Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję jakichkolwiek informacji o klaczy Antares młp (lub jej potomstwie) ur.1991r.
http://www.bazakoni.pl/antares-cyrograf-analiza
jeśli ktokolwiek coś wie proszę o info :kwiatek:
Nie miała potomstwa, nie odnotowano w żadnych księgach, sama nie ma licencji
Montana dziękuję - ale wiesz to z ksiąg, czy z innego źródła? bo w księgach rzeczywiście figuruje brak potomstwa - to już wiem. Poszukuję wszelkich informacji o tej klaczy - w tym jakichkolwiek wskazówek gdzie klacz przebywa, ew. namiarów do właścicieli :kwiatek:
Z ksiąg, akurat mam pod biurkiem te dotyczące rasy młp 🙂
Zacznij od informacji z OZHK czy klacz żyje, taką powinni Ci udzielić
Szukam karego/skarogniadego [w paszporcie karosrokaty] wałaszka o imieniu Grafit. Zmieniał odcienie swej maści zależnie od pory roku. Jest to kuc gr. E, miał około 145-150 cm wzrostu. Został sprzedany z okolic Jarocina jakieś 6 lat temu [?]. Urodził się 10.05.2002 lub 05.05.2002 [z tego co pamiętam]. Matka Gwiazda, ojciec Parys, nie wiem też czy miał cokolwiek wpisane w paszporcie, całkiem prawdopodobne że wpisano NN. Prawdopodobnie przebywał jakiś czas w okolicach Wrocławia i stacjonował w jakimś klubie jeździeckim. Kupiłam go w wieku 3 lat, następnie z powodu wyrośnięcia musiałam sprzedać i chciałabym wiedzieć gdzie jest, jak sie czuje i czy wgl jeszcze żyje .
Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju pomoc  :kwiatek: :kwiatek:
Zdjęcia:
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10743592_853688328020067_92056171_n.jpg?oh=0e9c5cee13bc782b3f7c10b4044a2402&oe=54710666&__gda__=1416617979_4d2e04c1eeaca46960d49f863c0cfde1[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10818799_853688274686739_1856071152_n.jpg?oh=605b8bff0aef88a8d1d06c37b21f343b&oe=546FE552&__gda__=1416697778_73d7c8a868b1a51e612f92182e9e1223[/img]

Proszę o jakiekolwiek informacje..
Montana ale do którego OZHK mam się zwrócić?  🤔
Montana ale do którego OZHK mam się zwrócić?  🤔

Wycofuję pytanie  😡- znalazłam nr paszportu - i rozszyfrowałam.
Poszukujemy jakichkolwiek info!!! Zdjęcie konia poniżej. Wałach arabski (brak paleń) hreczka. Wiek ok. 18-19 lat. Chodził pod siodłem najprawdopodobniej w szkółce. Być może jak zaczął ślepnąć wycofano go. Tka. Kupiony spod Krakowa. Tuż przed zakupem nie wiemy jak długo koń używany do robót w polu. Czyli zniknął być może z jakiejś szkółki kilka lat lata temu. Może ktoś go rozpozna...
czesio znałam bardzo  podobnego konia , miał na imię Wirek i miał problem z nogami. Chodził w szkółce koło Piły, należał do Pani spod Poznania. Jakiś rok temu został sprzedany, nie wiem gdzie, ale jakby to był ten koń, mogę Ci podać namiary do dziewczyny u której stał.
to ten http://oxer.pila.pl/konie/wirek/index.htm?
coco - dzięki. Niestety to nie ten. Nasz ma ciemne kopyta przednie i ogon, że można by kołdry wypychać🙂 Ale dziękuję za chęć pomocy🙂
Czy widział ktoś z Was może następujące konie:

BARKAS (m.Korsa, o. Binet) - wiek ok 18 lat.

KILER (m.Korsa, o. Drużyn) - wiek ok 16 lat.

NOXIA (m.Nora, o. Drużyn) - wiek ok 17 lat.

BRAMINKA (m.Beramina, o.Concert) - wiek 5 lat.

Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
22 listopada 2014 18:37
Witam,
nie wiem czy dobry wątek
ale potrzebuje jak najwięcej info i zdjęć na temat ogiera WOŁYŃ wlkp kasztan

ktoś wie coś na temat jego kariery sportowej?
nieaktualne
NADAL poszukuję trzech koni, na pierwszym Pirus sp ok 5 lat teraz matka iga jr dalej nn i ojciec Pikador , miał jeszcze na głowie białą odmianę, wałach jego szczególny znak to opuchlizna na nosie ( na wysokości nachrapnika) ok170cm w kłębie
Irys Jr bez odmian, matka Iga Jr ojciec Poll ok 7 letni teraz wałach wlkp miał wpisaną w paszport ok 160cm w kłębie
I klaczkę konika polskiego Puszta teraz ma ok 4/5 lat nie była za wysoka (ok 125-130) od Puma i po Mantel.
Jeżeli ktoś wie coś na temat tych koni proszę o wiadomość na pw, chciała bym się dowiedzieć gdzie są i jak się czują bo bardzo dużo dla mnie znaczyły.
Szukam klaczy kasztanowej z dość dużą łysinką Sp -Cytra, będzie miała około 10 lat? Duża ramowa klacz. 2 lata temu sprzedana z Opola prawdopodobnie handlarzom. Chcę wiedzieć co u niej, może jest na sprzedaż?
Razem z nią sprzedana została klacz Sp. Bona po Tajget, jasno gniada ok.150-160, około 10 lat.
Proszę o jakiekolwiek info.
Czy Cytra posiada bliznę ( właściwie już białe włosie nad okiem ? ) Jeśli tak to wiem gdzie jest 🙂
Poszukiwany!!!
Wałach lub wciąż ogier wielkopolski o imieniu Aszmin
Maść siwo tarantowata
urodzony w 2008 roku
Matka Agatka
Ojciec Tandem

Został sprzedany w okolice Bydgoszczy. Chciałabym wiedzieć co u niego.
Z góry dziękuję za pomoc 🙂
Witam, szukam konia DON DIEGO, został sprzedany ze Stadniny Budzistowo pod Kołobrzegiem na początku 2012 roku. Dokładniejsze dane:
Ur. 31 lipca 2003 r.
Matka/Ojciec: prawdopodobnie NN 
Rasa: SP
Płeć: wałach
Maść: kasztanowata (ciemny)
Odmiany: gwiazdka oraz na prawej zadniej skarpeta
Wzrost: powyżej 180 cm




PONAWIAM! MOŻE JEDNAK KTOŚ COŚ WIE ... :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nie cytujemy zdjęć
Szukam wszelkich informacji o klaczy ze zdjęcia: rasa wlkp, kara (ew. skarogniada), wysoka ok. 168 cm w kłębie, ok. 11 lat. Podobno... Podobno z zachodniopomorskiego.

Imienia z paszportu, rodziców... żadnych szczegółów nie znam.

Może pracowała w jakiejś szkółce?

W Was cała nadzieja  🤣 PROSZĘ o POMOC!!!

(jutro dodam aktualne zdjęcia)


Mam informację, że klacz przyjechała na Mazowsze z okolic Gdańska.
Szukam wszelkich informacji o mojej kobyłce kupionej przeze mnie jakieś 2,5 roku temu. Może ktoś miał przyjemność jeździć ją kiedyś, bądź miał styczność z jej rodzicami/rodzeństwem? Może ktoś ma info o jej źrebakach (trochę ich było, bodajże piąteczka 😉). Będę wdzięczna za wszelkie info, dołączam zdjęcia kobyłki oraz paszportu. :kwiatek:






Chciałabym się dowiedzieć gdzie trafiła roczna klacz Quanta Cirilla (ojciec NN x matka Quanta Namera). Klaczka jest karotarantowata (białe, pojedyncze włoski na całym ciele). Koło miesiąca temu wyjechała z Legnicy. Miała po drodze wypadek i teraz zapewne jest cała w bliznach.
Proszę o pw, jeżeli ktoś coś wie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2014 20:16
Czy ktoś wie, co się aktualnie dzieje z końmi w THK w Piasecznie? :kwiatek: Które się ostały, które nie, jak żyją? Kończyłam szkołę bodajże w 2010r.
Takie ogłoszenie się pojawiło na fb i na naszych :
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/19785? !!
Tak jakoś mnie naszło na wspomnienia 🙂 Zna może ktoś losy konia imieniem Marszałek, ciemno gniady, wysoki 174cm, wałach SP???  Ostanie znane mi z przed lat miejsce pobytu, to wieś w okolicy Lubania.
JUNAK nadal poszukiwany.

Zeszłej jesieni, z powodów finansowych, z ciężkim bólem serca zmuszona byłam sprzedać mojego dzieciaka.
Wałach SP, Junak. 20.04 skończył 3 lata. Matka Jasna młp (Dresk/Jaskinia), ojciec Elektor śl (Hutor-Euroska).
W paszporcie skarogniady, ale w rzeczywistości bardziej kary, skarpetka na lewym tyle i gwiazdka. Dzieciak z charakteru był bardzo flegmatyczny i miśkowaty.
Wyjechał zeszłej jesieni, spod Olsztyna w Okolice Elbląga (Stadnina Koni Narusa). Podobno był tam wystawiony na sprzedaż, ale ogłoszenie szybko znikło, więc wnioskuję, że już go nie ma. Pisałam do tej stajni, ale niestety nie dostałam odpowiedzi.

Czy ktoś go widział, zna? Zastanawiam się jak się mój dzieciak miewa i gdzie się obecnie znajduje.

[img][[a]]http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach%3Btopic%3D472.0%3Battach%3D219799%3Bimage[[a]][/img]
Witam,

Poszukuję zdjęć klaczy ANNA (Aldato/Gundula). Klacz rasy westfalskiej, maści kasztanowatej (brudny kasztan) posiadała palenia, urodzona w 1995 roku. Kiedyś prawdopodobnie należała do Pana Zenona Brzozowskiego z miejscowości Stary Jarużyn. Taką informację mam według Bazy Koni. Anna dała 3 źrebięta u tego pana, klacze. Dobrze skakała, miała spokojny temperament. W tej chwili nie stąpa już po Ziemi 🙁 w każdym razie poszukuję jej zdjęć, bo mam tylko jedno. Bardzo lubiłam tego konia, jeździłam na niej i szukam kogoś, kto może ma chociaż kilka zdjęć. Pozdrawiam 🙂
kosteczka, pisałaś do właścicielki i w ogóle Ci nie odpisała? Mogę popytać wśród osób, które w Narusie bywały, jeśli chcesz, może akurat ktoś będzie w miarę zorientowany 🙂
maiiaF, pytałam. Pisałam na adres ich strony na fb. Niestety żadnej odpowiedzi, chociaż wiadomość na 100% została przeczytana, bo są aktywni na fb. Jeżeli mogła byś się popytać to będziesz wielka  :kwiatek:
Coco, ten koń wrócił do włascicielki, nie został nigdzie sprzedany.
armaquesse taka informacja jest na stronie stajni http://oxer.pila.pl/sprzedane.html, stąd też moja odpowiedz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się