Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Salio to zdecydowanie wyższa półka cenowa.
jagoda1966,  ile tam kosztuje pensjonat?
Isabelle no właśnie po Twoim pytaniu, postanowiłam zapytać u źródła, bo wcześniej miałam info ale z trzeciej 😉 ręki, i sprawa wyglada tak, że pensjonat kosztuje od tysiąca do tysiąca trzystu. Cena różni się w zalezności od tego w której stajni postawimy konia. W obu wariantach jest możliwość korzystania z całej infrastruktury stajenno  - treningowej. Czyli nie jest tak drogo jak mi to wcześniej przedstawiono 🙂
kkonik12 wątpię, by Ranczo Cię satysfakcjonowało, skoro szukasz czegoś o wyższym standardzie. 😉

a Garbówek?
Żeby dojeżdżać do Garbowka musiała bym mieć samochód którym niestety narazie nie dysponuje :/
o ile się nie mylę to do Salio bez auta też nie dojedziesz. 🙁
Ehh niestety, bez samochodu jak bez ręki trochę... A tak z ciekawości, ile kosztuje pensjonat w Garbówku?
Z tego co wiem to 1000 zł.
No ale za ok 1000 to mozna miec też chyba Campoverde , gdzie się miejską komunikacją dojedzie ?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 listopada 2014 15:56
Alicja, niestety nie można... mamy dwóch trenerów na miejscu i czasem u nich wykupuję treningi.Tak jak mówiłam, raczej nie ma opcji przyprowadzenia kogoś z zewnątrz co jest tu największym minusem...
może w  ranczo nie jest ładnie jak w salio , ale cena to prawie tysiak różnicy  🙂
Ale stajni na poziomie i w cenie Rancza w okolicy też jest sporo 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 listopada 2014 20:40
A tak z ciekawości - dlaczego nie można mieć swojego trenera w tej stajni?  😲
strzemionko, dlatego że właściciel sam jest instruktorem i nie chce mieć konkurencji na swoim terenie. Taka jego decyzja.

Do Kęblin można dojechać busem ze Zgierza (Zgierz-Głowno), przystanek kawałeczek od stajni. Jeździłam 6  lat temu i było bezproblemowo. Nie wiem jak jest tam teraz bo zmienił się właściciel, ale wtedy było fajnie. Do Campoverde dojeżdża autobus miejski, przystanek pod samą stajnią.
Kiedy zmienil sie wlasciciel Keblin i kto nim teraz jest? Pan Bogdan jeszcze pracuje? Troche jestem nie na czasie.  🤔
nie wiem za dużo, zobaczyłam na fb ostatnio: https://www.facebook.com/pages/RS-Stable/808621835842574?fref=ts , a ogłoszenie o sprzedaży już dość długo było w Świecie Koni.
właścicielami teraz są Renia Michalska i Sebastian Bąk. Bardzo fajnie się zapowiada, stajnia wraca do życia : ) Bogdan jeszcze jest, ale powoli szykuje się emeryturka
Eh, trochę łezka mi się zakręciła. Ale cóż, wszystko przemija 🙁
Nowy team właścicieli nieco mnie zaskoczył, ale mam nadzieję, że zainwestują w ośrodek i znów będzie tętnił życiem i dobrą atmosferą. W końcu Renata zna Kębliny nie od wczoraj. Trzymam kciuki.
Dzięki Kejsa za link, będę obserwować  😎
Oglądał ktoś z Was wczoraj odcinek "Komisarza Alexa"?
Włączyło mi się przypadkiem, a że były konie to obejrzałam cały.
Znalazłam potem informacje, że zdjęcia "końskie" były kręcone w Małej Stajni w Helenowie.
Zdziwiłam się, bo zupełnie nie znam tej stajni. Oni tam mają taką fajną halę?
a Oni tam mają halę?
Byłam tam w czerwcu jakoś przelotem i hali nie widziałam w pobliżu żadnej. Pastwiska owszem, ujeżdżalnia niewielka bo niewielka, ale też byłą, ale hali niet, chyba, ze wyrosła od tego czasu... co było mocno zadziwiające 🙂
albo kręcili w dwóch różnych stajniach? 😉
Mała Stajnia w Helenowie nie ma hali.
Hala ze zdjęć jest klubu Champion w Dzierżąznej.
Boksy przy samej hali w Capoverde to koszt 800zł/mc.
Ale w cenie nie ma padokowania konia  🙄 Przynajmniej jak dzwoniłam ze 2 miesiące temu to taką informację dostałam.
przy hali nie było padokowania, ale może można się dogadać
To znaczy , że  koń stoi 24h w boksie bo taka jest formuła tej opcji , czy za wypuszczanie trzeba dopłacić  ? A jest w tej cenie karmienie i sprzątanie ?
Chyba najlepiej zadzwonić i zapytać, na stronie nie ma konkretów: http://www.campoverderanch.pl/pl/?hotel_dla_koni/228
Jeśli nie przyjedziesz i sobie nie wypuścisz to tak-koń jest 24h na dobę w boksie.
A to w  pupę z taką ofertą w takim razie 🙁  Bo zakładam , ze zaprowadzić na noc do boksu  też sobie trzeba ?
A w razie W., jeśli coś się stanie i nie dam rady dojechać ,  koń na noc zostanie na padoku ????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się