Revoltowicze z Podkarpacia

Sankaritarina ja z Mielca, czyżbyś w Pustkowie jeździła? 😀 Mam takie pytanko i nie wiem gdzie je zadać.. wiecie może co potrzeba aby wystartować z koniem w regionalkach nie będąc zrzeszoną w klubie i jakie koszty są licencji(jest może jednorazowa)?? Będę wdzięczna za pomoc 🙂
Dla jednej i drugiej osoby polecam naukę jazdy w Kielnarowej, przy WSIiZ-ie. Niedaleko Rzeszowa godna polecenia jest podobno jeszcze Leśna Wola w Głogowie Młp. 🙂


Jako studentka WSIiZ-u Kielnarową znam, ale nie miałam jeszcze okazji być tam na jeździe. Może czas to zmienić 😉 Dzięki  :kwiatek:
A czy ktoś może się wypowiedzieć o stajni Albin?
Co do stajni Albin mogę powiedzieć parę słów, jako że jeździłam tam 4 lata  🙂  Ogólnie tak - konie sympatyczne, dobierane pod poziom zaawansowania osoby. Instruktorka potrafi dużo przekazać. Ja jeździłam baaardzo długo na lonży, co super się odbiło na moim dosiadzie później. Poskakać tam też można, kiedyś były organizowane jazdy stricte skokowe, aczkolwiek nie wiem, jak teraz (od prawie 2 lat jeżdżę w innej stajni). Z tego, co wiem, ostatnio zmienił się też instruktor - przynajmniej tak jest napisane na ich stronie. Jak to jest tam obecnie szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale jakby była możliwość jazdy z p. Sabiną to mogę polecić. Nauczyła mnie jeździć i oduczyła złych nawyków nabranych w innej stajni.
edekru, dziękuję :kwiatek: Właśnie takiej stajni, gdzie oduczą mnie złych nawyków poszukuję.
A mogę spytać, gdzie teraz jeździsz? 😉
W sumie ciężko powiedzieć  😉  Do tej pory jeździłam głównie w Leśnej (trzymałam tam konia), od czasu do czasu na treningi wybierałam się do Glinika. Teraz kobyłę sprzedałam i jeżdżę na dzierżawionym koniu na Janiowym Wzgórzu (w klasyku). Co będzie potem nie mam pojęcia, ale celuję w Leśną lub Glinik. Ogólnie miotam się po różnych stajniach szukając najbardziej optymalnej 🙂
Czuję, że i mnie kolejna tułaczka czeka, więc kto wie - może gdzieś na siebie trafimy 😉 Dzięki za pomoc :kwiatek:
szukam osoby z Mielca badz okolic dobrze jezdzacej, ktora chcialaby w zamian za prace jezdzic :-)
Cześć wam 🙂
Znacie może kogoś kto potrzebuję pomocy przy koniach lub na stajni w zamian za jazdy. Obojętnie czy jest to Ośrodek jeździecki czy prywatna stajnia.
Bardzo bym chciała pracować przy koniach niestety fundusze na to nie pozwalają więc zmuszona jestem szukać pracy w ten sposób. Jestem doświadczona w pracy tego typu, mam 18 lat.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

W razie czego podaje e-mail: [email]pomoc-dodatkowa@onet.pl[/email]
Pozdrawiam
Gosia.
😉
Witam , mam pytanie całkiem z innej beczki. Wiem że ośrodki jeździeckie organizują na Podkarpaciu egzaminu na brązową odznake i tu mam do was pytanie , wiecie kiedy ? gdzie i jakie są najbliższe terminy .?

z góry bardzo dziękuje za jakiekolwiek info 😉
W ciągu sezonu halowego, czyli jesieni i zimy raczej nie będą organizowane żadne egzaminy, ale warto obserwować strony internetowe (takich ośrodków jak Leśna Wola, Zabajka, JKS Pogórze, Promyk w Albigowej, Ostoja Pustków), bo przeważnie jakiś czas przed planowanymi egzaminami ogłaszają to.
Jednak z tego co wiem, wystarczy popytać w ww. ośrodkach, bo przeważnie egzaminy organizowane są po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych osób.
Jest tu ktoś, kto jeździ w Zabajce? Jeśli tak to poproszę o PW  :kwiatek:
Niby piszemy tu głównie o podkarpackich aspektach jeździectwa, ale w towarzyskich chyba takiego regionalnego wątku Podkarpacie nie posiada, więc zapytam tu.

Rzeszowiacy! Jakiego okulistę możecie polecić? Cudownie by było, gdyby nie trzeba było czekać pół roku na wizytę lub płacić zawrotnych sum za konsultację :kwiatek:
Niby piszemy tu głównie o podkarpackich aspektach jeździectwa, ale w towarzyskich chyba takiego regionalnego wątku Podkarpacie nie posiada, więc zapytam tu.

Rzeszowiacy! Jakiego okulistę możecie polecić? Cudownie by było, gdyby nie trzeba było czekać pół roku na wizytę lub płacić zawrotnych sum za konsultację :kwiatek:


Przychodnia na Jagiellońskiej, z doświadczenia wiem, że nie czeka się długo i jest na NFZ tylko trzeba się rano zarejestrować 😉
Witam,

Chcialbym spedzic 2 tygodnie urlopu w listopadzie, gdzies na podkarpaciu na intensywnej nauce jazdy (najchetniej 2-3 razy dziennie na indywidualnych zajeciach, o ile dam rade.
Kiedys dawno uczylem sie juz jazdy konnej, ale nie mam pojecia ile pamietam ile nie.
Szukam miejsca z zakwaterowaniem.
Zapewne ze wzgledu na krotki dzien powinienem szukac miejsca z oswietlona hala itd.
Zalezy mi na znalezienu dobrego instruktora. Jeli ktos z podkarpacia zna miejsce gdzie nie zmarnuje tych 2 tyg to prosze o informacje.

Pozdrawiam
explorer
www.uchwatteam.pl nie zaiwedziesz się 🙂. Możliwość jazdy na koniach sportowych, doświadczeni trenerzy, dobra atmosfera i zakwatereowanie w pięknym dworku ze świetną kuchnią.
Potrzebuję zaktualizować pensjonaty z halą na trasie mniej więcej Przemyśl-Rzeszów.
Jak to teraz wygląda?
Cenowo, ogólnie, itp...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 grudnia 2014 11:30
Pokemon, najbliżej Rzeszowa na tej trasie masz na pewno:
SK Albin- 600zł (zima 650)
OJ Tango- 500zł
Palikówka Dubielteam- 650zł, ale z tego co wiem to jest wersja podstawowa pensjonatu

To tak na szybcika. Nie wiem jak wygląda temat w okolicach Przeworsk-Przemyśl-Jarosław 😉
W okolicach Rzeszowa to jeszcze Kielnarowa ma halę.
W moich jarosławskich okolicach halę posiada Stubno. I jeszcze Wierzawice przychodzą mi do głowy tak na szybko, ale one to już chyba nie na tej trasie. O inne musiałabym podpytać 😉
Zaścianek nad Wisłokiem w Czarnej, pensjonat 550 zł
m.indira   508... kucyków
03 grudnia 2014 16:24
w Kielnarowej nie ma pensjonatu, z pozostałych Stubno jest najbardziej atrakcyjne ze względu na świetna dużą hale i pastwiska minus to dojazd choć wskakując na autostradę jedziesz szybciej i wygodniej, plusem zero zmartwień jeśli chodzi o opieke i żarcie
z południowych to Dylągówka, ale nie wiem czy miejsce na dwa konie by było i wiem że ciężko o wolną halę...

Mozii do Was mam kapkę daleko. Pasowałaby mi ALBIGOWA,  ale chyba nie ma miejsc. Muszę się wybrać do Stubna.
W Wierzawicach teraz stoję.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 grudnia 2014 17:26
Pokemon od Rzeszowa jest 13 km, przez Chmielnik 18 😉 w Stubnie myślę, że warto. Hala fajna i ludzie niewątpliwie z ogromnym doświadczeniem 😉
Ale ja nie mieszkam w Rzeszowie. Mam do Was konkretnie 34 km i to wiejskimi drogami, czyli powoli (wiem, bo parę razy byłam, jak jeszcze nie było Wasze 😁 ).
Stubno też daleko, ale jest autostrada kawałek, więc migusiem.
Mam pytanie do koniarzy z Rzeszowa, gdzie kupujecie otręby? Jakiś młyn w Rzeszowie lub okolicy? Potrzebuję worek otrębów pszennych lub owsianych 🙂

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 grudnia 2014 11:52
Ja kupowałam w młynie w Głogowie Młp. A ostatnio w swojej miejscowości u prywatnego gospodarza 😉 Mogę zapytać jeśli chcesz, czy ma i jakoś się umówimy 😉
dziękuję, poszło pm 😉
Pokemon kimże jesteś? 😀 Kojarzę Wierzawice, często odwiedzam.
A tak z innej beczki... są tu jacyś ludzie z okolic Stalowej Woli? 😀
Cześć wam 🙂
Znacie może kogoś kto potrzebuję pomocy przy koniach lub na stajni w zamian za jazdy. Obojętnie czy jest to Ośrodek jeździecki czy prywatna stajnia.
Bardzo bym chciała pracować przy koniach niestety fundusze na to nie pozwalają więc zmuszona jestem szukać pracy w ten sposób. Jestem doświadczona w pracy tego typu, mam 18 lat.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

W razie czego podaje e-mail: [email]pomoc-dodatkowa@onet.pl[/email]
Pozdrawiam
Gosia.
😉



a skąd dokłądnie jestes ?? blisko masz do granicy podkarpackiego z lubelskim ?? 
Hej re-voltowicze! 🙂 orientujecie się może gdzie na terenie Podkarpacia są pastwiska dla koni chorych/emerytowanych za drobną opłatą?
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2015 10:55
heroinx, a ile według Ciebie to drobna opłata?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się