Olsztyńscy voltowicze

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 grudnia 2014 21:09
U Kojrysa zaginęły 2 konie.
uciekły czy kradzione?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 grudnia 2014 19:06
Nie wiadomo... Na FB znalazłam taką informację.
a najbardziej zainteresowani nie nagłaśniają sprawy?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 grudnia 2014 21:29
No właśnie na FB w ,,Olsztyńskich koniarzach" jest zawzięta dyskusja o tym i ogólnie dyskusja zboczyła na inny temat...
a ja nic takiego nie widze na Olsztyńskich, jest tylko post i dwa komenty, mój i Izy Sz., dasz linka?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 grudnia 2014 13:04
Usunęli post z całą dyskusją. Ogólnie czepiano się warunków, w jakich żyją konie. Wywlekano sprawy z przed wielu lat.
Witam Olsztyniaków 🙂

Poszukuję stajni (najlepiej rekreacyjnej) w Okolicach Olsztyna, gdzie instruktor zna się na rzeczy i poprawi moje błędy, może nauczy czegoś i da dobre ćwiczenia.
Wiadomo, że niska cena pożądana, ale zależy mi przede wszystkim na jakości.
No i obowiązkowo dobry dojazd z miasta, bo niestety samochodu nie posiadam ani ja, ani żadna z osób, która chciałaby odwiedzać stajnię razem ze mną.

Polecicie coś?
Może mi ktoś coś powiedzieć o stajni Kowmar?
Warunki, konie, właściciel?
Byłabym bardzo wdzięczna.
znacie jakieś stajnie z dobrymi warunkami i dużą halą oraz odpowiednimi trenerami gdzie można się wybrać na tygodniowy trening razem z koniem? 🙂
Kierzbuń, Ekwador (Robson)
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2015 16:10
Przy czym hala u Robsona jest nas u największa, no i ma kwarcowe podłoże, co dla niektórych może być istotne.
Mam do Was takie pytanie, zna ktoś może jakiegoś dobrego korepetytora z chemii ma poziomie gimnazjum?
mils - bylas w Sopocie teraz z ekipa Robsona?
wbijam jak filip z konopi, ale nie mam rozeznania w ogóle - szukam pensjonatu, w odległości maks 15-20 km od Kortowa, koniecznie z halą i możliwością padokowania. i żeby miał wolne miejsce od marca :kwiatek:
Może troszkę dalej niż 20 km od Kortowa, ale konie padokowane, duuużo pastwisk, hala i przemiła atmosfera w stajni Leśna Osada w Mątkach 🙂 https://www.facebook.com/StajniaLesnaOsada?fref=ts
Stajnia Stawiguda może? Od Kortowa to nie daleko, jest hala.
dzięki dziewczyny za odpowiedzi 🙂
Czy ktoś byłby chętny na treningi-konsultacje z Przemkiem Kozanowskim(zawodnik klasy GP w ujeżdżeniu, można dużo informacji znaleźć w sieci), które odbywają się w Mycynach średnio raz w miesiącu? Zwolnił się miejsca, wiec gdyby ktoś były zainteresowany to zapraszam po wiecej informajci na priv  😉
Czy ktoś może zna tego konia, bądź jeździ tam w stajni/stoi w pensjonacie? 🙂 Za każdą informację będę wdzięczna.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/21565?q=&plec=&masc=&rasa=30&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=
..
mils   ig: milen.ju
09 marca 2015 17:35
Czy ktoś wie jaki dermatolog przyjmuje w Epi Centrum? Chodzi mi o nazwisko i (jeśli to możliwe) opinie. 🙂
Czy ktoś byłby chętny na łączony transport na zawody uj w Januszewie  🙂?
Przepraszam, ze post pod postem, ale dotyczy innej rzeczy, a trochę czasu już minęło.

Stajnia Mycyny chce rozwijać ujeżdżenie na warmii i mazurach. W związku z tym, średnio co miesiąc, są organizowane dwudniowe konsultacje z Przemkiem Kozanowski już od dłuższego czasu. Mamy wolne miejsca, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam do kontaktu. Wspomnę jeszcze, że Przemek jest zawodnikiem na poziomie GP, startującym w Niemczech i trenującym tam z Ullą Salzgebr, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać 😉. Trener będzie w kwietniu, konkretna data jeszcze nie jest znana.
To ja przy okazji dopisze post o koniu do dzierzawy ( kto sledzi watek na fb ten juz czytal pewnie). Klacz po Loley do wspoldzierzawy. Konio skoczny ( pod jezdzcem ok. 130). Poszukiwany jezdziec z delikatna reka. Osoba dobrze jezdzaca, ktora nie przestraszy sie jak kon  "bryknie" czy potupie. Kon z charakterem ale nie jest potworem 😀 Mozliwosc wyjazdow na zawody! Koszt wspoldzierzawy- polowa kosztow pensjonatu. Wiecej podam na pw 🙂 (wlascicielka jest moja sasiadka, ktora nie ma konta na forum, wiec pokieruje do niej gdyby ktos cos 🙂😉
mils   ig: milen.ju
07 kwietnia 2015 12:40
Potrzebuję pomocy! Szukam dobrego doradcy zawodowego, ktoś coś?
Stowarzyszenie Z Kopyta Przez Warmię i Mazury


Zaprasza do zabawy w cyklu zawodów towarzyskich pod nazwą "Mała Liga"


Co to jest Mała Liga?
Regulamin

Terminarz zawodów:
1. 16.05.2015 - inauguracja, skoki - Stowarzyszenie ZKPWiM OJ Palmowski Spręcowo
2. 24.05.2015 - ujeżdżenie - Makowa Stajnia Wołowno
3. 20.06.2015 - ujeżdżenie, skoki - Stajnia Elf w Dercu
4. 04.07.2015 - ujeżdżenie - Stajnia Stawiguda
5. 11.07.2015 - rajd sportowy - Pajtuński Młyn
6. 25.07.2015 - cross/pony games (z elementami TREC) - Stadnina Koni Huculskich Orzechowo
7. 01.08.2015 - cross - Folwark Knopin
8. 08-09.2015 - skoki/TREC PTTK - Stadnina Koni Kurki
9. 16.08.2015 - skoki - Rancho po Zosi w Pelniku
10. 19.09.2015 - konno w tanecznym takcie, zawody finałowe - Stowarzyszenie ZKPWiM, OJ w Kortowie
Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę  :kwiatek:
czy byłby ktoś chętny na trening z Asią Tomaszewską z http://konjakijest.tumblr.com/ ? będę się z nią umawiała w tym miesięcu, zawsze wyjdzie taniej jak podzieli się ksozty dojazdu 😉 treningi są fajne, bardzo rzetelne, prowadzone zgodnie z klasyczną szkołą jazdy, polecam zwłaszcza, jeśli koń ma problemy z uruchomieniem pleców/naturalną krzywizną/równowagą etc.
edit: termin ustalony na 2 maja. jeśli ktokolwiek jest chętny - pw 🙂
potrzebuję jakiegoś hotelu/pensjonatu na początku Olsztyna (może być nawet troche przed) od strony wylotówki na Augustów/Mrągowo. Znacie coś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się