Zmiana Loginu...

W sumie też byłabym chętna na zmianę. Pozbyć się tych diabelskich cyferek. Dużo ludzi bierze to za rok urodzenia 😵
No i tak ludzie zwracają się do mnie lazuryt...
Czyli mam rozumiec ze administrator jest tak zapracowany, ze nie ma czasu w ciagu miesiaca odpowiedziec na wiadomosc?  🙄
czyli jednak można zmieniać loginy? brzydko. nie podoba mi się to.

[s]Vanille czy jakoś tak to nowa odsłona Pantofel, tak? i teraz Pantofel-wpisana niejednokrotnie jako nieuczciwa już będzie czyścioszkiem z pustym kontem, bo nie będzie jej wyszukiwało jako nieuczciwej? [/s]

mój błąd, przepraszam
Nie wiem czemu mi się wydaje, że na zmianę loginu quanta dała iks lat temu jakiś deadline, i że po tym terminie nie zmienia już loginów. A może to dotyczyło kasowania kont..? Ale coś mi się kołacze po głowie, że miało nie być możliwości zmieniania loginów. Też mi się to nie podoba.
Widziałam tą ankitę, jednak w regulaminie nic nie ma na ten temat. Jakby mi administrator napisał ze nie, no to nie. Tylko ze nie dostałam żadnej odpowiedzi i nie wiem czy czekać na zmianę loginu, czy to olać...
Ale skoro niektórzy ostatnio dostali możliwość zmiany (vide eterowa ) to chyba można... Ja też napisałam z prośbą o zmianę, bo mój nick mnie irytuje niesamowicie, na odpowiedź wciąż czekam. Może nie rzucę się z mostu, jeśli nie uda się go zmienić, ale fajnie by było mieć jakąś odpowiedź 😉
DeJotka, a do kogo zgłosiłaś prośbę?
OMG, dopiero zauważyłam. Pisałąm do roota, może trzeba inną drogą próbować?
ja pisałam 2 razy do quanty, bo wiem, że maluda (Być) u niej niedawno zmieniała nick, ale też zero odpowiedzi  🙄
Dzień dobry,już bardzo dawno zmieniłam nick z Gość10 na Bea1,jednak w galerii nadal zdjęcia są podpisane starym nickiem.
Jak to zmienić?mogę to zrobić sama czy tylko ktoś z Modów?
Dzięki za pomoc.
Jak to obecnie jest?
Mnie też obecnie irytuje nick, a zakładać inne konto mi się nie uśmiecha...
Livia   ...z innego świata
30 września 2016 07:22
Za założenie drugiego konta jest ban, więc odradzam. Nie można też zmienić nicku - jaki wybrałaś, taki musi zostać.
Też bym chciała zmienić, ale jak widać jedni mogą inni nie.
Ja bym nie chciała 😉 ale też mnie to dziwi to, że jedni mogą a inni nie (chociaż rozumiem i w pełni popieram ten zakaz).
Ja bym chciała, bo brzmi mega infantylnie, no ale trudno, jakoś to przeżyje. 😀
Livia   ...z innego świata
13 października 2016 13:12
jagoda, Chainsy, kogo macie na myśli? W razie czego piszcie na PW.
Znam jedną osobę, która zmieniła nick z dość poważnego powodu i w pełni zrozumiałego, nie chciała aby ten się kojarzył z jej firmą i aby ktokolwiek ją tutaj znalazł pod tą nazwą. Drugi przypadek dotyczył bardzo zbliżonych nicków i aby lepiej było rozróżnić użytkownika to jeden z nich poprosił o zmianę. Nie kojarzę więcej przypadków.
Livia   ...z innego świata
13 października 2016 14:23
Już wiem skąd te rozbieżności 😉 Kiedyś (2-3 lata temu) zmiana nicka była możliwa - pisało się po prostu do roota. Wtedy kilka osób z takiej opcji skorzystało. Na samym początku działania forum każdy user sam sobie mógł nicka zmienić. Ale zrobił się bałagan i potem weszła zasada, że nicków nie zmieniamy - chyba że chodzi o nicki reklamowe, które muszą być zmienione na neutralne (to jedyny wyjątek).
Scottie   Cicha obserwatorka
15 października 2016 18:29
Za założenie drugiego konta jest ban, więc odradzam. Nie można też zmienić nicku - jaki wybrałaś, taki musi zostać.


A poprzedniego konta nie można skasować? Tak jak zrobiła to KaNie (dawnej Hypnotyze)??
Livia   ...z innego świata
15 października 2016 18:46
Scottie, kiedyś można było napisać z prośbą do admina. Nie wiem niestety, jak takie prośby są rozpatrywane w tej chwili. Jeśli ktoś chciał wrócić po skasowaniu konta, to z reguły zakładał nowe konto, ale ze starym nickiem (jak np. szepcik). Co do KaNie / hypnotize i jej historii z kontami, wysyłam PW 🙂
jak zmienić login? ostatnie wiadomości na ten temat były prawie 4 lata temu...
vissenna   Turecki niewolnik
04 czerwca 2020 20:57
jak zmienić login? ostatnie wiadomości na ten temat były prawie 4 lata temu...


Na czerwonym pasku u góry masz "profil".Kliknij.
Tam po lewej będą opcję.
Kliknij "ustawienia dotyczące konta".
W pierwszym polu możesz zmienić login.
Wpisujesz nową nazwę i klikasz po lewej na dole "Zachowaj zmiany".
No właśnie nie mogę tak... Nie mam opcji zmiany loginu, ani usunięcia konta. Nie wiem dlaczego
Gillian   four letter word
07 czerwca 2020 14:15
A co, spam forum się nie udał?  😂
czy da się obecnie zmienić login? jeśli tak to jak?
Nevermind   Tertium non datur
30 czerwca 2022 09:07
panibelynda, Nie wiem czy jest jakiś formalny sposób. Czasem revolta mnie nie poznaje i wtedy mam opcję zmiany, ale też nie wiem jak to działa, bo nigdy nie chciałam zmieniać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się