Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2014 22:41
ej_anka, też o tym myślałam. Mogę go przerobić w PSie 🤣
Libella, ja bym chciała ten kantar w paski i derkę w ciapki. 🙂
harja, właśnie, jak zobaczyłam Pathella w tym wdzianku, stwierdziłam, że to pierwszy koń, który naprawdę dobrze w nim wygląda.
Dżulietta, dziękuję, ale konik niestety nie mój. Znaczy nie tak niestety, mój też jest super, tylko trochę niżej osadzony. 🤣
aniara, mam te same odczucia. 🙂
wątek zamknięty
anai czy ten pad to morski błękit Jarpola? Kolorek wygląda cudnie i ma taki morski odcień na zdjeciu. Czy taki tez jest na żywo?
wątek zamknięty
emptyline, jak umiesz takie cuda to pewnie! 😁
wątek zamknięty
anai czy ten pad to morski błękit Jarpola? Kolorek wygląda cudnie i ma taki morski odcień na zdjeciu. Czy taki tez jest na żywo?

palemka, to morski błękit jarpola. Tu masz na siwym:

Jak dla mnie to intensywny turkus, bardziej morski jest BR carribean blue.
emptyline, mi się podoba 🙂 Dlatego mam derkę w te ciapki i żałuję, że nigdzie nie ma do niej kantara.
wątek zamknięty
anai, sama zrób :P Była też chyba jakaś firma, która robi kantary na zamówienie, lukar? Albo coś podobnego z nadrukami, ale pewnie się mylę.
wątek zamknięty
anai dziękuję, na obydwu super wygląda 😉
wątek zamknięty
wpadam ze świeżo ustrzelonymi kilkoma fotami 🙂, czekam jeszcze na brillanty capri i lightblue 🙂

tak wygląda porównanie caballa i eskadrona capri 🙂 + eskadron lightblue




wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2014 13:35
Precelek, ja ciagle nie moge sie pozbyc wrazenia, ze ten cotton lightblue jest bardziej zielonkawy niz niebieski. Tak faktycznie jest, czy po prostu ciezko zrobic mu zdjecie dobrze oddajace ten kolor?
wątek zamknięty
kujka masz 100% rację to jest dziwny odcień, momentami jest wręcz odblaskowy i zdecydowanie wpada w zielonkawy
wątek zamknięty
kujka zdecydowanie jest bardziej mint także nazwa lightblue zdecydowanie nietrafiona
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2014 13:40
Precelek, mowisz? Cholera, to moze sie skusze... (po co pytalam!! :rozga🙂

heroinx, to bardzo dobra wiadomosc, bo mint mi sie strasznie podobal 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny czy któraś z Was może posiada takie cudo jak Big Square Raspberry? Mam DL i bardzo zastanawiam się jak wygląda wersja VS, bo na necie coś ani widu ani słychu a w sklepach wersja VS jak najbardziej jest tylko oczywiście na zdjęciu model ujeżdżeniowy  🤔
wątek zamknięty
anai kantary splash jeszcze chwilę temu w gnl i koniku były, już nie ma?
wątek zamknięty
Fokusowa, nie ma nigdzie, tzn. są  pony.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2014 17:21
ubrałby mi ktoś koniczka w tego eskadrona lightblue (z owijkami)?


pliska pliska :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek, ten lightblue to z najnowszej kolekcji? A on się nie nazywa ice blue?
kujka, proszę:

(tylko owijki mi wyszły nieco bardziej niebieskawe 😉)
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2014 17:56
harja, dzieki! :kwiatek:

mam ochote na jakis krejzi kolor na szare halowe zimowe wieczory (a na zime kon mi sie robi skarogniady), ale powiedzcie... decydowac sie na tego eskadrona?
wątek zamknięty
Kujka, bierz!  😀 Super będzie wyglądał  😀
wątek zamknięty
kujka, nieee, ja bym bardziej celowała w ten Capri.
wątek zamknięty
ma ktoś zdjęcie eskadrona capri na koniu ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2014 07:32
anai, świetny ten Jarpol! Na siwego obłędny 🙂

Precelek, tak jak dziewczyny mówią, to jest albo Mint, albo Ice - ale na pewno nie Lightblue, miałam i miał zupełnie inną lamówkę 🙂

ann, ja mam, wstawiałam już: http://re-volta.pl/galeria/foto/125760
wątek zamknięty
kujka, mi się podoba 🙂
Livia, dzięki, wg mnie ten odcień na szaraki pasuje rewelacyjnie. (A ten pad to jeden z najczęściej używanych przeze mnie, ciągle noszony i prany i ciągle jeszcze "wygląda"😉. 
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 listopada 2014 08:34
Burza, ale mi sie ten capri strasznie nie podoba!
I w ogole uwazam ze wszelkie niebieskosci pasuja tylko i wylacznie na siwki i karusy. Na calej reszcie to jak piesc do oka.
Dlatego sie ucieszylam, ze ten blue nie jest jednak blue 😉
wątek zamknięty
kujka po za tym wszyscy mają capri 🙁 jakieś dzikie szaleństwo na ten kolor :P Ja osobiście kocham mięty, ew. niebieskie wpadające w zielenie a tegoroczny iceblue jest moim faworytem nr 1 wśród wszystkich kolekcji, dlatego odkładam pieniążki na brillanta, bo kocham go całym serduszkiem  😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 listopada 2014 12:53
heroinx, ja tez bardzo lubie mietowy kolor i tez chetnie bym sie przyczaila na brillanta. Dlatego co i rusz wchodze w temat o zbiorowych zamowieniach i sprawdzam, czy przypadkiem ktos nie bedzie robil zamowienia z reitsport klawunde  👀
wątek zamknięty
kujka, ale w reitsportklawunde taniej chyba nie jest, brillianty z nowej kolekcji 69,95 euro.
wątek zamknięty
to na gnl.pl wychodzi już taniej o 10zł, bo za 283
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 listopada 2014 13:39
ehhh :/
dzięki laski, dostałam w międzyczasie cynk na pw jak mogę ciutkę taniej wyrwać tę szmatkę 😉 więc może będę się chwalić w grudniu :>
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Fokusowa, niedostępny. Był tylko pony, ale już nawet pony nie ma (nie da się dodać do koszyka 😉) Ale dzięki za czujność.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.