Wrocławianie :))

Wiem... ale się zjeżdżamy z całego kraju i chcemy gdzieś usiąść pogadać jak ludzie. Termin sztywny bo to przy okazji spotkań podróżniczych...
raczej nie spełania Twoich kryteriów, ale i tak gorąco polecam Schody Donikąd 🙂 . Ma klimat, na placu solnym.
Zdecydowanie nie spełnia - impreza wtedy u nich jest.

Znajomy podrzucił Artzat Cafe - ktoś zna?
Poszukiwany stacjonarny sklep zoologiczny, gdzie w przyzwoitej cenie dostanę drapak dla kota (niewysoki, najlepiej na słupku, z budką/platformami) - pilnie potrzebny na piątek.
Sprawdzałam w Kakadu w Futura Park - bardzo drogo i byle jaki asortyment.
Zoologiczny Idefix na hali strzegomskiej. Jeśli czegoś nie ma to pan ci migiem ściągnie 🙂
Popieram propozycję escady. Idefix 🙂
Dzięki dziewczyny! Z pewnością skorzystam, rzut beretem ode mnie 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 listopada 2014 13:09
magda, Przy przystanku arkady-capitol jest tutti frutti. Dużo miejsca, pewnie się zmieścicie. Dużą sale mają.
Pomocy!  🙂 Wybieramy sie do Wrocławia ze znajomymi na pare dni i potrzebujemy noclegu, który nie będzie kosztował fortune i będzie "w miare" blisko centrum. Możecie coś polecic?
Alabamka Avantgarde Hostel - blisko dworca, fajne warunki. Cena nie zabija. My byłyśmy w pokoju wieloosobowym i wychodziło 35 zł za os.
http://www.avantgardehostel.pl/o-nas.html
Byliśmy w końcu w pubie włodkowica 21. Miejsce dla nas idealne, blisko centrum, pomieściliśmy się swobodnie, ceny nie zabijały, wybór piw niezły.
Czy ceny ok 1500zł za kawalerkę to norma we Wrocławiu? Trochę mnie to przeraziło, bo jedna była ogrzewana kominkiem na drewno (15 minut na piechotę od dworca), druga w bloku, co, obok sky tower, ale malutka i z aneksem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2014 20:08
Im bliżej centrum i wszelkich uczelni to takie ceny 😉
Masakra.. wprawdzie mnie nigdy kawalerki nie interesowały, ale zdawało mi się że w Trójmieście ceny 1000-1300 to norma. Jednocześnie nie sądziłam, że we Wrocławiu mieszkania są droższe.
Rozjazd cen jest spory i mozna znaleźć sporo taniej. Jak szukaliśmy mieszkania to ceny za 27-33 mkw zaczynały się od 1000 z rachunkami. Płacimy 1200 za dwupokojowe 5 min od centrum. Wcześniej 1800 za 3pokojowe.

Edit: dodam że na tym samym osiedlu, to większe po remoncie a mniejsze do remontu 😉
A ja mam pytanie: Czy ktoś ma doświadczenie z stadniną Victor? Oni się ciągle ogłaszają, że szukają instruktora na stadniny.pl, teraz nawet jest ogłoszenie w wątku "Praca. Szukam/oferuję". W tamtym roku nawet mnie podkusiło i zadzwoniłam, pan z którym rozmawiałam był nieuprzejmy i nic się w sumie od niego nie dowiedziałam. Potem na stadniny.pl ktoś dodał ogłoszenie o treści "odradzam pracę w stadninie Victor, praca na czarno, pracodawca nie wypłaca ustalonej stawki". Zaryzykować czy odpuścić?
ciura, poszukaj w dziale końskim, sporo o tym było.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 grudnia 2014 11:00
Alabamka, Hostel Deja Vu na Zaolziańskiej. W pokoju wieloosobowym 50 zł za noc.
ciura, nie słuchaj epk, 😉 nie szukaj nawet, nie ma sensu 😉
Katija, nie zrobiłyśmy sobie fotki na naszym zlocie spielbergowo-revoltowym i teraz nie mam co wstawić  👀 wrr
😉
rtk, oj tak tak, bo my zapomniałyśmy poinformować forum, że pracowałyśmy u SPIELBERGA!!!
Nie chwalcie się :P

A poza tym co to za podburzanie, żeby mnie nie słuchać :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2014 12:42
Jakby było czego zazdrościć 😉
Nooo zazdrościć to można nam, że jesteśmy wiewiórkami na gałęzi... Biedna ta gałąź :P
rtk, oj tak tak, bo my zapomniałyśmy poinformować forum, że pracowałyśmy u SPIELBERGA!!!

Jasne, nawet kolacje z nim jadłyśmy 😀 😀 😀
Baffinka, Notarialna, dziekuje  :kwiatek:
Wiecie może czy w okolicach Placu Grunwaldzkiego jest siłownia, w ktorej mozna wykupować wejście jednorazowe(bez konieczności kupowania karnetów) w miarę rozsądnych cenach? Wymagań dużych nie mam. Korzystam głownie z bierzni, orbitreka, stepera i ławeczki do brzuchow. Dzisiaj w jatomi narobiłam sobie ochoty ale te umowy długoterminowe mi nie odpowiadają, a pojedyncze wejście w kosmicznej cenie..
Może http://tymoszewicz.pl/contact/ ?
Można wykupić karnet miesięczny lub
http://www.puncher.pl//o-nas/cennik.html na Reja.
Wydawało mi sie ze jus pytałam, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Jakiego ginekologa polecacie? Prywatnie.
Ktoś poleci mi osobę wykonującą żele na pazurach w Leśnicy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się