Stajnie w Warszawie i okolicach

Może Magda Waszkiewicz?
Może Inga Bretes?trenuje w wiązownej i jest moją trenerką jak i paru osób ze stajni i bardzo polecam 💘 tylko nie wiem czy by miała czas 🙂
kujka   new better life mode: on
01 grudnia 2014 16:23
Może Magda Waszkiewicz?

rowniez baardzo polecam!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 grudnia 2014 16:39
tuch, zależy na jakim "etapie" wiadomości jesteś. Hala jest, podłoże zamarznięte, w czwartek ponoć coś z tym zrobią i jutro już światło będzie.
Może Inga Bretes?trenuje w wiązownej i jest moją trenerką jak i paru osób ze stajni i bardzo polecam 💘 tylko nie wiem czy by miała czas 🙂


A Inga ma jeszcze własną stajnię? Byłam tam lata temu ale kompletnie nie pamiętam, gdzie to było 🤔wirek:
paa z tego co wiem to ma 🙂 ale nigdy tam nie byłam więc nie wiem gdzie to jest dokładnie,w pęclinie? coś w tym stylu chyba :P
A tak na serio, to Twoim wymaganiom odpowiada (chyba) Sabat. Chyba, bo sama stać nie stałam i opieram się tu na opiniach innych.


Potwierdzam, Sabat odpowiada wymaganiom stajni do 850 zł w bliskiej okolicy Warszawy z dobrą komunikacją środkami transportu i doskonałą opieką nad końmi.
Stoję tam z dwoma końmi już prawie dwa lata i cały czas bez zarzutu.
Aktualnie stajnia pełna. Nie ma wolnych boksów.
i belive i can fly, a napiszesz coś więcej? Zupełnie nie znam nazwiska. Może być na PW. :kwiatek:
Z Pęclina do nas rzut beretem, raptem 5 km, więc może to jest dobry trop?
sumire, a gdzie stoisz?
Zduśka, a czemu wzdychasz, a nie przeprowadzisz się? Są wolne boksy 🙂



[quote author=zduśka link=topic=46.msg2234502#msg2234502 date=1417387655]
Oj tak Aleksandria wygląda rewelacyjnie no i ma bardzo dobre opinie. Byłam, widziałam i wzdycham  😎
Ja stoję w Sobieskich i co prawda ośrodek nie jest tak nowoczesny ale posiada wszystko to co potrzebne do uprawiania jeździectwa - zarówno dla konia jak i jeźdźca. A do Aleksandrii dojeżdżam konno  🙂
[/quote]
tuch, zależy na jakim "etapie" wiadomości jesteś. Hala jest, podłoże zamarznięte, w czwartek ponoć coś z tym zrobią i jutro już światło będzie.


Miałam na myśli czy jest zdatna do jazdy 🙂
Na FB widziałam zdjęcia ale jeszcze bez oświetlenia.
sumire, w Pęclinie bywała też forumowa Dada. Czy teraz tam jeździ udzielać treningów, to nie wiem, ale jakbyś chciała więcej info, to udzielę na PW, ja jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy 🙂
sumire, a gdzie stoisz?

W Kopkach.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 grudnia 2014 17:19
tuch, dzisiaj juz zamontowali swiatlo, jezdzic sie powoli da, ale ma byc cos z podlozem robione jeszcze.
sumire, To Dada miałaby do Ciebie dwa kroki 🙂 Też polecam.
sumire pisz do Dady, jest najlepsza  :kwiatek:
Również polecam Dadę 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 grudnia 2014 10:37
Otwock i okolice polecam również Agę Romszycką - chodząca oaza spokoju 🙂

A co do zamarzania hali to nasza porębska trzyma się rewelacyjnie i podłoże jest bdb.
Szukam opinii na temat stajni Pod Lasem w Wólce Czarnińskiej, stajni w Sokólu, bądź innych pomysłów na pensjonat po prawej stronie Warszawy z dobrą opieką, halą i możliwością bezpiecznego trzymania ogiera. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie pomysły 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
03 grudnia 2014 12:26
szerek, a Górki?
majeczka   Galopem przez życie!
03 grudnia 2014 12:40
szerek, JKS Karolina
szerek- polecam Fc Dąbrowice. Moje konie stoją tam 5 lat.  One i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Hala, karuzela, czysto, kameralnie i od tego roku kros  😍 Bez złotych klamek ale za przyzwoitą cenę wszystko co potrzeba do treningu.
Jeśli chodzi o prawą stronę to Konik, albo stajnia u -Agi- (znajdziesz w ogłoszeniach) JKS Karolina, Kruki ( nie wiem jak z Aromerem, czy ci pasuje, ogierów ci u nas dostatek i nawet bez ofiar śmiertelnych na hali się obywa :P ).
kujka   new better life mode: on
03 grudnia 2014 15:52
Hellgirl, przeciez Szerek ladnych pare lat spedzila z koniem w aromerze 🤣
kujka ojejuś no mogłam się pomylić 😀 no to cofam to o Aro.
No jest jeszcze Aleksandria.
Co prawda jest "kawałek" od Warszawy, ale większość drogi pokonuje się autostradą, toteż czasowo nawet z centrum jest przyzwoicie.


A ile mniej wiecej zajmuje dojazd z centrum ?
Szerek wracaj do nas  😉
Czy ktoś z forumowiczów stoi może w stajni w Wilczej Górze (przy Polnej)?
[quote author=Frairla link=topic=46.msg2234425#msg2234425 date=1417382335]
No jest jeszcze Aleksandria.
Co prawda jest "kawałek" od Warszawy, ale większość drogi pokonuje się autostradą, toteż czasowo nawet z centrum jest przyzwoicie.


A ile mniej wiecej zajmuje dojazd z centrum ?
[/quote]


Jak się nie stoi w korkach,to pewnie ok.40-45 min

Ja z Ursusa jadę pół godziny.
Czy ktoś jeździ z Warszawy do Aromeru bądź okolicznych stajni w tygodniu i ma w aucie wolne miejsce? Trudno się dojeżdża autobusem w zimę :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się