Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

heroinx zadzwoń tu
http://www.wet.up.wroc.pl/index.php/katedra-chorob-wewnetrznych-z-klinika-koni-psow-i-kotow/420
robią wszelkie badania kardiologiczne u koni, dojeżdżają do pacjenta. Akurat chyba nie ma tu nazwiska lekarki, która właśnie końmi się zajmuje (nie pamiętam go), ale pracują razem więc na pewno Cię skontaktują.
Jeśli ktoś z okolic Rzeszowa chciałby wezwać dr. Blankę Wysocką proszę o kontakt
Polecicie mi dobrego weta z okolic centrum Warszawy na podstawowe badanie przed zakupem?
Bestry 🙂
Wrocław, kogo polecacie do zębów? Kmiecik drogi.
A ile Ci powiedział Kmiecik?
300 zł, ostatnio robiłam za 220 tylko nie ja się zajmowałam ściąganiem weta i nie pamiętam nazwiska.
No to ładnie, ja robiłam wczoraj i zapłaciłam 140zł, ale to na pomorskim.
Ktoś się wypowie na temat p. Marka Groblewicza? (zachodniopomorskie)


nitruele - wet Marek Groblewicz (zach-pom, z Nowielic) był u mnie 2 razy inseminować moją kobyłkę, bo właśnie w rozrodzie się specjalizuje i chyba ma lub robi z tego doktorat. Jeśli mnie pamięć nie myli z niepłodności ogierów.

Jako osoba jest miły, dość konkretny i cierpliwie odpowiada na pytania. Spokojnie podchodzi do konia.
Może ktoś mógłby mi polecić kogoś do konia z międzykostnym? Woj. lubelskie/ Lublin.
Hmmmm... to zależy co chcesz z tym międzykostnym robić  🙄  Bo ja wiem, zacznij może od Jarosława Karcza.
Dzięki 🙂 Chodzi o opiekę nad koniem z pogrubionym ścięgnem i zapaleniem, sprawa przewlekła.
@alnama - do zębów polecam weta. Piotr Łoś, według mnie zna się na tym co robi. Sam byłem bardzo zadowolony, moi znajomi również.
Piotr Łoś - 794 654 321
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 listopada 2014 21:51
Hmmmm... to zależy co chcesz z tym międzykostnym robić  🙄  Bo ja wiem, zacznij może od Jarosława Karcza.

Polecam, mój miał naderwane ścięgno miedzykostnego i Jarek Karcz wyleczył go bez śladu
Gniadata   my own true love
15 listopada 2014 20:13
Był już Wrocław to teraz Warszawa  😁
Czy jest ktoś (najlepiej po prawej stronie Wisły) kto dobrze zrobi zęby taniej niż za 200 zł? Czy może te dwie stówy to standardowa cena w tych okolicach?
Czy ktoś jest coś w stanie powiedzieć o dr. Urszuli Hellmann? (Warszawa)
Behemotowa, a kto w pomorskim robi? Bo też będę poszukiwać :kwiatek:
gosiaopti co chcesz wiedzieć?
Angela, do zębów polecam Małgorzatę Adamowską ze Starogardu Gdańskiego.
Anderia   Całe życie gniade
16 listopada 2014 12:11
Jest jeszcze pan Olender, co prawda z Małopolski, ale jeździ po całym kraju. Polecam być z nim w stałym kontakcie, bo może się okazać, że termin, który nam początkowo powie, znacznie się skróci. 🙂
Pan Olender nie jest lekarzem.
Anderia   Całe życie gniade
16 listopada 2014 18:22
Wiem o tym, co nie zmienia faktu, że do zębów jest godny polecenia. Jeśli ktoś obawia się sedacji podanej przez człowieka, który nie ma uprawnień, zawsze może sobie wezwać osobno weta tylko po to (tak jak ludzie robią np do golenia w przypadkach ekstremalnych). Rozumiem to i szanuję, bo jaś to jednak zawsze mniejsze lub większe ryzyko.
Angela, Dawid Wojciechowski, krąży między pomorskim, a wielkopolskim,ale generalnie dojeżdża wszędzie,a ceny też ma ok.
Czy w kujawsko-pomorskim jest jakiś konkretny(!) weterynarz który wykonałby prześwietlenie kręgosłupa ?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 listopada 2014 22:19
Był już Wrocław to teraz Warszawa  😁
Czy jest ktoś (najlepiej po prawej stronie Wisły) kto dobrze zrobi zęby taniej niż za 200 zł? Czy może te dwie stówy to standardowa cena w tych okolicach?

200 to raczej standardowo (małe widełki ze względu na środek sedacyjny).
vissenna   Turecki niewolnik
24 listopada 2014 00:13
Czy w kujawsko-pomorskim jest jakiś konkretny(!) weterynarz który wykonałby prześwietlenie kręgosłupa ?

Doktor Stachowiak lub Przewoźny.
Był już Wrocław to teraz Warszawa  😁
Czy jest ktoś (najlepiej po prawej stronie Wisły) kto dobrze zrobi zęby taniej niż za 200 zł? Czy może te dwie stówy to standardowa cena w tych okolicach?


Doktor Dziekański ma ceny od 150 wzwyż.
Gniadata   my own true love
24 listopada 2014 12:18
ms_konik a no to okej 😉 zastanawialam sie czy okoliczny wet sobie zyczy sporo ale skoro to standardowa cena... :kwiatek:

larabarson dzięki! :kwiatek:
Poszukuję pilnie końskiego weta neurologa. Czy ktoś korzystał i mógłby polecić?
Karmelita, kittajka,  Dzieki dziewczyny
A czy na PW otrzymam od Was telefony ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się