prosze o pomoc

Karla🙂 na zdjęciach z jej ogłoszeń widać infrastrukturę stada w Starogardzie stąd pewnie ten wniosek  😉
Zidentyfikowana- z imienia i nazwiska- inicjały wstawione przez Tanię pasują...chyba absolwentka THK w Bolesławcu😉
Miała nadzieje na łatwy zysk, a teraz po dupie dostanie, bo takie są konsekwencje szpetnego kłamstwa.
I zobaczcie jak w parę dni osoba anonimowa staje się jawną.
Karla wydaje mi się że jak co to z Bolesławowa.
iga racja🙂 dzieki za czujnosc🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=96522.msg2235714#msg2235714 date=1417529115]
Zidentyfikowana- z imienia i nazwiska- inicjały wstawione przez Tanię pasują...chyba absolwentka THK w Bolesławcu😉
[/quote]
Jak już to w Bolesławowie 🙂
I nie, nie jest absolwentką tej szkoły. Chodziła do niej miesiąc i odeszła 🙂 Niestety nie dano mi okazji jej poznać osobiście, ale dosyć spore grono moich znajomych zdążyło 🙂 Dziewczyna się aktualnie nigdzie nie uczy.
Edit:iga07 mnie wyprzedziła 🙂
Karla nie ma za co 😉
Śledzę ten wątek,bo urodziłam się w Stadzie i wszystko co z nim związane bardzo mnie interesuje.
czyli Behemotowa tylko potwierdzilas personalia🙂 dzieki🙂
asds   Life goes on...
02 grudnia 2014 14:58
No nie wierzę...Ludzie to jednak potrafią byc podli!  😤
Ciekawa jestem czy coś jeszcze może Nas w tej sprawie zaskoczyć, czy może to już koniec niespodzianek 🙂
ciekawe czy na innych forach jeździeckich też próbowała wyłudzić sprzęt 🙄
Jestem pod wielkim wrażeniem  😤 bezczelności i podłości! Jak tak można perfidnie oszukiwać ludzi i żerować na ich dobroci? Najgorsze jest to, że potem faktyczne prośby o pomoc mogą zostać zignorowane, tak jak wcześniej już pisałyście. A na początku też chciałam coś wysłać... Skandal!
Szczerze mówiąc to myślałam, że to jakieś dziecko taką głupotę odwaliło. Skoro jednak ta osoba szuka pracy (plus wnioskując ze zdjęć) to musi być przynajmniej pełnoletnia. Strasznie to smutne, że ktoś ludzi otwartych na pomoc próbuje w taki sposób wykorzystać. Poza tym nie wiem jak można tak zaryzykować wizerunkiem (a chyba wiemy wszyscy, że na forum i w ogóle w internecie nie jesteśmy tak do końca anonimowi i wszystko da się sprawdzić) dla kilku używanych szmatek...
znam tą dziewczynę, faktycznie jeździła/ jeździ w stadzie...
no to teraz prośba (myślę, ze piszę w imieniu wszystkich), żeby rozgłosić to w jej środowisku.
niech ma nauczkę,
a inni podobni wyłudzacze pokaz, jak się można "dorobić" na czymś takim ;]
Cóż... ja sądze, że swego czasu ta dziewczyna zrobiła już sobie reklamę, słyszałam plotki o znikającym sprzęcie...
hehe ja też znam ją osobiście ... różne ploty chodziły na jej temat ale nie pomyślałabym, że taki numer wywinie  😵
Jak oceniacie (ci, co znają osobiście) - to kwestia głupoty/zaniedbania wychowawczego/skrajnego pogubienia czy... demoralizacji bez większych szans na naprostowanie?
Jeśli to pierwsze, to tak trzeba by prowadzić sprawy, żeby ostatecznie... pomóc. Tak, na drodze brutalnego zderzenia z konsekwencjami też. Ale jeśli to drugie - to tępić bez litości.
Może subtelna różnica, a może nie.
Miała nadzieje na łatwy zysk, a teraz po dupie dostanie, bo takie są konsekwencje szpetnego kłamstwa.
I zobaczcie jak w parę dni osoba anonimowa staje się jawną.
i sławną. No rzesz celebrytka pełną gębą. Tylko teraz wstyd i jak się ludziom na oczy pokazać. Nie zazdroszczę.
Oficjalnie proszę o wpisanie gdziekolwiek się da jako nieuczciwa re-voltowiczka Pannę Jowitę Dzwonkowską za próby bezczelnego oszustwa.
heh 😉 jestescie lepsze od policji  👍 👍 👍
mowicie ze kradnie? zaraz sobie zapisze nazwisko, zeby mi do stajni nie przyjechala kiedys  🤬
co za piiiiiip""  😀iabeł:

hej  🤬
Gillian   four letter word
02 grudnia 2014 18:54
Noo, ale szybka akcja 🙂 na miejscu tej dziewczyny spaliłabym się ze wstydu!
Ciężko uwierzyć, że ktoś jest tak głupi i perfidny jednocześnie. Ale karma zawsze wraca, jak coś się naprawdę stanie, pożar strawi własny dom to nikt jej dziurawej skarpetki nie wyśle. Albo jak konik zrzuci i połamie, to nikt jej nie przeleje złamanej złotówki. Taka karma, sama się obroni.  😀iabeł:

Wcale się nie dziwię, że jak ktoś nie widzi na własne oczy człowieka/ zwierzaka to nie pomoże inaczej niż osobiście.
halo moim zdaniem jeszcze kilka lat temu możnaby mówić o tym, że się pogubiła, być może było to jakieś zaniedbanie... Natomiast na dzień dzisiejszy to raczej uważam, że zrobiła to z pełną świadomością. Natomiast nie uważam, że bardzo przejeła się tą sprawą, może co najwyżej ewentualnymi konsekwencjami.
[quote author=maluda link=topic=96522.msg2235717#msg2235717 date=1417529476]
Miała nadzieje na łatwy zysk, a teraz po dupie dostanie, bo takie są konsekwencje szpetnego kłamstwa.
I zobaczcie jak w parę dni osoba anonimowa staje się jawną.
i sławną. No rzesz celebrytka pełną gębą. Tylko teraz wstyd i jak się ludziom na oczy pokazać. Nie zazdroszczę.
[/quote]
Ale co to za sława!
Oskara nikt jej nie da, ale nominacje do najbardziej bezczelnej zapewne tak...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 grudnia 2014 19:42
A co z tą dziewczyną, której imię i nazwisko zostało wykorzystane?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2014 20:18
Nic z tą dziewczyną, wiesz ile Janów Kowalskich w Polsce mieszka? 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 grudnia 2014 22:13
to chyba ona

https://www.facebook.com/jowita.dzwonkowska?fref=ts

Chyba na pewno 🙂


Oficjalnie proszę o wpisanie gdziekolwiek się da jako nieuczciwa re-voltowiczka Pannę Jowitę Dzwonkowską za próby bezczelnego oszustwa.
haha, ogłoszenia już zniknęły  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się