TRANSPORT- szukam, oferuje

Wolne miejsce w koniowozie (J. Ptaszyński)) na trasie:
czwartek 27.11.2014 Wilcza Góra k/Warszawy - okolice Grudziądza/Kwidzyna
niedziela 7.12.2014 okolice Grudziądza/Kwidzyna - Wilcza Góra k/Warszawy
[s]wolne dwa miejsca w przyczepie na trasie Warszawa -> Kraków
w terminie do uzgodnienia przed Bożym Narodzeniem [/s]
Mam miejsca w koniowozie na trasie Zielona Góra-Warszawa-Kraków-Jelenia Góra. Zapraszam 🙂
Szukam okazyjnego transportu z Holandi do Polski dla 1 konia..
[s]Warszawa -> Kraków w najbliższych dniach pusta przyczepa po kosztach ! [/s]

nieaktualne
Jedziemy z północnych Niemiec z jednym wałachem na Cavaliadę. Możemy kogoś dopakować, chętniej w drodze powrotnej (start z Poznania w sobotę 6.12 popołudniu).
Szukam transportu dla 1 konia - klaczy, z miejscowości Mroków (okolice Tarczyna) do miejscowości Brok (między Wyszkowem, Łochowem a Ostrowią Mazowiecką).
Może ktoś jedzie na Białystok?
Termin między 8.12 a 23.12, może być w tygodniu.




Witam.
Jadę koniowozem z Warszawy na Śląsk i mogę zabrać konia lub 2 po kosztach. Jak trzeba to moge sporo zboczyc z trasy. Wyjazd jutro lub pojutrze.
Pozdrawiam
A.   master of sarcasm :]
01 grudnia 2014 12:54
10 grudnia wyjezdza transport z Polski do wschodniej Anglii po pozostale nasze konie, nadal mamy wolne miejsca i zapraszamy rowniez po trasie, czyli Niemcy, Holandia, Francja.

Uprzedajac pytania - do Polski nie ma wolnych miejsc.

Kontakt bezposredni do przewoznika: 508 558 022 lub do mnie 788 101 035.

Taniej sie juz nie da, o czym przekonaly sie osoby korzystajce z poprzedniego transportu laczonego  🙂
Potrzebny transport 1 konia na trasie Zielona Góra - Piła
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
03 grudnia 2014 19:22
Grzecznościowo:
Wolne miejsca w koniowozie, 10 grudnia (środa), na trasie Warszawa - Gliwice i Gliwice - Warszawa.
Więcej info na priv.
Jakby ktoś jechał na początku stycznia z Warszawy do Piły i miałby wolne miejsce na jednego konia, to proszę o info.
[s][s]Wolna bukmanka na trasie z
Gorzowa Wlkp, Poznań, Zielona Góra, Wrocław do KRAKOWA
06.12 lub 07.12 [/s][/s]

Szukam miejsca dla 1 konia na trasie Warszawa (Służewiec) - Kielce, najlepiej 14.12 lub później.
Gdyby ktoś jechał proszę o pm.

EDIT: JUŻ NIEAKTUALNE
czy ma ktoś wolne miejsce na trasie Warszawa - Zielona Góra lub Warszawa - Wrocław ?
Wolny transport 20.12 do Jaszkowa na zawody mikołajkowe, start z okolic Poznania. Kontakt pw lub 660766333 😉
Wolne miejsce /przyczepa jedynka/ na trasie Legionowo-Poznań w najbliższych dniach, lub jeśli akcja nie wypali, po nowym roku...do dogadania🙂 Cena:około 500zł, jeśli autostradą to dochodzą opłaty około 50zł. Proszę nie pisać na pw, tylko telefon , z braku czasu: 508 787 393, 691 539 275
Zielona Góra-Łódź! Wolne miejsca w koniowozie! Last minute! 535 360 318
Wolne miejsca na trasie Łódź-Zielona Góra. Zapraszam 🙂
Nowe podejście:
Szukam miejsca dla 1 konia jadącego z Warszawy (Służewiec) do Kielc po świętach, najlepiej już 27.12
Moon   #kulistyzajebisty
17 grudnia 2014 21:39
Szukam miejsca dla jednego wałka na trasie Zielona Góra (Gołaszyn) - Gdańsk w najbliższym czasie.
Ktoś, coś? 🙂
Mam wolne miejsca Łódź-Poznań-Zielona Góra. Okazyjnie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 grudnia 2014 09:46
[s] Kolega, który zajmuje się moim Morusem chce z nim jechać na święta do domu(Warszawa-Zamość), ale przez BlaBlacar się nie udało- nikt nie chce psa zabrać- a busy też odmawiają. Pies średniej wielkości(odrobinkę powyżej kolana), w transporcie zachowuje się grzecznie, najczęściej leży i śpi w nogach, nie wariuje i nie zachowuje się jakby był to problem(nie posiadamy samochodu, więc klatki również).
Czy jest szansa, że ktoś z Was na dniach(jutro, pojutrze) jechałby tą trasą i mógłby zabrać tę dwójkę? :kwiatek: Kolega oczywiście dołoży się do paliwa ile trzeba :kwiatek:[/s]

Nieaktualne :kwiatek:
W marcu będę chciała przewieźć swojego konia z okolic Białegostoku w okolice Warszawy. Dzień jest mi obojętny - postaram się dostosować. Wiem, że termin jest odległy, ale gdyby ktoś planował podróż na tej trasie i miał wolne miejsce dla jednego konia (wałacha), to poproszę o informację  :kwiatek:
Zaraz po nowym roku planuję zawieźć konia do kliniki w Gliwicach. Będę więc mieć 1 wolne miejsce w przyczepie na trasie Warszawa-Gliwice oraz Gliwice -Warszawa (2 miejsca). Ewentualnie mogę podłączyć się pod inny transport.
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
31 grudnia 2014 20:24
Poszukuję okazji transportowej na przewiezienie konia z okolic Gdańska (Stajnia Czerniec) do Białej Podlaskiej.
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
Czy jest ktoś kto w najbliższym czasie będzie jechać na trasie Zielona Góra - Poznań - Warszawa, albo chciał by się dołączyć? Potrzebuję przywieźć konia z Zielonej Góry do Warszawy.
Nirv pbh ma stałą trasę na W-awę
23-26/01/2015 orientacyjny termin, mozemy się dostosowac .

szukam konia do transportu łączonego do doktora Golonki , koniowóz startuje z Warszawy.
kontakt 508 558 022
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się