Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/17076 ---> 2-letnia kobyla chodzącą pod dziećmi?
Wolę nie wiedzieć kiedy i przez kogo została zajeżdżona
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 listopada 2014 07:09
Ja ostatnio widziałam 2-latka chodzącego pod siodłemw ttrzech chodach i wstępnie naskakanego  😎 jak odkopię ten link to wstawię 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 listopada 2014 11:51
Kolejny przykład idealnie dopasowanego siodła, tutaj nawet większego od konia. Plus prawdopodobnie zajeżdżony 2,5 latek.

KLIK

Zupełnie nie wygląda na 2,5 roku  😲
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 listopada 2014 11:52
Niestety zajeżdżonych 2 latków, ba nawet roczniaków jest coraz więcej, przynajmniej na tym wątku pojawiają się często 🙁 A na olx i allegro mnóstwo... szczególnie na olx.
[quote author=Szaaman link=topic=190.msg2228218#msg2228218 date=1416604003]
Kolejny przykład idealnie dopasowanego siodła, tutaj nawet większego od konia. Plus prawdopodobnie zajeżdżony 2,5 latek.

KLIK

Zupełnie nie wygląda na 2,5 roku  😲
[/quote]

lonżowany z siodłem to ie zaczy zajeżdzony, jeżdzony, pracujący pod siodłem itd....
Musi miękko nosić....
Masakra te plecy.
O kurde. Oprócz tego czy ona jest długa czy mi się wydaje?
Ogłoszenie na jednej z grup na fb  😂 Za jakieś 4 lata mam zamiar zakupić konia
Najlepiej jakby była to klacz, rasy sp lub wielkopolskiej, maść obojętna, ujeżdżona, skacząca niewielkie przeszkody, spokojną Jeżeli ktoś by miał takiego konia proszę na priv.


Edit: chyba trzeba będzie jej polecić tego konia, który się urodzi w 2018 roku 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 listopada 2014 21:31
Podeślij jej to ogłoszenie 😉
Jednak nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności. Ta laska i ten koń urodzony za 4 lata - są na siebie skazani 😀
Za cztery lata ona chce kupić konia, a nie chce kupić konia, który urodzi się za cztery lata.
Saladin nie znasz się na żartach...  🤣
Jeśli koń chodzi od piętki to po 1 to jest wada po 2 często oznacza to chorobę kopyt/ przerośnięcie kopyt po 3 takie konie mogą sobie obcierać nogi w kłusie
Wydawało mi się zawsze, że powinien chodzić od piętki... nie?
dea   primum non nocere
23 listopada 2014 11:17
Skąd te "mundrości"?
Cytat z "Kopyta Doskonałe" ->
"Korytarz w stajni. Rząd boksów. Stojące konie. Odgłos żutego siana, parsknięcia. Zza drzwi jednego z boksów dochodzi fragment rozmowy -
-Ale Panie doktorze, ja czytałam, że konie powinny chodzić od piętki.
-Co Pani opowiada. Konie zawsze chodzą od palca. Nigdy nie widziałem konia chodzącego od piętki. Takie konie nie istnieją.
Rzeczywiście - takie konie w zgodzie z jego doświadczeniem nie istnieją.. Ale czy patologia musi być normą?"

Jak dla mnie tyle w temacie takich herezji 🙂
dea, fejsbukowe rewelacje, o, tu: https://www.facebook.com/video.php?v=896523070382300
Tak się kończy klikanie bez celu 🤣
dea   primum non nocere
23 listopada 2014 15:08
No tak, Ola pedzioła co wiedzioła... "nie ma lepszej amortyzacji." "Bo co?" "Bo ja tak mówię!"
Jak dobrze nie mieć fejsbuka... fejspalmów to oszczędza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 listopada 2014 16:26
To przecież jakiś dzieciak... Już się kiedyś na nią natknęłam, też prawiła jakieś rewelacje, pewnie nauczyła się ich od "trenera zza stodoły przez wielkie TRE" 🙄
Facella, widzę, że też jesteś beznadziejnym klikaczem jak ja, czyli jak nuda, to klikanie po fejsbuku i później żałowanie, bo się trafia na pierdoły straszne 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 listopada 2014 18:57
Nie, po prostu "adminuję" jedną grupę i cały ten syf finalnie trafia do mnie  😁
Aaa, to już wszystko jasne 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
23 listopada 2014 19:35


Dzieciak, czy mi się wydaje?
Mi wygląda na dorosłą osobę
vissenna   Turecki niewolnik
23 listopada 2014 20:48
Najlepsza jest reakcja "asekurującego"  😀iabeł: 😀
Bischa   TAFC Polska :)
23 listopada 2014 20:56
Mnie chodziło o konia 🤣
Wygląda trochę jak muł
Aaa  😡 wygląda na muła. A asekurujący "a trudno pójdę"
I pies tez nie pomaga
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się