Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

budyń, nie no ktoś sobie chyba jaja robi  🤔wirek:
Raczej jest to film nie zachęcający
Dżizas krajst... ale fajny, kochany konik 🙁
kenna, niezajeżdżony i przerażony raczej
Tak jak ostatnio widziałam ogłoszenie korekta koni trudnych i zajezdzanie młodych, na zdjęciu facet w skoku na siodle west..
I jeszcze tekst, że miekko nosi.....
olga a co, w westowym skakac nie mozna ?  🤔 😵
Można, tyle, że piszemy to o koniach w treningu. Jak dla mnie to nie wygląda na profesjonalny trening

Oprocz tego te siodło jest ciężkie oraz nie można zrobić w nim prawidłowego polsiadu. Nie wpływa to pozytywnie na kręgosłup konia. Dlatego nie dałabym takiej osobie konia w trening
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 grudnia 2014 11:12
http://allegro.pl/sprzedam-klacz-kucyka-prezent-na-mikolaja-i4826824369.html

2,5 roku, źrebna, kowala w życiu nie widziała ale pan nie boi się podać własnego nazwiska w ogłoszeniu.
Jejku, jaka bida...  🙁
A jeszcze ten "prezent na Mikołaja" w nagłówku ogłoszenia, no żesz..  👿
No tak Fryszerka.. Konie raz na rok kowala widza 😉 takich bid tam wiecej.. Szkoda slow co tam sie dzieje...
Tam właściciel nie wie jaki koń jak ma na imię.. Weterynarz jak został wezwany do wałacha co ma 4 wilcze to dostałam taki opiernicz, że mało brakowało i bym sama za weta płacić musiała a i tak nie wycięte są a później się dziwią, że kon dziwnie chodzi, że chudy jak szkapa. W ogłoszeniach olx wystawili go za 6 tys (haha sic!). Konie mają pełno wad, nie są leczone ale jezdzone są... w rekreacji dziennie po kilka razy chodzą. Nie ważne, że upał 35 stopni. Chodzić muszą bo kasa!!!! Kowala mają dopiero jak się przewracają. A właściciel tak koloryzuje i dodaje, że aż się sluchac nie da. Mydli ludziom oczy. Ludzie w okolicy dobrego zdania nie mają o Nim....
Regularnie - co roku :/

edit: to ten zam gość od tej 2,5 rocznej zaźrebionej szetlandki na prezent
Co do idealnego filmiku sprzedażowego to widocznie w Barlinku jest takie postępowanie normalne.

fajne kiełzno jak na 1x ....
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 grudnia 2014 16:00
Bo w razie jakby koń postanowił zwiać zrywając pastucha, to będzie można go shaltować  😤
Chyba komuś się zera pomyliły bo 70tys za takiego konia?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/19846
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2014 20:42
Koń jest wart tyle ile kupujący za niego zapłaci  😉
Już widziałam podobne sprzedawane w okolicach 40-tu tysięcy 😉. Kwestia wiedzy kupującego i umiejętności sprzedającego 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 grudnia 2014 20:53
Co do idealnego filmiku sprzedażowego to widocznie w Barlinku jest takie postępowanie normalne.




to się chyba nadaje do wątku "Nie ogarniam"  🤔
Ta osoba go tak trzyma za ryj... chyba w ogóle pierwszy raz siedzi na jakimkolwiek koniu
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 grudnia 2014 21:04
Już pomijając nawet to... Ale to jest niby film sprzedażowy?  😵
Widać się nie znamy. Ja bym po takim filmie zmieniła decyzję o przyjeździe w celu obejrzenia konia
Znam tą klacz z Barlinka. Dziewczyna z moich okolic ją miała jakieś trzy lata. W tym czasie klacz  miała źrebaka. Z powodów rodzinnych została jakiś czas temu sprzedana. Jeździłam na niej ze dwa razy. Klacz prawie wyrywała ręce ze stawów, ponoć wcześniej chodziła w bryczce.  Biedna kobyła...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 grudnia 2014 21:42
kadyksowa a ta klacz była "normalna" u tej dziewczyny? I dopiero u nowej właścicielki zaczęła szaleć?
Co do idealnego filmiku sprzedażowego to widocznie w Barlinku jest takie postępowanie normalne.




Cały filmik zastanawiałam się "zwali go, czy nie zwali?"  😀iabeł: 🤣 I czemu ten kudłaty tak kuca w momencie, jak fryz się wyrywa? 🙄 🤔
kenna, bo z całej siły przytrzymuje konia. Podczas np. przeciągania liny ludzie też zapierają się nogami.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 grudnia 2014 22:30
To chyba jest kudłata  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się