Końska rewia mody cz. VIII (2014)

ja też zamówiłam popcornowego cottona + te cudne owijki w kropki.  😜 i najlepsze jest to, że powinny pasować na karego i rudego. mam nadzieję, że będzie szał!
wątek zamknięty
Kurde no, całkiem mnie to nici nie rusza 🙄 (może burgundy trochę 😎 ) .. Mam nadzieję, że na cavaliadzie wynagrodzę sobie to czymś ze starszej/starszych kolekcji 😁

Wspominkowo zeszłoroczna Paskuda w winterredzie. Puściłam w świat moją najlepszą szmatę, bo mi się nie podobała na koniu 😤 ... Strasznie teraz żałuję! 😵


wątek zamknięty
A tu moja nowa szmatka na Ałtaju - Eskadron cotton burgundy Jesień/Zima 2011. Zdjęcie robione na szybko (stąd to przesunięte strzemię)  , ale z racji, że mam jeszcze pasujące owijki to za niedługo fotka w całym komplecie 🙂

wątek zamknięty
NessaC łezka w oku mi się kręci, ale bardzo ładnie Wam pasuje 😉 czekam na zdjęcie całego kompletu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 grudnia 2014 09:08
Burza, w Pasi-koniku cottony są za 167 zł 🙂

Olson, na obie maści ten żółty będzie superowy 😉

srokate, może trafi się Winterred u nas w ogłoszeniach i będziesz miała szansę go odzyskać, bo bardzo fajnie na was wyglądał 🙂

Nessa, bardzo ładnie!

wątek zamknięty
srokate, zdecydowanie wyglądał fajnie, szkoda, że sprzedałaś 🙂
NessaC, super, pasuje 🙂
wątek zamknięty
NessaC umyjemy siwego to będzie większy szał ! 😀
wątek zamknięty
Monia_lol Obiecuję, że dobrze mu u mnie będzie  😁 Mam nadzieję, że takowego dorobię się w sobotę  🙂
Livia, harja Dziękuję  😉
PATRYCJA10822 Jak tylko pogoda pozwoli to bierzemy się do roboty  😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 grudnia 2014 15:38
Pogoda nie dopisała, ale coś tam mam 😎

Polopad Nici Dots burgundowy:


I polopad popcornowy Stamp:


edit: wymiana zdjęć na ciut lepsze
wątek zamknięty
Do mnie dzisiaj dotarł pierwszy z niciaków z nowej kolekcji!  😅 Na razie jeden, dla sprawdzenia jakości ale jestem miło zaskoczona, wydaje mi się, że wypada nawet lepiej niż w poprzednich latach. Boję się tylko czy wypełnienie zbyt szybko się nie ubije. Rozwiewając wątpliwości - czaprak jest burgundowy, lekko wchodzący w fiolet ale na pewno nie w róż, ma lekki połysk i prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach katalogowych.  😉

(przy słabym oświetleniu nie udało mi się niestety dobrze ująć koloru)






wątek zamknięty
Popcornowy jak dla mnie szału nie robi, niestety 🙁
wątek zamknięty
Livia, chyba własnie mnie uleczyłaś z tego NICI popcorn... 🙁
Myślałam, że będzie to ciut intensywniejsza żółć... 🙁 co prawda polowałam bardziej na "Big Square" ale kolorystyka jest ta sama. 🙁 Szkoda.
wątek zamknięty
Livia, wgapiam się w to pierwsze foto 👀 Jak zwykle eskadrony na mnie szału nie robią (częściowo przez cenę :hihi🙂 tak ten niciak... Ech, no nie wydam tyle kasy na szmatę. Ale na ciornym szał.
A w grzywę co mu się stało? :P
wątek zamknięty
Livia - burgund super 🙂 wygląda uroczo!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 grudnia 2014 16:37
Milla, Kahlan, tak na sucho to jest żywszy żółty, może "utonął" w tych chmurach dzisiejszych - albo ja słabe zdjęcie zrobiłam 😉

Ratana, dziękuję 🙂

budyń, dziękuję 🙂 Grzywa to niestety efekt lipcówki, teraz już powoli odrasta, w ciągu kilku dni ją dorównam 🙂
wątek zamknięty
Milla, Kahlan, ja dzisiaj odpakowałam paczkę i IMO na tym zdjęciu nie wyszedł zbyt korzystnie. Jedyne co mi się zbyt nie podoba to fakt, że kolor owijek zdecydowanie odstaje od koloru cottona....
wątek zamknięty
Olson, a jak, tak na oko, z jakością tegorocznych cottonów?
Livia, Jak tylko uda Ci się dorwać słońce to szybciutko chwytaj aparat i obfoć popcorna jeszcze raz. Widzę, że burgund na zdjęciu jest mniej intensywny niż na żywo, więc liczę, że popcorn w rzeczywistości jednak nie odstępuje uroku temu drugiemu. Strasznie się na niego czaję, ale boję się, że kupię coś całkiem innego niż oczekuję.  🙄
wątek zamknięty
Olson, aż tak bardzo różnią się te popcornowe owijki od cottona?  🙄 A tak mi się marzy taki niedorzeczny zestaw, nie dość że żółty to jeszcze w kropki  😎
wątek zamknięty
Livia, w mustangu tyle samo, poczekam na drugi rynek 🙂
wątek zamknięty
leleiria, kropki mało widać to raz 🙁 nie wiem jak będzie po zawinięciu. a przetestuję dopiero po świętach jak będę mieć hale, bo póki co szkoda mi Niciaka na zewnątrz.
Equihorse, jakość wydaje mi się lepsza  😅 na pewno  w porównaniu do letniej CS (mam hibiscusa) i  NG 2013 chyba? (mango i taki fiolet jasny). z cottonów Nici mam tylko taki brązowy, ale nie umiem porównać jakości szczerze mówiąc.

wydaje mi się, że kolor oddany w 100%
wątek zamknięty
Olson, kropek to nawet na katalogowych zdjęciach nie było dobrze widać  🤣 Dzięki wielkie, trochę szkoda że tak skopali sprawę ale da się przeżyć.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 grudnia 2014 20:09
Equihorse, słońca u nas szybko chyba nie będzie - chociaż mam nadzieję, że jednak się pokaże 😉 Może też być, że te białe kropeczki, których z daleka tak nie widać, powodują efekt jaśniejszego padu. Kolor jest dokładnie jak u Olson na zdjęciu.
wątek zamknięty
Szału nie robią te niciaki-kropiaki 😉 o ile burgund jest całkiem niezły, to żółty ma u mnie mega minusa za ogromne logo 😁
wątek zamknięty
Livia burgund wygląda przebosko! 😍 Popcorn mnie nie zachwycił, ale to raczej dlatego, że nie przepadam za żółtym. Banana kupiłam tylko dlatego, bo fajnie wygląda na gniadej + sprzęt w brązie. 🙄

Przy okazji przypomnimy się z bananem, zdjęcie takie jakieś dziwne, ale cóż .... FOTOGRAFA!!! Błagam! 🤣

wątek zamknięty
Olson, u Ciebie ten popcorn jest już dużo bardziej zachęcający, dzięki! :kwiatek:
nie pozostaje nic innego jak tylko się przejechać do sklepu i zobaczyć "na żywo". A potem poczekać na jakaś promocję. 😁
wątek zamknięty
Tak sobie oglądam te zdjęcia z nowej kolekcji co wrzucacie.. Ładna jest nie powiem. Ale ja jestem zawiedziona i mega wkurzona na Eskadrona, idą ewidentnie w ilość a jakość zostawili za murzynami. Zamówiłam z Equi kalosze (co prawda kolekcja stara bo NG - te w ciapki), pomijam że oczywiście znowu nie mieli towaru mimo, że był na stronie. Pani zaproponowała te z nowej kolekcji, no dobra, niech i tak będzie. Dzisiaj przyszły.. i co? I jedno wielkie dno. Jeden kalosz wygląda całkiem przyzwoicie, ale drugi to jakaś porażka. Neopren krzywy, skóra już pognieciona, pomarszczone. Na dowód wrzucam zdjęcia. Ja już nie mam słów, czas chyba odejść od tej firmy bo zdecydowanie jakość nijak się nie ma do ceny. Już York ma lepiej wykonane kalosze za 40 zł. A teraz się muszę bawić w jakieś odsyłanie i płacić za wysyłkę..




wątek zamknięty
po zdjęciach tych kaloszków definitywnie odechciało mi się je kupić..  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2014 17:49
alnama, o kurcze, ale fuszerka 😲 Czapraki są ok, jakość fajna, porządnie uszyte, ale o takie kaloszki też bym się wkurzyła.
wątek zamknięty
Olson super komplecik 😉
wątek zamknięty
Ktoś chciałby mi ubrać konia w nici bawełniany ciemnoszary i fioletowo-różowo-burgundowy ( 😁 )?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.