Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

nikt nie jest z torunia ?  🙁
Olson http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/cena-gwiazdkowa/horze-oglowie-tarano-spirit-detail.html
mam tamto z kerbla i na codzienną prace jest w miarę ok 🙂 ale to z horze tańsze i lepsze :P
będzie promocja lagatu na 3 tys fanow  'Dziękujemy, że jesteście z LAGAT. Na okrągłe 3tysiące fanów, damy wszystkim fanom rabat 3% na zakupy w LAGAT, będzie obowiazywał przez pełne 3 miesiące'
👍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2014 20:48
3%? szał.
szykują się zakupy roku  😜
a gdzie dokladnie jest ta promocja z schocke?
a gdzie dokladnie jest ta promocja z schocke?

P.W. Przemyslaw
m. Szkolna 23, 87-122 Grebocin

BRUGE
Swadzim ul. Parkowa 4,
62-080 Tarnowo Podgórne

GNL Gabriela Wojcicka
ul. Lipowa 15/17, 90-743 Lodz
[quote author=oz link=topic=15196.msg2228756#msg2228756 date=1416689633]
a gdzie dokladnie jest ta promocja z schocke?

P.W. Przemyslaw
m. Szkolna 23, 87-122 Grebocin

BRUGE
Swadzim ul. Parkowa 4,
62-080 Tarnowo Podgórne

GNL Gabriela Wojcicka
ul. Lipowa 15/17, 90-743 Lodz
[/quote]

dziekuje 🙂
P.W Przemysław to dokładniej "Na Koń" ul. Kościuszki 41/47 87-100 Toruń (w skrócie "Konik" 😉 )
Fokusowa, pospieszyłam się i kupiłam, ale następnym razem odzywam się do Ciebie 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 listopada 2014 16:19
PATRYCJA10822 dzięki za link do ogłowia Horze w super cenie  :kwiatek: Właśnie je zamawiam. Juz jedno takie mamy w stajni i jest całkiem niezłe  😉 jak za takie pieniadze
Szukam wędzidła plastikowego podwójnie łamanego 12,5 i 11,5 w promocji, znajdę gdzieś?
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 listopada 2014 07:41
ma ktoś coś do amigo-konie?
PATRYCJA10822, dzięki śliczne  :kwiatek:
Może ktoś ma rabacik do bergo? 🙂 :kwiatek: :kwiatek:
Schockemohle zrobiło fajną akcję - przy zakupach za kwotę min. 200zł klienci otrzymują torbę z niespodzianką, czyli produktami Schockemohle o wartości 100 zł.  Do tego każdy klient bierze udział w losowaniu oglowia z linii premium🙂
Akcja trwa od 24 do 29 listopada, ale tylko stacjonarnie i nie wiem czy we wszystkich sklepach.


Strasznie mnie drażnią promocje tylko w sklepach stacjonarnych. Pewnie nie tylko mnie  😉
Louisa, w tym przypadku chodzi o to, że będzie losowanie głównej nagrody, a każdy klient może wykorzystać tylko jeden los (oficjalnie, bo nikt nie zabroni przecież zlecić zakupu komuś innemu i wpisania jego danych).
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 listopada 2014 22:11
tutaj zasady akcji promocyjnej wyznaczał producent, nie sklepy 😉
ale zgadzam się fajna promocja. tak naprawdę jak ktoś jest zainteresowany produktami Schockemohle to przekroczyć 200 zł nie jest problemem, a rzeczy o równowartości połowy tej kwoty dostajemy w prezencie 🙂 + możliwość wygrania ogłowia
😵 a mnie drażni jak kogoś drażnią promocje  😂
ktoś coś może wie o promocjach na musli, interesuje mnie przede wszystkim firma saracen ale mogą być też inne  😉
Podbijam, mnie też na Saracena, Dengie lub Marstalla. Albo chociaz na wysylke 😉
w Bergo promocja na magic brush 😉
ma ktoś kod do pasi-konika ?
Horse_art trochę dziwi mnie to co napisałaś, bo ja też kupiłam dokładnie tą samą derkę w Parkurze i wg mnie opis produktu się zgadza - derka jest podszyta polarem 🙂 No chyba, że wysłali Ci jakiś zupełnie inny produkt - ale napisałaś, że nie rozpakowałaś derki tylko zrobiłaś w worku dziurę i na tej podstawie stwierdziłaś, że to produkt się nie zgadza 🙂 Trochę to dla mnie dziwne podejście szczerze mówiąc - robić sklepowi złą opinię podczas gdy nawet się nie obejrzało dokładnie otrzymanego produktu 🙂 Osobiście robię zakupy w tym sklepie dość często i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby coś było nie tak, a już na pewno nikt mnie tam nigdy nie wprowadził w błąd. Telefonicznie można uzyskać bez problemu wszelkie informacje a obsługa jest miła i cierpliwie odpowiada mi na nawet najdziwniejsze pytania 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 listopada 2014 21:20
Libeerte, w koniku taniej 🙂. W horsemarket tez.
BASZNIA, oo, nie spawdzałam 😉 Ale przyszło mi na maila, więc napisałam tutaj
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 listopada 2014 21:31
No mnie tez 🙂
Ale w obu tych po 45, jeszcze tylko kwestia przesylki 🙂

No dobra, króliczki 🙂 Czy ktoś ma jakieś rabaty do konika, bergo lub horsemarket i zechciałby się podzielić? Muszę mieć te szczotki..... 😵

mańka, TheWunia ma do pasi karte rabatowa.
emptyline   Big Milk Straciatella
26 listopada 2014 21:54
Ma ktoś kupon rabatowy do Oxera?
Monia_ma_konia, juz przy poprzednim poscie napisalam.
mea culpa. po mailu kazano mi otworzyc, czy wlasie cos nie pomylili (nei rozrywalam zeby nie bylo ze uzywana czy coś) derka polar ma. nei na calosci (macalam od przodu i od dolu - nie bylo, ale na plecach jest. dalej nei jest to derka na polarze tylko z kawalkem polaru, wiec opisane blednie (mam derki na polarze i sa a polarze a nie z kawalkiem+ podszewka), no ale... jakosc (maetriał) tez mi nie pasuje do opisu  (bo cieniutki i wiotki)- ale do tego juz by trzeba bylo bieglego pewnie ;]
horse_art,  teraz bardzo duzo derek szyje sie z polarem wylacznie na grzbiecie i bokach, bo takie z ortalionem na klacie mniej obcieraja konia, a sliski material na krawedziach mniej lapie brud.
Ja tez wole cale polarowe podszewki, dlatego zawsze przed zakupem dopytuje sprzedawce dla pewnosci 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się