Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ma ktoś kod rabatowy do gnl? Pilnie potrzebny!  ❓
Czy ja jestem ślepa ?  😵 Nie widzę, żadnych derek zimowych/ stajennych z wypełnieniem minimum 250/300g w rozm . 135...  🙁
Tak zachęcacie tymi promocjami i darmowymi przesyłkami, a nic nie widze 
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
02 grudnia 2014 20:08
Marthiiina w Agarze patrzyłaś kilka by się znalazło 😉 np:
York 250g http://sklepagar.pl/kon/1488-derka-stajenna-york-lori.html#/kolor-granatowy_do_5_dni/rozmiar_derek-135
HKM 300g http://sklepagar.pl/promocje-all/1231--derka-zimowa-210-nylon-48h-hkm.html#/rozmiar_derek-135/kolor-czarny_10_14_dni
Freska Ooo ! Ta Yorka dość porządnie wygląda  😉
Marthiiina, eskadronowe 240g:
walnut, taupe, black, blackberry, ocean, capri
Jacson stretch 300g
Inne:
Jacson stretch 300g (swoją drogą bardzo fajna sprawa), ES Move 240g, HKM Wintermax 300g, Waldhausen Economic 300g
Z grubszych:
ripstop 400g, Champion HKM 340g, Schockemohle Allrounder Combo 400g, ES Move 360g, Royal Equus 400g.

Jest też cała gama derek 200g w tym rozmiarze.

Do północy masz darmową wysyłkę na hasło "DDD2014".
Gdzieś jakaś przecena na ochraniacze kontaktowe?
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2235990#msg2235990 date=1417548736]
no i slaby - jak złapal za zapięcie żeby sobie prawdopodobnie zdjąć jak zwykle (nigdy nic nie popsuł) - nie udał się, bo wyrwała się z polarem...
ale ladna czerwień 🙂 (plus różowy!)
[/quote]


Ojj to sobie jednak odpuszczę 😀 Wystraszyłaś mnie.
Co prawda tylko po treningu miałam ją zakładać na czas "pod nadzorem", ale ze względu na zadziwiające pomysły konia mające na celu odderkowanie odpuszczę 😉
Dziękuje Wam za odpowiedzi ;]
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 grudnia 2014 21:24
Widział ktoś jakąś większą promocje na derki treningowe przeciwdeszczowe w rozm. 155 cm?  :kwiatek:
Ma ktoś może jakiś kod do amigo? 🙂 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
-15% w koniku na hasło: renifer  od8 grudnia do 15 stycznia :>
powyżej 100 zł 🙂
-10% w weeek w Arcusie  😀

może jakiś jeszcze sklep robi promocje na mikołajki??
kujka   new better life mode: on
04 grudnia 2014 16:59
a na animalii rabat 10% na wszystkie rzeczy z magazynu
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
04 grudnia 2014 17:54
siwaaa w www.sklepagar.pl do 7 grudnia - 20% na HKM i dodatkowo darmowa wysyłka do końca roku na hasło ZIMA przy zamówieniu powyżej 50zł i płatności przelewem  😉
Promocja w animalii dotyczy tez pasz?
tych na stanie 🙂
ta promocja w animali jest na jakiś kod???
dziewczyny wszystko jest napisane na ich stronie głównej. Doliczają na koniec.(powyżej 150 zł)
teraz doczytałam i sprawdziłam  😡
gdyby ktoś pytał max rabat 10% czyli jeżeli jakiś produkt już jest w promocji np. 7% to zwiększą rabat do 10%
Mikołajkowy weekend ze sklepem jeździeckim konik.com.pl
5 - 7 grudnia
Na hasło MIKOŁAJ - 12% zniżki na wszystkie produkty
czy mikołajkowa promocja w koniu na hasło MIKOŁAJ łączy się z innymi promocjami i rabatami?
A nje wjem, nie napisali w newsletterze.
Nie, nie laczy sie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 grudnia 2014 10:42
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 grudnia 2014 17:57
Widział ktoś jakąś większą promocje na derki treningowe przeciwdeszczowe w rozm. 155 cm?  :kwiatek:


Zerknij na ofertę w sklep-grene
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2014 18:38
W Pasikoniku -10% do wtorku włącznie.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
05 grudnia 2014 20:10
Niezłe w Yardzie promocje przed świętami 😀
http://yard-equites.pl/promocje?p=2
Promocje to zło. Właśnie wydałam (i jeszcze wydam) tak z pół mojej pensji na rzeczy, które w większości jeszcze wczoraj zupełnie nie były w planach... Ze wszystkich zakupów zamierzałam kupić jedynie wcierkę rozgrzewającą... 😵 Musze sobie założyć blokadę rodzicielską na ten wątek.
Ja też...jak będzie więcej promocji w Yard Equites to kupię następną szafę na sprzęt i pójdę jeść korzonki.
Tylko poczekaj z kupowaniem tej szafy... aż zrobią promocję na paki. 😂
Ja na razie poszalałam w GNL-u i jeszcze będzie druga tura w Pasi-koniku, tylko czekam, czy koleżanka czegoś nie będzie też chciała... A, no i trzecia w Koniku, jak będzie te 15%, bo chcę czapkę (ona akurat była w planach i dobrze, że się uda w promocji). Zanim będę kupować czapkę, to pewnie jeszcze przyjdzie mi do głowy kilka rzeczy, których "potrzebuję"... 🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się