Bryczesy

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 16:22
tak sobie przegladam oferte fair play i zobaczyłam przepiękny kolor bryczesów Roxana  😜
http://pasi-konik.pl/pl/p/FAIR-PLAY-Bryczesy-damskie-Roxana/2182 różowo-ciemno szay
O ty niedobra  🤬 mam dwie pary roxana,teraz zmusisz mnie do kupna kolejnej  🤬
Moje pierwsze bryczesy z typowo jeździeckiego sklepu:


Wywarły na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie.
Mam nadzieję, że nie tylko ja chodzę sobie po domu w bryczkach i wolę je od innych normalnych spodni.  😂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 18:04
DressageLife  :kwiatek: Miałam kupować czerwone, ale jak je zobaczyłam, to przepadłam  😜 Ciekawe czy na żywo tez maja taki piękny kolor
Gdzie kupię porządne bryczesy zimowe z pełnym lejem, do 250zł? Ktoś coś widział?  🤔
Co sądzicie o HKM Winter softshell i o Horze Frost?  :kwiatek:
Właśnie ciekawe,muszę chyba przejechać się do Pasi Konika,może mają w sklepie,mam kamizelkę HV Polo w tym kolorze
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 19:44
akurat w Pasi-koniku do 18.11 jest -20% na rzeczy fair play. Co prawda internetowo, ale zawsze  😉 Ja niestety w tym misiącu nie mogę sobie pozwolić na zakup, ale w grudniu zaszaleje w InterApi  😜

Jak bys widziała ten kolor na żywo, to daj znać czy jest taki jak na zdjęciach  :kwiatek:
Jak krawcowa może poszerzyć bryczesy w pasie? Doda jakieś wstawki, czy wszyje nową gumę?  👀
Doda wstawki, np. klinowe po bokach. Dodatkowo trzeba w jakiś sposób wydłużyć gumę w pasie (np. coś dosztukować do niej w okolicach lędźwi). Tak poszerzałam jedne z bryczesów.
Drugie poszerzane miały zaszewki w biodrach, które zostały zmniejszone. I też przeróbka paska.
To może reklamuj? Może felerny model 🙁
Macie może pomysł gdzie mogę dać bryczesy do wymiany leja?

Pisałam do Ivett (Caball), ale niestety nie podjęła się takiego wyzwania - a zależało mi żeby robił to ktoś, kto siedzi w temacie...  🙁

Myślałam jeszcze o firmie passion (www.yourpassion.eu) szyjącej bryczesy na miarę, ale to chyba za drogo wyjdzie i gra raczej nie warta świeczki 🤔


Melduję, że postawiłam na firmę Passion i dobrze na tym wyszłam🙂
Wymiana leja + wymiana rzepu na ściągacz i przedłużenie nogawki- robocizna i materiały zostały wycenione przez firmę na 150zl, co dla mnie było korzystną opcją, bo za bryczesy dałam 50zł, czyli miałabym za ok 200zl bryczesy 'na miarę' (a mam z tym bardzo duży problem bo jestem drobna...)
Trochę zleciało czasu zanim się za to zabrałam, ale ostateczny wefekt zaskoczył mnie pozytywnie.

Wykonanie: bez zastrzeżeń, bryczesy mimo "operacji" leżą bardzo dobrze. Materiał "skinetic" super! W dotyku przypomina trochę softshel tylko jak by był bardziej "misiowaty" i oczywiście trzymający. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu - urzekło mnie to pakowanie i firmowe metki😉 ale to co najbardziej mnie pozytywnie zaskoczyło, to to, że płacąc za pobraniem,  dostałam fakturę na... 90zl! - za wszystko, łącznie z przesyłką! 😲





Ja też jakiś czas temu zaopatrzyłam się w portki firmy Passion. Trochę przypadkiem,bo wygrałam bony ufundowane przez tą firmę. Mogę je z czystym sumieniem polecić. Układają się świetnie, pranie im w żaden sposób nie szkodzi, materiał dość śliski, uciągliwy. Lej bardzo trzymający,do czego trzeba się trochę przyzwyczaić.

Bardzo na plus  😀
Atrax jaki model?
wer, ooo ja właśnie muszę do nich wysłać moje ukochane jeansowe bryczki na wymianę leja. I powoli zbieram na kolejna parę.
Pytanie się już pojawiło, ale odpowiedzi brak. Jak wypadają Kingslandy? Normalnie noszę 40, nie raz 38 (Cavallo) i nie wiem w co celowac w przypadku Kingslanda? 38 czy 40?
xxagaxx, ja normalnie noszę  36,  kl mam XS  (34) i mogłyby  być  jeszcze mniejsze.  Szczególnie  w łydkach mi wiszą. Jakiś  czas  temu  ktoś  tu wstawiał link  do ich tabeli  rozmiarów.
anai, dzięki 😉
Potrzebuję mega ciepłych, grubych i wiatroszczelnych bryczesów. Naprawdę bardzo marznę w zimę  😀 Co polecacie?
miał ktoś do czynienia z tymi bryczesami ?
klik1

czy też brać wspomniane przez was ostatnio Fair Play Roxana klik 2
wiki15  felix buhler 🙂
Potrzebuję mega ciepłych, grubych i wiatroszczelnych bryczesów. Naprawdę bardzo marznę w zimę  😀 Co polecacie?

Porządne softshelle podszyte polarem. Nie ma nic cieplejszego 🙂
wer, a ty wszywałaś lej do bryczesów passion czy jakiejś innej firmy?
Ja roxany polecam ze wszystkich stron-bardzo dobrze się piorą i wyglądają-jednak mają dosyć śliski lej-mi nie przeszkadza,ale są tacy którzy lubią przyczepne,więc uprzedzam.Co do nowych kolorów,widziałam na żywo i fuksja mi się średnio podobała ze względu na zderzenie tego z kontrastową nitką w kolorze czerwonawym.Ale turkusowe są piękne i je kupiłam-przyznam jednak że jestem pewna,iż tempo uświnienia będzie ekspresowe
Wlasnie mam dylemat. Bo te bryczesy pfiffa niebieskie też mi sie strasznie podobają :-( ale nie wiem jak z jakością
Czyli mówicie by brać Roxany?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 listopada 2014 20:35
Ja jutro zakładam Cavallino Marino "Atlantis". Już czas bo ciągnie po rajtach.
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2014 07:51
wiki15, ja mam Horze Frost i wcale nie są takie ciepłe 😉 Dodatkowo wypadają większe niż standardowy rozmiar, ja wzięłam takie jak zwykle noszę i są za duże. Za to ciepłe rajtuzki mi się mieszczą pod spodem i wtedy jakoś daję radę 😉

Poszukuję fajnych softshelli w niezabijającej cenie - polecicie jakieś fajne? :kwiatek: Wiem o Felix Buhler, a jak pozostałe firmy, HKM, Pikeur, ES? Dwie ostatnie pewnie tanie nie będą, ale jeśli warto zainwestować to się skuszę.
A Felix Buhler softshell to w PL gdzieś można kupić? I na dodatek na grubą d...?
(Bo że w Kraemerze", to wiem...) 😤
wer, a ty wszywałaś lej do bryczesów passion czy jakiejś innej firmy?


Bryczesy były moje i to jeszcze kupione wcześniej jako używki, wiec mega tanio mnie ta wszystko wyszło😉 ale gdyby były dostępne w jakimś sklepie stacjonarnym, to chętnie bym przymierzyła
hej a co myslicie o tych ? wszystkie z silikonowym lejem.
Livia   ...z innego świata
04 grudnia 2014 11:29
Dziewierz, kiedyś sklep Gazela ściągał rzeczy z Kraemera, ale czy jeszcze to robią, to niestety nie wiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się