Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Katasia proszę:
gnl, hadrian, konik, galloper, straw horses, agar, konioteka


i jeszcze grene 🙂
Widział ktoś promocje na bryczesy Fair Play Roxana albo  Pfiff Zoe?
w gnl nie ma darmowej dostawy... :| czy ja cos przeoczyłam?
prib, jutro :P
Za kilka dni rusza kolejna akcja rabatowa w Koniku 🙂
Dworcika, jakieś szczegóły? Bo nie wiem czy brać półderkę jutro z darmową wysyłką czy poczekać na coś lepszego :kwiatek:
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
01 grudnia 2014 17:01
GNL robi fajną akcję adwentową z tego co przyczaiłam 👍
Wyczytałam u nich na stronie, że codziennie będzie jakaś niespodzianka 🙂 Fajna opcja, może upoluję jakieś świąteczne prezenty  😅
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
01 grudnia 2014 17:12
W Agarze do 7 grudnia -20% na HKM i jutro dzień darmowej dostawy  😉
Widział ktoś promocje na bryczesy Fair Play Roxana albo  Pfiff Zoe?

Wydaje mi się ze niedawno coś było na bergo
Orzeszkowa, ze szczegolami musze sie pohamowac, ale lada chwila pojdzie newsletter z oficjalna informacja i kodem 🙂

Jakaś jestem ślepa albo nie umiem szukać, gdzie w sklepie konioteka jest informacja że jutro darmowa dostawa?
maliniaq   Just do your job.
01 grudnia 2014 18:38
Jak wpiszesz w wyszukiwarkę: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/sport/ konioteka to wyskoczy, że bierze udział w dniu darmowej wysyłki, może nie zamieścili info na stronie jeszcze i jutro się pojawi  😉
dziękuję :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 grudnia 2014 19:07
gdzie są teraz najlepsze promocje na HORZE?
asds   Life goes on...
01 grudnia 2014 19:33
Fajne promocje w dobrym koniu! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=304865159706473&substory_index=0&id=157206637805660


Ja już skorzytsałam. dokupiłam gniadej drugi polar do stajni na zmianę - Zamiast 300zł zapłaciłam 98zł  😜 SZAŁ!!!
asds, ale ze jak 70% mniej jak promocje 10-20%?
dziewczyny widziałyście promocje na fajne zimowe  buty stajenne  ?
asds   Life goes on...
01 grudnia 2014 20:59
horse_art

DErka była już na obniżce w dziale wyprzedaże, a dodatkowy rabat 10% został dolicozny po złożeniu zamówienia 🙂.

Dokładnie to jest ta derka:

http://dobry-kon.pl/opis/6362965/derka-polarowa-nizza-.html

Wcześniej kupiłam gniadej taka brązową do osuszania po jeździe 165cm ( ona ma 155cm normalnie) i bardzo dobrze na niej leży. A że ma podwójne zapięcie na klacie ( metalowe plus mocny rzep) oraz ma wbudowany pas elastyczny pod brzuchem to wziełam drugą na zmianę z polarówką w któej w tej chwili stoi w boksie na noc, a niedługo będzie robić za piżamkę pod derke stajenną.

Anett

Zerknij do Dobrego Konia do działu wyprzedaży bo cos tam widziałam jesli chodzi o buty. 🙂


w animalia promocja -10 na wszystko na magazynie (minimalna kwota zamówienia to 150zł) no i łatwo o wysyłkę gratis 🙂
Czy posiada ktos kod rabatowy do pasi-konika lub gnl?  :kwiatek:
[quote author=marta__sz link=topic=15196.msg2235668#msg2235668 date=1417525090]
http://www.equi-point.pl/hkm-derka-polarowa-rozne-kolory-p-4176.html

+ dzień darmowej dostawy
[/quote]

mam tą derke 😀 wiecej nie warto dac, ale kolor ma fajny - wyrazisty 🙂 jakosciowo a zalozeie do zdjęcia albo po jedzie jak się pilnuje ok 🙂
Właśnie jak to jest z tymi tanimi HKM rozmiarowo ? Dużo są zaniżone ?
Liściu, moje miśki noszą 155 Jarpola/Horze Avalanche. w 165 HKM wystają im trochę poślady 😉
Wie ktoś coś może o jakiejś przecenie zimowych rękawiczek?
Behemotowa, masz decathlon u siebie? w Toruniu mama dorwała mi polarowe (fakt nie końskie, ale będą dobre i tak) za szalone 2zł 😉
Behemotowa, w koniku sa przecenione polarowe FP za 17 zł, osobiście je polecam  😉
Libeerte wiem, że w Decathlonie są całkiem fajne produkty, ale nie wchodzę i nie kupuję. Kupuję tam tylko spray do grzywy 🙂 ale dziękuję 🙂
weronia90 dziękuję, chyba je zamówię, chociaż jako zastępcze 🙂
Liściu, moj nosi 145 i w tej 145 się utopił, wyciecie na szyje tez wielkie, do tego rozciaga się bardzo (taki rozlazly pseudopolar) ze wisi duzo za tylek a klab wystaje,
no i slaby - jak złapal za zapięcie żeby sobie prawdopodobnie zdjąć jak zwykle (nigdy nic nie popsuł) - nie udał się, bo wyrwała się z polarem...
ale ladna czerwień 🙂 (plus różowy!)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się