Nowa stajnia, okolice Wrocławia

Witam
Planuję w najbliższym czasie budowę stajni na wysokim poziomie, nastawionej głownie na ujeżdżenie - oczywiście przeszkody też będą, jednak mam nadzieję głównie skupić ujeżdżeniowców, organizować zawody, etc.
Pytanie kierowane jest do osób z okolic Wrocławia, posiadających własne konie (nie planuję rekreacji) i gotowych zapłacić być może trochę większą cenę za wyższy standard.
Mam do wyboru dwie działki, obie około 20 - 25 minut samochodem od centrum Wrocławia, jedną osiągalną przez wyjazd na Jelcz-Laskowice (przez Swojczyce) drugą wyjazd na Żerniki Wrocławskie i Strzelin (przez Krzyki).
Która miałaby dogodniejszy dla was dojazd?
wątek zamknięty
To zakres tematyczny wątku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,170.8760.html
Gdzieś tam pamiętam, że Quanta rozmawiała o bardzo podobnym pomyśle. Nie ma potrzeby zakładania nowego wątku.


Witam
Planuję w najbliższym czasie budowę stajni na wysokim poziomie, nastawionej głownie na ujeżdżenie - oczywiście przeszkody też będą, jednak mam nadzieję głównie skupić ujeżdżeniowców, organizować zawody, etc.
Pytanie kierowane jest do osób z okolic Wrocławia, posiadających własne konie (nie planuję rekreacji) i gotowych zapłacić być może trochę większą cenę za wyższy standard.
Mam do wyboru dwie działki, obie około 20 - 25 minut samochodem od centrum Wrocławia, jedną osiągalną przez wyjazd na Jelcz-Laskowice (przez Swojczyce) drugą wyjazd na Żerniki Wrocławskie i Strzelin (przez Krzyki).
Która miałaby dogodniejszy dla was dojazd?
wątek zamknięty
MsHildr, proponuję się przejechać tą drogą na Jelcz (przez Swojczyce) w okolicach godziny 17  czyli wtedy, kiedy zazwyczaj jedzie się do stajni. Na bank to nie jest 20 minut samochodem. 20 minut to może zająć przejazd przez Swojczyce i Strachocin, i to lekką ręką 😉
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.