Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Glanek, piękną masz kobyłkę. 🙂
A tu moja Iśka:
Jest i twoja ulubienica Glanek
PauliL, fajna kulka. Ona ma ogoloną grzywę czy tak tylko to wygląda z tej strony? 🙂
Ma irokeza 😉)
.
asds   Life goes on...
08 listopada 2014 22:16
Czy u was też takie szaleństwo na padokach?



Moment w filmie od 3:50.

marca, ja muszę cały czas śledzić wątek, żeby widzieć zdjęcia? kic na gara! 🤬 🙂
Faza, Bajeczka mnie powaliła, jest.. bajeczna 😍 😍
PauliL, uwielbiam patrzeć na Twoje stadko!
glanek, drugie zdjęcie jest urocze 😀

ja się przypominam z (nie)pogrubianą łatką 😉
kurczę, wstyd aż ją pokazywać, taka gruba.
nie mam na to wpływu niestety, ani czasu, żeby codziennie ją ruszać, ile mogłam, tyle zrobiłam w tej kwestii.

pysior 🙂


moje dzisiejsze grube, plażing na trawingu 😍
Anyann, boskie! 🙂
Lussi, będe i na garze. 🙂
Anyann twoja kobyłka fajna, koścista, pokażesz jej zdjecie w pozycji zootechnicznej? Jest zaźrebiona?? 😅
Lussi bardzo dziękuję , to nie tylko ładny koń ale naprawde posluszny ,wspaniały na samotne dlugie wyprawy w teren
Ma cudowny charakter. I nie martw się ,że nie mozesz odchudzic konia .ja mam konia Hultaja co drugi dzien lonza 3 razy w tygodniu teren i conajmniej 2 razy na ujezdzalni i co? I kon kuleczka ,ten typ tak ma. On nie da się odchudzic ,niby w stafzie w hierarchii jest gdzies po srodku ale dla żarcia rzuci sie nawet na najwazniejsza klacz. Ot cały Hultaj
Borys po dość aktywnie spędzonych 2 tygodniach :P


Zobaczcie różnice jak się zmieniła klacz Sangria av Mossagard, importowana ze Szwecji, która kupiliśmy ze stajnii w dolinie brdy w zeszłym roku w grudniu 🙂
Fotka Grudzień 2013:

Fotka Listopad 2014:


KANTAR MA JUŻ POPRAWIONY 🙂
PauliL ale zmiana, bardzo fajna klaczka.
Ależ się wielka baba z niej zrobiła  😍  Ile ma w nadpęciu???
Czy sąsiedzi z tych ładnych nowych domów nie jęczą, że od koni są muchy i kurz?
W nadpięciu 29  😀
Sąsiedzi, ah Ci sąsiedzi. Sprowadzili się z Warszawy, i probują zrobić ze wsi miasto 🙂 Muchy i kurz im narazie nie przeszkadza, ale jak się koń załatwi na ulicy a jade zaprzegiem sama, to leca za mną zebym tylko o tym nie zapomniala a jak kiedyś raz zdarzylo mi sie zapomnieć to powiedzieli ze nastepnym razem zadzwonią na policje.. A potem dzwonią o kuligi... BRAK SŁÓW! 🤔
.
asds   Life goes on...
20 listopada 2014 22:51
Czuję się dopieszczona, wymiziana i kochana 💘



Maluchy u PauliL. Są cudne!  😍
glanek piękna jest ta Wasza Szminka 😜 ohhh uwielbiam kasztany  😍, a kobyłka znajomego ładnie wydoroślała 🙂


Codziennie rano wypuszczam swoją wredotkę na pastwisko, i przed świtem zabieram do stajni. Dzisiaj poszłam na pastwisko a konia nie ma.. kurde.. pastuch przerwany.. poszła gdzieś.. szukam, obeszłam okolice.. śladów nie ma, nikt nic nie widział i nie słyszał.. :/ cudownie  🤔wirek:
robiło się ciemno.. nie będę jej szukać bo to nie ma sensu. Kiedyś wróci.
Poszłam obrządzać krówki, zapalam światło w oborze, a tam co?! koń stoi na stole paszowym i się pasie jak gdyby nigdy nic. heheh tego to się kompletnie nie spodziewałam
RatiNa, hehe ale się ubawiłam 🙂
swoją drogą niezłego stresu musiałaś się najeść.
RatiNa, huhu, niezłe masz stado tych krówek! a zadek boooski!

Źrebice 2014 🙂


asds   Life goes on...
24 listopada 2014 15:07
Achhh... Mizioki  💘
bezunia82 Ela ! Jakieś foty ?  💘  😁  😜
Ela daje czadu w zakupach, czekamy!!! 🙂
PauliL, świetne małe kulki.
Czy mi się wydaje czy jedna ma futerko jak mamut kosmate, a druga nie? 🙂
Strasznie mi się te Wasze koniska podobają. Moje dwa sp przy Waszych to całkowite chudzinki, chociaż  i tak, takie bardziej bambaryłkowate są. Cudowne macie Grubaski 🙂
Cobrinha tak, masz rację. Karmen jest bardziej futerkowa, dlatego bo podczas porodu nie miala odruchu ssania i nie wypiła wystarczającej ilości siary. urodzila sie o 1 w nocy a o 16 nastepnego dnia dopiero udało mi się ją nauczyć ssać...  🤔 🤔
Myślisz, że to jest powód bo ma jakieś jeszcze niedobory?
Myślę że już nie ma bo dostają dodatkowe pasze, ale sierść zostanie do wiosny... 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się