Cavaliada Tour 2014/2015

Ja wymyślę jakąś malinę, by mnie było widać z daleka xD Jak już proponowałam wcześniej 🙂

lusia722 postaram się w tym roku je złapać, podeślij mi imiona koni na priv 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 grudnia 2014 15:07
xxmalinaxx mogę nawet tutaj Weronika: Cassato, Lady von Bayern (7-latki), Grzegorz: Armani (6-latki), Ares
lusia ok, ogarnę to na tyle ile zdołam 🙂
Nirvette   just close your eyes
02 grudnia 2014 20:42
lusia, tak mi sie kojarzy, ze wieszalam wam dzisiaj kartki na boksach! 😉 jak akurat bede gdzies lawirowala z aparatem po pracy na wolu to moze uda mi sie wam cos cyknac 😉

brr, ubierzcie sie cieplo, dzisiaj strasznie zmarzlam! Mimo wszystko jak hale puste, to tam lekkie wiatrzycho hula 😉
Tak śledzę różne strony i zaczynam mieć już wątpliwości o dostępności biletów na cavaliade stąd moje pytanie czy bilety będą dostępne w kasach przed wejściem np. w sobotę rano? Jakoś nie było z tym nigdy problemu od kilku lat tam jeżdżę ( z wyjątkiem zeszłego roku) ale teraz jakiś cień niepewności się pojawił. Nie chciałbym jechać, a mam kawałek drogi, i nie móc wejść... Ktoś mi pomoże?
Hej 😉
wiem że do Cavaliady w Lublinie jeszcze kuuupa czasu, ale zapewne zleci to szybciutko jak zwykle, więc chciałabym tylko poinformować że jeżeli toś się będzie może wybierał na lubelską i będzie poszukiwał miejsca na nocleg to służę pomocą  w poleceniu dość sporej ilości miejsc 😉
Może mnie ktoś poratuje? Potrzebuję jeden bilet na sobotę... Please...
🙇
Ja też uśmiechnę się o zdjęcia, jeśli ktoś będzie miał czas i ochotę  :kwiatek:
Anaconda CC - CSI1*
Czy ktoś może orientuje się czy nawet jeśli na stronie cavaliady pisze, że bilety są sprzedane to jest i tak szansa, aby kupić je w dzień imprezy? Słyszałam, że online mają ograniczoną ilość biletów, a w dzień imprezy i tak można kupić jeszcze bilety?
(chodzi o sobote i niedziele)  🏇
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź  :kwiatek:
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
03 grudnia 2014 07:30
Z tego co wiem, to na sobotę nie ma już szans, bo nie ma już miejsca na hali.
Na niedziele chyba jeszcze są, bo sie wczoraj na FB ogłaszali, że jeszcze kilkanaście zostało.
Ja będę miała kamerkę, a koleżanka aparat to jak ktoś chce być uwieczniony to nich napisze mi priv,  bo tutaj to mi zginą 😉
Dołączam się do ogłoszeń, jadę z aparatem więc jeśli ktoś chce zdjęcia pisać na PW konkursy i imiona koni 😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
03 grudnia 2014 11:30
Mam jeszcze taka refleksję. Super, że zrobiono jednogwiazdkowe zawody w tym roku, ale patrząc na listę zgłoszeń, zadziwia mnie, że niektórzy są tak bardzo bezkrytyczni wobec siebie. Niektóre dziewuszki, które ledwo kończą N klasę na zawodach regionalnych czy ogólnopolskich, lub nie kończą jej w ogóle, wybierają się na Cavaliadę. Dla mnie dośc komiczne :P Ja bym się na ich miejscu wstydziła pokazywania takiego poziomu, no ale kto co lubi ;P
.Gallop. online są już wykupione, dzwoniłam do organizatora i powiedział, że o ile jeszcze moga być bilety w punktach sprzedaży ticketpro (na ich stronie) to w dzień zawodów nie ma co sie nastawiać na cavaliade sport... niestety... bilety jak już znajdą się w kasach (a w to wątpił Pan z którym rozmawiałam) to będą w baaaaardzo ograniczonej ilości. Na część targową powiedział, że nie ma limitu i bilety będą...
jak ktoś ma do sprzedania bilet cavaliada sport na niedziele na cały dzień - to chętnie kupie ! pisać PW 🙂
Jeżeli ktoś chce odsprzedać bilet (lub najlepiej 2 bilety) na sobotę, lub niedziele CAVALIADA SPORT, to równiez poprosze o wiadomość na priv! 🙂
Ja również jadę z aparatem, jakby ktoś chciał zdjęcia to prosiłabym o wiadomość priv.  😉
No i jutro się zaczyna. 😀

Kogo jutro zobaczę? 🙂 Będę z aparatem, w spódnicy 😀
Hej, nie wiecie może czy można przyjść na Cavaliade (tylko targi) z psem?
I znów się zaczyna, dziś od rana byłam na terenie Cavaliady. W hali narazie zimno, bez kurtki się nie obejdzie, koni - mnóstwo!!! Atmosfera zapowiada się super  💃

Mała galeria z pierwszego dnia
Ja już się nie mogę doczekać, jutro o 10 wyjeżdżamy  😉 Uśmiecham się o zdjęcia, czwórka siwych zaprzęgowców.
Konstancja
A kiedy dokładnie mogę na Was polować?
Ktoś ma może wolne miejsce na powrót Poznań - Warszawa w niedziele?  :kwiatek:
Mam jeszcze taka refleksję. Super, że zrobiono jednogwiazdkowe zawody w tym roku, ale patrząc na listę zgłoszeń, zadziwia mnie, że niektórzy są tak bardzo bezkrytyczni wobec siebie. Niektóre dziewuszki, które ledwo kończą N klasę na zawodach regionalnych czy ogólnopolskich, lub nie kończą jej w ogóle, wybierają się na Cavaliadę. Dla mnie dośc komiczne :P Ja bym się na ich miejscu wstydziła pokazywania takiego poziomu, no ale kto co lubi ;P

Właśnie przejrzałam listę zgłoszonych na CSI* i naszła mnie identyczna refleksja 😉 Aż z ciekawością sprawdzę wyniki kilku osób, którym wydaje się, że jak 120 dało radę (lub nie) przejechać na ZR, to i CSI 130 to pikuś. 
A gdzie można zobaczyć listę zgłoszonych? Nie mogę znaleźć 🙁
wilczyk, tu są listy zgłoszonych zawodników: http://www.cavaliada-poznan.pl/pl/dla_zawodnikow/skoki/
dzięki!
dziś nie dałam rady się zjawić  🤦 Za to od jutra już będę urzędować w biurze zawodów i biegać z listami/wynikami co chwilę  😉

My jednak będziemy już dzisiaj  😅 Do niedzieli 🙂 Także przyznawać się jak ktoś nas pozna!
Atea do zobaczenia zatem 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się