moda, ciuchy etc...

hanexxx, Ja jestem🙂 To jest skóra naturalna, bardzo fajnie mi się ją nosi.
budyń, no taki styl projektanta😉 do mnie lecą, bo.... to moje konie na nich są:P w każdej formie by mi się podobały😉
**Ola** poszło PW do Ciebie 😉
chciałabym jeansową parkę coś jak ta:
http://deynn.blogspot.com/2014/01/yeah-bunny-pow-pow-denim.html
ale nigdzie nie mogę znaleźć. Widziałyście gdzieś, stacjonarnie bądź w necie? Kiedyś były na allegro identyczne tak u tej dziewczyny ale jakoś wtedy nie byłam do nich przekonana a jak teraz potrzebuje to nie ma 😉 a nie przepraszam, znalazłam kilka ale Japan Style 😉 ale takich nie chcę
hanexxx, ale super! Napisz jak coś znajdziesz 😀
Libeerte ona jest z tego sklepu
www.sheinside.com/attribute-366_36623-1735.html
ale tej z bloga już nie ma
no właśnie już tam szukałam 🙁
Hexa, nie sadze żeby to byla podrobka. Ralph ma kilka lini. Na zalando  nie ma tych premium. Wiekszosc tanszych linii projektantow ma jakosc zary czy nawet hm a ceny z kosmosu. Myslac, ze kupujemy cos super, kupujemy bubel. Niestety.


No tak, nie spodziewałam się jakościowego cudu  mając kilka rzeczy także z tych tańszych linii i masz racje - jakość porównywalna do Zary ( aczkowliek linii woman , bo trafaluc to porównywalny jedynie do chińczyka z targu  :wysmiewa🙂 no ale , żeby po 2 tyg ( słownie DWÓCH !!) tyg noszenia wyglądała jak szmata to już przesada 🙂

Próbuje zareklamować.

" A taki był ładny - hamerykański"  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2014 21:45
TRF to najtańsza linia, ale nie powiedziałabym, że takie badziewie. Mam mnóstwo mocno eksploatowanych rzeczy, którym nic dolega. W tamtym roku chyba, wielką furorę zrobiła ramoneska właśnie z tego działu, na którą rzuciły się celebrytki. Naprawdę porządny ciuch. Cena też konkretna. 🤣
To ja nie wiem Pursat- jestem jakims pechowcem w takim razie bo na mnie wszystko psuje się w tempie błyskawicy niezależnie od tego jakiej jest jakości. Może ja jakieś szkodliwe opary wydzielam?  😁
Zalando wydaje sie w miare uczciwe. Mysle, że sie z nimi Hexa dogadasz.  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2014 08:44
To ja nie wiem Pursat- jestem jakims pechowcem w takim razie bo na mnie wszystko psuje się w tempie błyskawicy niezależnie od tego jakiej jest jakości. Może ja jakieś szkodliwe opary wydzielam?  😁

Hahaha. 🤣

Bardzo lubię tę markę, ale nigdy nie byłam ślepo w nią zapatrzona, zwracam uwagę na to, z czego to jest zrobione i rzeczy z naturalnych materiałów (ale nie tylko!) służą mi naprawdę długo. Wiadomo, że są tam ciuchy gorsze i lepsze, ale nic mi się nigdy nie rozleciało. Nawet koszulki na ramiączkach za 19 zł, ciurane do upadłego, przetrwały chyba ze 3 lata. 😀
TRF to najtańsza linia, ale nie powiedziałabym, że takie badziewie. Mam mnóstwo mocno eksploatowanych rzeczy, którym nic dolega. W tamtym roku chyba, wielką furorę zrobiła ramoneska właśnie z tego działu, na którą rzuciły się celebrytki. Naprawdę porządny ciuch. Cena też konkretna. 🤣


To chyba ja mam ta ramoneske wlasnie! Od pol roku ciuram ja dosc ostro i nie ma ze mna latwego zycia. Przezyla naprawde ciezkie imprezy i ma sie dobrze 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2014 09:36
O nieeee! Zazdrooo! 😎 Zapałałam do niej miłością, gdy już była niedostępna i teraz poluję na allegro. 😉
Ja tez na nia polowalam 2 sezony 😉 Na allegro widzialam ja taniej (za ok. 500- 600 zl). Chociaz nie wiem czy mowimy o tej samej. Bo pamietam, ze z 2 lata temu byl jeszcze szal na taka ramoneske z Zary z pikowaniami. Ale fakt, moja jest z TRF i pojawiala sie i znikala w kolekcjach kilka razy.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2014 09:53
O tej pisałam:

😍
A to ja mam inna. Bez tych pikowan na rekawach.
A aaa mam ja. Ze skóry.  Jest boska, ramiona jak balmain,  ukladaja sie super. Polecam.
Dziewczynyyy, gdzie znajdę strój kąpielowy (tak wiem, średnia pora roku na szukanie stroju 😉) ze stringami, półstringami etc?
http://www.brazilianbikinishop.com/pl/ - te strone juz całą przejrzałam, szukam czegoś mniej pstrokatego
Scottie   Cicha obserwatorka
26 listopada 2014 14:11
Karutek, swój kupiłam w Calzedonia, ale w lecie...
Karutek, swój kupiłam w Calzedonia, ale w lecie...


No, tam mają cudowne gacie  😜
Pursat   Абсолют чистой крови
27 listopada 2014 22:11
Dzisiaj PLNY LALA online -40% na wybrane rzeczy, jakby ktoś nie wiedział, a chciał. 🤣
Aaa, dzięki Pursat, cena zdecydowanie dociążyła szalę "za" przy kolejnej bluzie.  🤣
Ja jestem uzależniony od butów. Nie jest jednak aż tak źle, ponieważ moje dziewczyna ciągle ma ich więcej. Nie potrafię oprzeć się żadnym promocją.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2014 18:29
Aaa, dzięki Pursat, cena zdecydowanie dociążyła szalę "za" przy kolejnej bluzie.  🤣

A co masz? Ja niestety - ale może i dobrze - nie kupiłam nic.
Zamówiłam Nothing Lasts Forever, a mam Camouthlage (nawet mi chyba kiedyś polajkowałaś zdjęcie na instagramie  😁 ).
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2014 20:23
No proszę, świat jest mały. 😀
czy rzuciły się komuś w oczy męskie t-shirty w sieciówkach z nadrukami świątecznymi? gdzie teraz szukać takowych?  :kwiatek:
Dziewczyny orientujecie się może czy Black Friday na Aloha from Deer trwa nie tylko we friday czy po prostu nie zdążyli jeszcze pozmieniać cen ? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2014 11:20
Przez cały weekend, a przynajmniej takie jest info na stronie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 listopada 2014 11:25
Przeglądam kurki na zimę.
Wpadła mi w oko jedna: 50% puchu, 50% piór 
druga troche mniej: 70% puchu, 30% piór
czy taka 50/50 da radę w ziemie, czy lepiej wybrać tą drugą?

1
[img]http://i5.ztat.net/large/ME/42/1Q/00/0Q/11/ME421Q000-Q11@17.jpg[/img]

2
[img]http://i3.ztat.net/large/ES/42/1O/00/0Q/11/ES421O000-Q11@19.jpg[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się