Stajnie na Śląsku

Livia   ...z innego świata
13 listopada 2014 15:26
Ja w końcu muszę Leo kiedyś odwiedzić, tyle się dobrego o tej stajni nasłuchałam 🙂 Cena chyba w granicach 800-900 właśnie.
W Leo mieli pensjonat za 750 zł, ale coś słyszałam że w związku z pokryciem kosztów budowy hali chcieli podnieść do 1 000
Gdyby ktoś był zainteresowany nową kameralną stajnią z pastwiskami i halą w okolicy Zbrosławic to zapraszam na PW. Ja się niedawno wprowadziłam i jestem zadowolona  😉
Jak ktoś zainteresowany boksem dla konia w okolicach Bielska-Białej (10km), Czechowic-Dziedzic (~10km), Pszczyny (~20km) to zapraszam. Mam aktualnie jeden wolny boks. Stajnia Na Górce - Międzyrzecze Górne  (pastwiska, kryta ujeżdżalnia...)
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 listopada 2014 23:06
Ktoś miał styczność z p. Cieślarem w roli trenera? Będę wdzięczna za wszelkie opinie :kwiatek:
Bardzo duże ma wyczucie do małych koni, widać po jego córce 😉 Generalnie dobry trener, znam sporo osób które z nim trenowały lub trenują, z całkiem fajnymi efektami.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 listopada 2014 10:03
JSBach, dziękuję :kwiatek:
eterowa, Ja byłam zachwycona. Byłabym dalej, gdyby nie finanse plus logistyka przedsięwzięcia. Ale spoko, wszystko przede mną 😀iabeł: Trener "z głową", przykłada się, fajne kombinacje stawia i skupia się, żeby to było przejechane dobrze technicznie (nie wiem czy dobrego określenia użyłam), a nie "na pałę" byleby wysoko.
(PS: chcecie go zgarnąć do Koko? )
Szukam osoby / trenera która jest w stanie jednorazowo poskakać konia. Kilka skoków do 100cm. Tylko osoba z doświadczeniem. Na ten weekend.
Odpłatnie. Znacie może kogoś takiego?
Chodzi oto aby pokazać konia przed klientem, ja nie mogę ze względu na stan zdrowia.Koń grzeczny 🙂
Ava Preria ? 🙂
Tak 🙂
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
22 listopada 2014 18:13
Witam.
wiem, że może się powtórzy ale ciężko mi przewertować cały wątek za kimś spełniającym moje oczekiwania

pilnie potrzebuje namiarów na jakiegoś dobrego trenera na śląsku, który ma możliwość dojechać do klienta (zbrosławice)
trening wszechstronny, ukierunkowany skokowo
cierpliwa osoba, która pracowała z różnymi ludźmi i z różnymi końmi.
polećcie proszę kogoś z dużym zaangażowaniem, kogoś, z kim na prawdę dobrze się pracuje jeźdźcom na różnych poziomach wyszkolenia (mam nadzieję, że w miarę wiadomo o co mi chodzi)

WITAM,
Planuje jechac na zawody do Zbroslawic w zwiażku z tym poszukuje na 3-4 doby w okolicy (ok 10-15km) znaleźć pensjonat, gdzie mogłabym wstawić konie  (odpłatnie- 3x wałach, 1xklacz).
Nie jestem z tamtych okolic wiec nie wiem gdzie i jak szukać, znacie albo możecie kogoś polecić?
Bo niestety nie za bardzo mnie stać by wstawić je do Zbrosławskich stajni (~1000 zl/4 konie/2-3 doby), a szkoda mi meczyć konie jeżdzać z nimi tam a nazot ok 100km w jedna strone...
Ava świetna stajnia, w dodatku piękna 😉 po cichu zazdroszczę i wszystkim polecam. Link do profilu na fb :
https://www.facebook.com/OJPreria?fref=ts
Witam.
wiem, że może się powtórzy ale ciężko mi przewertować cały wątek za kimś spełniającym moje oczekiwania

pilnie potrzebuje namiarów na jakiegoś dobrego trenera na śląsku, który ma możliwość dojechać do klienta (zbrosławice)
trening wszechstronny, ukierunkowany skokowo
cierpliwa osoba, która pracowała z różnymi ludźmi i z różnymi końmi.
polećcie proszę kogoś z dużym zaangażowaniem, kogoś, z kim na prawdę dobrze się pracuje jeźdźcom na różnych poziomach wyszkolenia (mam nadzieję, że w miarę wiadomo o co mi chodzi)


A Alicja Burda ze Zbrosławic?
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2014 14:15
Sanndy, jest jeszcze Basia Barczyk, mnie uczyła skoków parę lat temu i fajnie te lekcje wspominam.
Czy ktoś może coś powiedzieć o stajni Gota w Mikołowie? Czytałam teraz początek tego wątku i kilka osób polecało ją, tyle że to było w 2009 roku.. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba z aktualnymi informacjami 🙂
Chodzi mi głównie o rekreację, czy jest tam jakiś dobry instruktor, jakie warunki do jazdy
eterowa, Również miałam trening z Panem Cieślarem i byłam bardzo zadowolona. Ćwiczyliśmy różne niziutkie kombinacje, wszystko po kolei, spokojnie, ale musiało być idealnie, pomógł mi rozwiązać kilka problemów. Bardzo polecam, indywidualnie podchodzi do konia, a przy okazji jest bardzo sympatyczny 🙂
Stajnia z hala w okolicach Pszczyny??


WAŻNE: SŁOMA W BOKSIE nie trociny
pierdola,
"kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna -aaaj!
dla mnie masz stajla"


Piszesz jakiś wiersz? Jesteś raperką? Jeśli nie, to miło byłoby używać np. czasowników w zdaniu... Budować to zdanie z użyciem podmiotu i orzeczenia.....
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 grudnia 2014 09:43
fajnie się zrymowało  😁
Kochane znajoma poszukuje stajni dla emeryta klacz 22 lata, chodzi głównie o przebywanie na pastwiskach,  place, hale siodlarnie nie są wogóle brane pod uwagę, oczywiście cena gra bardzo dużą rolę. możecie coś  podpowiedzieć/ poradzić ?
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2014 17:18
kasiek, napisz jeszcze, jakie okolice wchodzą w grę 🙂
Livia okolice Gliwic z tego co przedstawiła koleżanka
Piszesz jakiś wiersz? Jesteś raperką? Jeśli nie, to miło byłoby używać np. czasowników w zdaniu... Budować to zdanie z użyciem podmiotu i orzeczenia.....

Hej, Ty, Sankaritarina,
Jak Ciebie słucham, skacze mi adrenalina
I mam ochotę napisac do admina,
Bo walisz fochy niegodne Słowianina
Jak Ciebie znosi Twoja stadnina ?!...
Aha.. Aha...
Yo ! :P
Katharina   "Be patient and trust in the process"
19 grudnia 2014 19:08
hahahahahah  🙇  Nie no kabaret  😁
rollnick,
Nie interere mnie Twa prarodzina
bo we mnie nie ma za grosz Słowianina.
Problemy stwarza Ci adrenalina?
Na siebie spojrzyj - end tejk an aspiryna!
Internet zabójstwem poprawności kwiatu
zatem niech choć znają trzon komunikatu.
Zdanie tworzy podmiot i orzeczenie
a nie tabletu ciąg liter skinienie.
Diakrytyczne znaki - prosto do lamusa
Kropki, przecinki - zmora karlusa.
Drugi Słowacki już się nie urodzi
mimo, że słowo ciągle za ważne uchodzi.
Zatem nie czepiaj się Sankaritariny
Bo jeszcze przyjdziesz ze swej słowiańskiej stadniny
by ci tłumaczyć zawiłości zdania, podania,
zadania, wydania...
Yoł!
Tik Tak Tok. Kurtyna!
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2014 20:00
Hahaha, aleście pojechali 😜 😁

kasiek, poleciłabym naszą stajnię, ale u nas akurat pełno 🙂 Słyszałam o fajnej stajni przydomowej w Zbrosławicach, ale nie wiem jak cenowo, w samych Gliwicach to raczej ciężko niestety. Jeśli koleżanka ma dużo czasu i może pomagać w życiu stajni, to może Leboszowice?
O, te Leboszowice źle nie wyglądają. Padoki są, pastwiska są, cena przyjazna dla kieszeni 🙂 tylko trzeba być te kilka razy w stajni, żeby pomóc.
Tik Tak Tok. Kurtyna!

Chapeau bas ! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się