Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
24 listopada 2014 16:24
emptyline, Ty kochasz rószoffy , poza tym rzadko widuję Całusa w innym kolorze niż róż.

Dziewczyny,  wasze podzelone zdania niestety nie pomagają mi w podjęciu decyzji.  😕
wątek zamknięty
wykupię chyba całą niciakową kolekcję  😵
wątek zamknięty
Livia, nie odsprzedajesz nic z fioletów?  😁 Bo kolorki cudne.
Oba pod Anky są Jarpolowe?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2014 16:53
Precelek, ja się staram powstrzymywać, bo jednak od klasyki odchodzę, ale kurcze, fajne te kropeczki!

Rudzik, z tego co wiem, powinny być na początku grudnia dostępne 🙂

Milla, szykuję wyprz, ale muszę do niej dojrzeć jeszcze 😁 Jarpol jest tylko w środku, po bokach oba to Anky.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2014 17:05
Budlejowe_love, to się jakoś tak utarło! mam jeden różowy komplet, kaloszki i dwie derki. Reszta brązy, granaty i fiolet. :P

Kurna, muszę kupić tę derkę padokową w kropki, no nie ma bata.
wątek zamknięty
Livia ja także lubię klasykę  😍 ale że mój koń to 4 letnia dzidzia, to ta kolekcja jest dedykowana  😁
zresztą przypominam że gwiazdkowa kolekcja też byla mega  😍 i btw, dodam że ponieważ musiałam wymienić sprzęt z konia noszącego rozmiar XXL na rozmiar M, a ciezko bylo już dostać eskadronowe kaloszki w gwiazdki w tym rozmiarze, kupiłam Harry's horse.- za połowę ceny! i jestem w szoku! to są TE SAME KALOSZE, ten sam materiał, dosłownie identyczny każdy detal, tylko naszywka firmy inna. (Plus cena o 50%  🤔 )
ku odświeżeniu : gwiazdki  😍, zdecydowanie muszę to powtorzyć w kropeczkowym wydaniu

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2014 17:40
Precelek, z tym odchodzeniem chodziło mi o to, że zmieniam teraz styl jazdy z klasycznego na west 😁 Ale kolekcję Niciakową masz piękną, ja te gwiazdki uwielbiam, a derka jest moją ulubioną zaraz po milkowej pasiastej 🙂
wątek zamknięty
precelek , masz porównanie  tych kaloszków ?
wątek zamknięty
Precelek ale piękna kolekcja  😜
A ja wpadam z niciakiem 🙂 zostawiać czy puszczać w świat? 🙂 dodam że mój koń ma grube ciemne futerko, na okres letni robi się bardziej beżowa 🙂
wątek zamknięty
Bacik90, zostawić *.*
wątek zamknięty
Livia a to może być faktycznie problematyczne  😁
Naciau już nie, ale miałam obie pary w domu. Róznią się tylko i wyłącznie metką.
Bacik90 dziękuję 🙂 zostawić, bardzo mu dobrze
wątek zamknięty
Ta kropkowa kolekcja Nici jest przeboska! Chyba już wiem, co chcę na gwiazdkę  😀iabeł:
Ktoś kojarzy kiedy ma się pojawić w sklepach?
wątek zamknięty
w połowie grudnia
wątek zamknięty
Dzięki Precelek, idealnie się składa 🙂 Teraz tylko muszę się zdecydować na kolor. Chociaż skoro już zapakuję Kucyka w słodkie groszki, to może chociaż kolor mu daruję i wybiorę ten bardziej męski... 😉
wątek zamknięty
Bacik90 - zdecydowanie zostawić!  😀

Mi z niciaków brakuje do szczęścia tylko pasiastej derki z 2010 i padów z tegoż roku. I owijek milkowych, choć chętnie dopasowałabym jakieś polarowo-elastyczne. Jakby ktoś-coś widział w rozmiarze full (najlepiej DL) to będę dźwięczna  :kwiatek:
Z tej kolekcji napewno będę polować na biały i żółty cotton, pad w kropki i może derkę... bo kropki to moja osobista słabość  😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2014 21:06
Bacik, zdecydowanie zostaw 🙂

Miałam nadzieję, że Niciaki będą trochę wcześniej - ale połowa grudnia też jest ok 😉
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
24 listopada 2014 21:15
Te owijki  😍 😍 😍

Dla mnie super kolekcja, dobra, żeby dodać nieco radości w zimowe wieczory na hali.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Żółte owijki z nowej kolekcji nici śliczne 😀 i ten kantar z materiału profilowany cudowny jest 🙂
Człowiek się starzeje a niciaki coraz bardziej się podobają..  😁
wątek zamknięty
Nabuzowałam się na te big skłery, piękne.
wątek zamknięty
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10459919_10205173959616643_516995946566727110_n.jpg?oh=8064b3191e84dfa1d8f2cebb11307577&oe=551E99B8&__gda__=1423516801_2cb7f67b678cc08ea531c1f6ba5d5381[/img]

Jakość tostera,ale to ES Excellent umber na jasnogniadym.Miałam wątpliwości co do zlania się z maścią,ale stwierdzam,że jest szał-zatem kupiłam do tego jeszcze derkę  😁 Dodatkowo,lekko połyskuje na żywo
wątek zamknięty
Właśnie dojrzałam też kropki na nausznikach.... zgine, przepadne, popadne w długi, ale komplet popełnie na 100%  😵
wątek zamknięty
Dla niciaków powinno być ograniczenie wiekowe max 13 lat, byśmy więcej nie grzeszyły 😡
Ale przecież każdemu należy się prezent na gwiazdkę od samego siebie  😁

edit: emptyline to się nie zrozumiałyśmy :P
http://www.equishop.com/pl/kantary/3767-kantar-zapinany-na-sprzaczke-classic-sports.html#/rozmiar-p2  pełna rozmiarówka, no i tanizna 😀D

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 listopada 2014 00:26
Precelek, ale dobre info z tymi HH, są jeszcze dostępne? Bo kupiłabym sobie drugie - strasznie je lubię, a coś czuję, że moje w końcu umrą. Kupiłaś całą kolekcję w gwiazdki? 🙂

heroinx, no właśnie został im tylko P2 i niestety wielki kucykowy łeb w to nie chce wleźć. 🙁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 listopada 2014 07:06
HH są dostępne 😉 będzie też nowy model w gwiazdki i ochraniacze neoprenowe w gwiazdki  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2014 07:18
sei, o, to super, na neopreny w gwiazdki bardzo chętnie się skuszę 🙂 Wiesz może, jaka będzie cena? Póki co takie neopreny w gwiazdki widziałam tylko w Kraemerze, ale cena 35 Euro za parę jest... spora, a full wydawał się dość mały 😉

Bacik, co racja, to racja 😁

DressageLife, bardzo ładnie wygląda!

Kurcze, oglądam te Niciaki i oglądam, a powinnam się zająć zupełnie czymś innym 😵 I w sumie, kto nas jeszcze w najnowszej wersji nie widział, linkuję zdjęcie - niech będzie trochę promocji innego stylu 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/127409
wątek zamknięty
Livia widziałam ze miałaś Anky Bright Red. Czy masz może orientację czy ten kolor jest podobny do Yorka carmin? Lub czy może ktoś ma zdjęcie Yorka carmin na koniu? Zastanawiam się czy ten róż pasowałby do gniadego (ale nie złotego)?
wątek zamknięty
Jak pierwszy raz widziałam te niciakowe kropeczki to nie byłam do tej kolekcji jakoś przekonana. Jakieś takie kucykowe itd.  🤔
A teraz jak się dokładnie przyjrzałam to... już jestem chora, zwłaszcza na derkę polarową i czapraki, bo wszystkie są piękne  😵
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 listopada 2014 12:47
palemka niestety nie mam go na koniu ale mam real foto
wątek zamknięty
Budlejowe_love priv 😉
wątek zamknięty
Nowa niciakowa kolekcja jest obłędna  😜  Mam pół szafy swetrów i innych ubrań w groszki (mama całe dzieciństwo nazywała mnie Groszkiem, pseudonim zobowiązuje  😀 ) i teraz mogę cały sprzęt koński wymienić na groszkowy. Teraz tylko pytanie co sprzedać by zrobić miejsce w pace  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.