Stajnie w Warszawie i okolicach

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 listopada 2014 21:09
Dziewczyny, szukam info o stadninie koni Drochówka. Znalazłam tylko fanpage na fb, ale tam za wiele info nie ma. Mają jakąś stronę internetową?
Mam nietypową (chyba) sprawę.
Szukam miejsca gdzie w Warszawie lub bliskiej okolicy możliwe byłoby wykupienie jazdy na fryzie (niekoniecznie w szkółce).
Są takie stajnie? będę wdzięczna za każdą informację  :kwiatek:
Szukam miejsca gdzie w Warszawie lub bliskiej okolicy możliwe byłoby wykupienie jazdy na fryzie (niekoniecznie w szkółce).
Są takie stajnie? będę wdzięczna za każdą informację  :kwiatek:


jakbyś nie znalazła w Wawie, to podrzucam stajnie, gdzie na pewno jest taka mozliwość, ale 120 km na południe od stolicy
http://www.stadninahubertus.pl/nasze-konie.html
W Iskierce stoi fryziu. Z tego co wiem, to dziewczyna szuka kogoś do dzierżawy, jeśli chcesz mogę się spytać i ew. Was skontaktować.
montana, dzięki, ale trochę za daleko  :kwiatek: chociaż zawsze dobrze wiedzieć 🙂
Misiek69 , poleciało PW  :kwiatek:
W Celinowie kiedyś można było.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 listopada 2014 17:36
iwona, CABRIOLA ma 2 fryzy profesory 🙂
Dawna lokalizacja KJ bingo
Strucelka ja mam konia kupionego z tej hodowli (którego z resztą znasz:P)
czy ktoś się orientuje jaka jest cena pensjonatu w stajni Konik w Koniku Starym?
1200 zł za boks w nowej stajni i 1150 zł za boks w starej.

Od siebie gorąco polecam. Opieka na top poziomie. Stałam tam 1,5 roku, potem skoń wyjechał w trening, w międzyczasie też na łąki, ostatecznie wróciłam znów do Konika.
Doceniam w szczególności, odkąd zdrowie nie pozwala mi na wizyty w stajni. Koń wygląda dalej kwitnąca.
W razie pytań zapraszam na PW
Podpisuję się pod amnestria 😉 opieka super jak i jakość jedzenia jakie dostają nasze ogony 🙂 monitoring i opieka 24h. Stoję tutaj z rok ze swoim ogonem i jestem zachwycona tym miejscem 🙂 w razie pytań pisz śmiało 😉 tutaj masz link do naszego fb stajni jeśli chciałabyś zobaczyć więcej zdjęć. https://www.facebook.com/stajniakonikk?ref=bookmarks
Orientujecie się czy są wolne boksy w Liderze i co w ogóle się tam teraz dzieje?  :kwiatek:
i believe i can fly1 I amnestria  -  dziewczyny dziękuję  :kwiatek:

chwilowo kobyła jest w treningu jak będzie wracała to się mocniej zainteresuje 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
28 listopada 2014 14:55
Czy jest ktoś kto stoi w stajni Groteska we Władysławowie k. Piaseczna?
Mam pytanie
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2014 18:12
Boże, przeglądam te stajnie i niestety w Warszawie jest totalna pustynia... Do 850zł nie ma chyba stajni z w miarę dobrym dojazdem komunikacją, czystymi boksami, halą (lub chociaż krytym lonżownikiem) i dobrym karmieniem. Albo ja słabo szukam.
Anderia   Całe życie gniade
30 listopada 2014 18:13
Averis zażycz sobie do tego wszystkiego dobrą, zaufaną opiekę, to już w ogóle padniesz i nie powstaniesz. 😉

A tak na serio, to Twoim wymaganiom odpowiada (chyba) Sabat. Chyba, bo sama stać nie stałam i opieram się tu na opiniach innych.
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2014 18:21
Anderia, wiem, że jeździectwo to drogi sport, ale i tak mi smutno jakoś 😉

Sprawdziłam Sabat, niestety ode mnie to jest jakieś milion kilometrów.



Edit: Chociaż z drugiej strony...
W okolicy Warszawy koszt utrzymania konia,infrastruktury,i rachunków w stajni z halą-plus własny wkład pracy i pensje dla pracownika/ów sprawiają,że przy 850 zł to jest biznes nieopłacalny,nikt nie chce za tę pracę zgarniać 200-250 zł od konia...
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2014 18:46
DressageLife, no w porządku, co nie przeszkadza mi ubolewać nad tym faktem 😉 Tak jak nad cenami mieszkań i milionem innych rzeczy.
Anderia   Całe życie gniade
30 listopada 2014 18:50
Oczywiście, ale i tak chyba wszyscy się ze mną zgodzą, jak napiszę, że mimo ogromnej ilości stajni w okolicach stolycy wybór jest tak naprawdę żaden. W stajniach, w której ja do tej pory byłam, zawsze trzeba się było zdecydować: albo warunki do jazdy, albo fajna opieka i karmienie dla konia, naprawdę te dwa czynniki MEGA trudno połączyć. Zwłaszcza za niecałego tysiaka.

Oczywiście są też stajnie, które tak na dobrą sprawę nie oferują ani jednego, ani drugiego.  🤣 W promieniu 10 km od siebie mogę wymienić z miejsca 5 takich.
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2014 18:52
Anderia, Najlepsze jest to, że jak przyjaciółka szukała stajni z takimi warunkami za 1500, to też było słabo 😁
Nawet będąc skłonnym zapłacić 2000 jest słabo-ja nie stoję w Aromerze dlatego,że mi się tam podoba ( :hihi🙂 ale dlatego,że każda dobra stajnia jest 50 kilometrów ode mnie,a mam 2 kierunki i pracę,a konia po to,żeby jeździć i startować a nie poklepać i zabrać na spacer o 20.
Anderia   Całe życie gniade
30 listopada 2014 20:04
DressageLife nie dysponuję dwoma tysiącami na pensjonat, ale jestem w stanie sobie to wyobrazić. Ja akurat mieszkam blisko Garo, więc gdyby tylko było mnie stać, to w ogóle bez namysłu bym tam uderzała. Ale jak nie Garo, to bym nie wiedziała co. Autentycznie. Bycia "zmuszoną" do Aromeru szczerze współczuję. 🙁
Jest jeszcze Bajardo i Bobrowy.
Jak bym miala wracac do koni kiedys, to pewnie tam bym uderzala, chyba ze cos sie nowego/sensownego wybudowalo poki ja sie ogarne zyciowo.
No jest jeszcze Aleksandria.
Co prawda jest "kawałek" od Warszawy, ale większość drogi pokonuje się autostradą, toteż czasowo nawet z centrum jest przyzwoicie.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
30 listopada 2014 22:47
Oj tak Aleksandria wygląda rewelacyjnie no i ma bardzo dobre opinie. Byłam, widziałam i wzdycham  😎
Ja stoję w Sobieskich i co prawda ośrodek nie jest tak nowoczesny ale posiada wszystko to co potrzebne do uprawiania jeździectwa - zarówno dla konia jak i jeźdźca. A do Aleksandrii dojeżdżam konno  🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
01 grudnia 2014 13:52
Na prawdę nie ma tu nikogo ze stajni Katarzynka? A może ktoś z okolic? Chciałabym się tylko dowiedzieć czy stoi tam pewien koń 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 grudnia 2014 14:48
Jeszcze w okolicach Wawy jest nasz Dragon, ale info mogę udzielić na PW dokładne 😉 no i mamy już hale 😁
A jak z tą halą? Już jest w pełni sprawna?
Wiem, że jest osobny wątek, ale tutaj więcej osób zagląda... Poradzicie sensownego trenera (z naciskiem na ujeżdżenie), który dojedzie w okolice Otwocka do trzech koni? Jest ktoś warty wzięcia pod uwagę w tamtej okolicy? Może dojeżdża ktoś w pobliże Mińska Maz. np.? Albo chociaż Miłosna i okolice? Chodzi mi o kogoś, kto nie będzie miał do nas nie wiadomo jak daleko (żeby z kosztów dojazdów nie zrobiło się drugie tyle, co za trening).
Mam z tyłu głowy Jana Kłyma, ale... no nie wsiądzie i nie pojeździ konia w razie czego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się