Konie srokate

A co to to???
Toto jest srokate?
http://www.wrzuta.pl/film/dXeSZrBSW4

Zebroid, pewnie matka zebra, ojciec srokacz, albo odwrotnie. Matka srokacz, ojciec zebra.
Rudzia   Dwie Złośnice:)
17 lutego 2009 05:38
promykowa dziekujemy🙂  Ja Was jeszcze z Brodna pamietam🙂 Mam nawet kilka fotek jak w blotku sie taplaliscie🙂
Rudzia - o Matko Boska Elektryczna! Ja to jakiś ślepy sklerotyk jestem!! Ja nikogo nie pamiętam! tyle osób już mówiło  "  o ja to Was jeszcze z........pamiętam"  a ja dopiero jak na wsłasne oczy zobacze to poznaję!
Masz jakieś zdjęcia? To dawj umieść , wszyscy zobaczymy , może sie pośmiejmy! A ja Cię znam? a przynajmniej powinnam? Weś coś napisz, bo mnie będzie męczyć!  😀
Rudzia   Dwie Złośnice:)
19 lutego 2009 19:34
Hehe w sumie to widzialysmy sie tylko tak przelotnie bez blizszych kontaktow😉 Przyjezdzalam w odwiedziny do Marty od Horyzonta🙂
A co do fotek to wstawie tutaj bo sa dosc zabawne😉






Pursat   Абсолют чистой крови
19 lutego 2009 19:43
Aż mi szczęka opadła 😵 Świetnie wygląda taki przefarbowany! 🏇 😁
Rudzia - o rany ! ja już zapomniałam, że on się taplał w takiej dużej kałuży, która byłą na padoku!  😀

Bardzo Cię proszę prześlij mi te zdjęcia w załącznikach na priv to będę je pokazywać znajomym i oczywiście mówić , że ty jesteś autorem zdjęć  🤣
hehe 😀 konio chciał sobie plamek dorobić ! Rewelacja !
...
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lutego 2009 12:55
Zoyabea, odnośnie czego te trzy kropki? 😎
majek   zwykle sobie żartuję
27 lutego 2009 12:56
Zoyabea, odnośnie czego te trzy kropki? 😎


Podejrzewam, że chciała napisać, że konio chciał sobie kropek dorobić...
dempsey   fiat voluntas Tua
27 lutego 2009 14:10
ale zdolny, nawet uszy sobie umaczał 😉
majek   zwykle sobie żartuję
27 lutego 2009 14:13
eee... uszy miał chyba brązowe 🙂

Ale trzeba przyznać , że umaszczony jest czadowo...
No to i ja przedstawię swoją Łatkę, a raczej Haskę:



dorcia, założenie ogłowia (w dodatku z nachrapnikiem kombinowanym) na kantar sznurkowy to chyba nie był dobry pomysł. Czemu miało to służyć? Koń nie musiał się czuć za wygodnie.
ew. robi sie odwrotnie jak koń jest delikatny i nie chce sie przypinać lonzy do wędzidła.

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
01 marca 2009 10:13
ja się kocham w srokaczach  😍. Miałam jednego ale niestety tak wyszło że już od dawna nie jest moja 😕.
a mam takiego srokacza na oku co prawda szukałam karo-srokatego ale ten skutecznie chodzi mi po głowie. co o niej powiecie. (mam tylko taką nadzieje że nie zostanie sprzedana do czasu kiedy będę mogła ja ją kupić :icon_rolleyes🙂
http://gieldakoni.com/index.php?strona=sprzedam12&id=5275
ja wiem że ona jest młoda i sama szukałam konia starszego ale cóż serce nie sługa 💘

Mój ogier juz pojawiał sie w paru watkach , nowych zdjec nie mam ale to jest watek idealny dla niego wiec wstawie .  😉







slojma   I was born with a silver spoon!
01 marca 2009 11:06
Rudzia- zdjecia rewelacja 😜
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
01 marca 2009 11:27
ciska bardzo ładny ten twój ogr. uwielbiam zwłaszcza srokacze z większymi ilościami ciemnego niż białego 😜
Dorcia znasz ojca swojej kobyły ? 🙂
midnight   Wyprowadz mnie w pole daleko...
01 marca 2009 19:28
moze wstawie  kilka zdjec Goplany (ktorej nie ma przy mnie , aktora mam zamiar wykupić o ile ja znajde... wlasciciel zrobil nam niezle swinstwo ;( )


tu tak "roboczo", ale chodzi o konia co nie?




i guana matka goplany :




z gory przepraszam ze pewnie forum sie rozjechało przez ilosc zdjec
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
03 marca 2009 13:01
Przedstawiam Epsilona 🙂niestety nie mój...stoi w prywatnej stajni gdzie mialam praktykę 🙂mlody ogier wstepnie zajezdzany 🙂mozliwosc sprzedazy...

Bardzo ladne ma umaszczenie...niestety nie pamietam pochodzenia...ale czupurny jest🙂
Muszę się zgodzić z Ciską, faktycznie halter powinien być chyba raczej założony na ogłowie. Kobyła jest na nowym miejscu a jednocześnie dość płochliwa. Reaguje bardzo fajnie na kantar sznurkowy więc na oprowadzanie po nowych terenach zakładamy jej "sznurka" (psy, pociągi to dla niej nowość) a że pod koniec planowałam jeszcze na chwilę wsiąść to dołożyliśmy ogłowie.

Brzoskwinia ojciec Haski to Etos od Gromada po Eger (czy w jakiej kolejności to się pisze)

Tak tylko pytam 🙂 Jakoś odmiana Twojej kobyłki mnie do tego zachęciła ! Mam nadzieje, że przez przypadek kiedyś wpadne na jakąś rodzinke mojego konia 😀
No ale nie tym razem  💃

Na zdjęciu jedno z pierwszych przymiarek ogłowia 🙂 Na czas czyszczenia zakładałam na kanterek, dla przyzwyczajenia 😉
moja srokata wymita na podwórkowych we Francji
http://www.dailymotion.pl/video/x8vys2_cso-leguevin0001_animals
No światowy koń z niej 🙂
Chyba dobrze trafiła?

Alicja 8 Epsilon bardzo przystojny  😉
To wymarzony wątek dla LEGENDY zwanej najczęściej Lenuszkiem:
Słoniu dorobił się własnego bloga  🙄, co się porobiło
http://waneelya.skyrock.com/
jeszcze, żebym coś z tego rozumiał
ogurek ! Tłumacza trzeba 😀

trzebiska, opowiedz coś więcej o kobyłce 🙂
Rudzia   Dwie Złośnice:)
20 kwietnia 2009 21:38
Kilka fotek z dzisiejszej lonzy:
Klusik:


Galopik:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się