Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Hexa a dziękuję! S. Dróżdż jest najbardziej fotogeniczny z całego MOCAKu 😀
cavaletti, flygirl urocze zwierzaki i bardzo przyjemnie selfie! 🙂

Dorobiłam się dziś to wstawiam, o.

infantil, fajna stylówka
kujka   new better life mode: on
30 listopada 2014 23:00
infantil, aaahahah niesmiertelna "sciana do palenia" w Cervantesie?? 🤣
vanille  :kwiatek:
kujka nie da się ukryć  😀 filary znane w szerokich kręgach
hej,

czy mozecie polecic profesjonalnego fotografa do sesji prywatnej (niekonskiej) z okolic warszawy? najlepiej jeszcze z zacieciem artystycznym. Nie musi byc tani, ale musi byc dobry. 
bardzo dziekuje!  :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2014 16:03
ekwan, Pola Gałczyńska 😎 najlepsza.
kujka   new better life mode: on
01 grudnia 2014 16:19
ekwan, facet emptyline jest fotografem o ile dobrze pamietam. Moze uderz do niej 🙂
Hexa ty to wogóle czarujesz. Super klimat.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 grudnia 2014 19:54
cavaletti, uroczo wyglądacie. 🙂

Facella, na starość pobijesz świeżością wyglądu rówieśniczki, więc nie narzekaj. 😀

infantil, świetny look. 😀

Moja ulubiona czapka, ulubiony futrzak i ulubiona bluzka:

Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2014 20:03
Pursat, no oby  😁

Twoje widziałam na fejsie, mam rozumieć, że miejsce w bagażniku katiji masz zaklepane już dawno?
PS: I nie polajkowałam!  😀iabeł: za ładnym nie lajkuję.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2014 20:05
Chciałam nieśmiało przypomnieć, że to ja zarządzam kto jeździ w bagażniku 😎 Na samym dnie póki co Karolinaaa i Disco. Reszta jest do obgadania 😎 😂

edit:
Oczywiście jeśli ktoś by się chciał przesiąść z bagażnika na tylnie siedzenie to jest taka możliwość za odpowiednią (jedzeniową) opłata... 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2014 20:07
Nominuję Pursat bez dwóch zdań!
Może zrobić wybory miss re-volty? Wtedy ta, co wygra, zajmie honorowe miejsce pod kołem zapasowym... Bez możliwości wykupu  😁
Pursat! Wlasnie rozwazalam kupno tej lali, masz wiecej zdjec?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2014 20:12
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,28.msg2177685.html#msg2177685]Oficjalne oświadczenie dot. bagażnika[/url]



A oto dlaczego tak:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=28.0;attach=225815;image

edit:

ohh moja kujeczka  😍
A ten "bagażnik" to nie naczepa od TIRa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2014 20:15
A myślisz, dlaczego Katija jeździ kombiakiem, a ponadto zrobiła prawko na tira? 😎 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2014 20:15
Chciałam nieśmiało przypomnieć, że to ja zarządzam kto jeździ w bagażniku 😎 Na samym dnie póki co Karolinaaa i Disco. Reszta jest do obgadania 😎 😂

edit:
Oczywiście jeśli ktoś by się chciał przesiąść z bagażnika na tylnie siedzenie to jest taka możliwość za odpowiednią (jedzeniową) opłata... 😉


👍 Dzięki za poprawę humoru w smutny, poniedziałkowy wieczór  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 grudnia 2014 20:16
Disco to ma taki poziom tkanki tłuszczowej, że nawet do malucha by chyba weszła... 😁
Główny powożący znaczy się?
To ja zaklepuję miejsce w środku!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 grudnia 2014 20:20
Cała akcja z bagażnikiem zaczęłam się rok temu, w czerwcu kiedy to jechałyśmy "wesołym autobusem" w składzie: Katija (powożący), Epka (pierwszy pilot), Ruda_H, Karolinaaa i ja na Puchar Narodów w WKKW do Strzegomia. Zatrzymałyśmy się na jakiejś wiosce na skrzyżowaniu i zaczęli do nas podchodzić faceci i pytać sami z siebie czy przypadkiem się nie zgubiłyśmy. Od tamtej pory Karolina jeździ w bagażniku obok klucza do kół i worka z meszem. Być może to było powodem, dla którego wyemigrowała do UK.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2014 15:52
Pursat, no oby  😁

Twoje widziałam na fejsie, mam rozumieć, że miejsce w bagażniku katiji masz zaklepane już dawno?
PS: I nie polajkowałam!  😀iabeł: za ładnym nie lajkuję.

Haha, ja raczej w bagażnikach nie podróżuję, małe przestrzenie mnie przerażają. 😉

Pursat! Wlasnie rozwazalam kupno tej lali, masz wiecej zdjec?

Z gotowych mam tylko takie:



Jak Ci zależy mogę zrobić jakieś inne.
JARA, kur.....de jaki Ty masz śliczny uśmiech....zęby....
Scottie   Cicha obserwatorka
02 grudnia 2014 18:39
Fajna ta piżamka, Pursat 😁 Myślałam, że już "warszawskiej" nie kupujesz.
Nie pamiętam Karoliny 🙁
ja mam dowód, że podczas wolnego nie zbijam bąków 😂
(moje pierwsze selfie)
kujka   new better life mode: on
02 grudnia 2014 19:13
JARA, eeej pierwszy raz widze to zdjecie! Mega 😍

No i dzieki wielkie, ze mnie usadzilyscie miedzy hot udami Katiji i Najpiekniejsza Disco. Tak wlasnie stalam sie Barbara* re-volty

*co to "Barbara": zauwazyliscie ze najladniejsze laski chodza do klubow ze swoimi brzydkimi kolezankami? Te kolezanki to wlasnie "Barbary". Sa zabierane na imprezy po to, zeby te ladne blyszczaly na ich tle (i na parkiecie i w trakcie rozmowy 😁 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2014 19:17
kujka a zauważyłaś, że te najładniejsze laski najczęściej okazują się głupie jak but i te "brzydsze koleżanki" są w centrum uwagi kiedy zaczyna liczyć się intelekt a nie tylko wygląd?  😉

Oczywiście powyższe zdanie nie ma nic wspólnego ze zdjęciem, tu wszystkie są ładne i fajne babki  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
02 grudnia 2014 19:20
smarcik, to swiadczy o zlym wyborze barbary. Barbare trzeba wybrac taka, zeby na jej tle blyszczec na kazdym polu.

/ej dobra, wiem ze to perfidne zarty, ale serio mam dodawac odnosnik pt "uwaga, nie pisze powaznie"?/
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2014 19:20
Fajna ta piżamka, Pursat 😁 Myślałam, że już "warszawskiej" nie kupujesz.

Jak się ją odpowiednio zestawi, to nie jest już taka piżamowa. 😉 Bo nie kupuję, to moja ostatnia (i jedna z trzech) Warszawska.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2014 19:39
JARA, kur.....de jaki Ty masz śliczny uśmiech....zęby....


Dziękuję, bardzo mi miło, ale nie mam ładnych zębów, bo mam krzywe  😂 dlatego rzadko uśmiecham się do zdjęć pokazując zęby  😁 Ale rozumiem, że u Ciebie to zboczenie zawodowe 😁



Watykan!



A poniżej Karolinaaa mam nadzieję, że nie zabije mnie, ale ja się w niej kocham! 😁


edit:
W Kujce też się kocham.

edit2:
Nie wiem czy powinnam to pisać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się