opcje: Juma, Stach, Jantar ew. jeśli macie inne propozycje, żeby był dogodny dojazd z Borku Fałęckiego :kwiatek: Please, dość pilne :kwiatek:
Ja mogę polecic Albar.. ale to już było 5 lat temu 😉
Stacha odradzam. Juma ma bardzo dobre opinie
chciałam tylko, tak nieśmiało napomknąć, że nadal mam wybielanie zębów na zbyciu 😉
A o Jantarze coś wiecie? Po Stachu ma najlepszą cenę..

edit: Chemik, a dlaczego właściwie Stacha doradzasz? Szkoliłaś się u nich?
ja robiłam kurs w Auto Salwator (teraz są na senatorskiej) i było okej.
Za to doszkalające (3 lekcje) wzięłam sobie w OESie (mają dużo placówek w Krakowie np. Czarnowiejska, Jerzmanowskiego, Felicjanek,Dietla, Wrocławska i jeszcze jakies) i tu bardzo bym poleciła 😉 Jednak pewnie dużo zalezy od instruktora więc jakbyś sie zdecydowała na OES to wtedy moge polecić konkretne nazwisko.

Kurs robilam dokladnie rok temu, więc w miare aktualne wrażenia 😉

To chyba mamy pierwszy śnieg z deszczem 😉 przynajmniej w centrum 😉
pod Krakowem mamy śnieg
PRZESTAŃCIE  😤  😤 😤
Jaki śnieg, deszcz pada od rana... 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się