Cavaliada Tour 2014/2015

Hej, mam 1 branzoletke na zbyciu na cavaliade, mozna na nia wszedzie wchodzic. Ktos zainteresowany??
Może ktoś podać konkretny link do relacji na stronie organizatora, bo ja chyba jestem ślepa i znaleźć nie potrafię a to wkkw bardzo mnie ciekawi
bylam przy kasach i byly bilety tylko nasobote i  niedziele wysprzedane
do której godziny są Targi - w sensie stoiska i sprzedaż???
Sprzedam 2 bilety VIP na całość (wjazd na parking, lunch i loża) info PRIV
pestka ja też chyba jestem ślepa ;/ Bardzo proszę o link do wkkw  :kwiatek:
O ktorej sie zacznie? wszedzie jest ze 19
Iza_pokusa dziękuje bardzo  :kwiatek:
Działa wam transmisja z wkkw?
Działa. Ja oglądam na stronie Cavaliady
ma ktoś może jeszcze na sprzedaż bilety na niedzielę???
Rzeczywiście z komputera mi działa, nie szło na telefonie, a zanim dojechałam ze stajni do domu to zdążyłam tylko na ostatni przejazd Pawła Warszawskiego🙁 nie wiecie czy będzie fgdzie mozna potem obejrzeć relacje z krosu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2014 19:14
Transmisja z areny A na stronie swiatkoni.pl, a z areny B na stronie cavaliada-poznan.pl 😀


Będzie gdzieś transmisja z aukcji koni?
Oglądałem wczoraj skoki do WKKW i jedno co mnie zdiwiło to fakt że na wysokości 115 cm ( w porywach ) były tak wysokie wyniki. Drągi sypały się równo. Zawsze płakano że konie WKKW-owskie są po krosie więc są zmęczone , a tu kross dopiero dzisiaj , konie świeże jak bułeczki a przejechanie śmiesznego parkuru prawie nie możliwe. Na 8 - miu przeszkodach w konkursie jak dla małych dzieci wyniki fatalne 2-wu cyrowe .To na parkurach 150 cm takich wyników nie ma . Pomijam stopień skomplikowania parkurów dla skoczków i dużo większą ilośc przeszkód. Czy nie można nauczyć się jeździć skoków i Ujeżdżenia jak się chce jeździć WKKW ??? 🤔
Witajcie, czy ktoś ma może dwa bilety do sprzedania na niedziele? Byłabym wdzięczna za kontakt na priv 🙂
Pisze tu, bo tutaj wiecej zainteresowanych zaglada.
Mam jeden bilet do odsprzedani. Na sobote i niedziele.'
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 grudnia 2014 21:23
powtórka krosu na TVP sport. Teraz!!!!
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
05 grudnia 2014 21:44
kwestia zycia i smierci 🙂
czy ktos ma jeszcze do sprzedania wejsciowki na weekend?  😵 😵
Chetnie VIP, ale normalne tez z checia kupie 🙂  :kwiatek: :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 grudnia 2014 21:58
[s]Jakby ktoś bardzo chciał to mam jedną opaskę 😉[\s]
nieaktualne
Nirvette   just close your eyes
05 grudnia 2014 22:35
A Wenus vs. Mars ogladaliscie? Na trybunach niesamowite emocje, gardlo zdarte. Ciekawy pomysl mieli.
Emocje rzeczywiście duże.
Podziwiać jedyną dziewczynę, która ratowała honor pań.
Panie kiepsko trafiły, że były od strony publiczności, bo wydawało mi się, że to dlatego konie mogły od tamtej przeszkody im odskiwac.

smok10 dzisiaj pan tłumaczył dlaczego te konie zrzucaja drągi. Bo w krosie są nauczone, że mogą się o gałęzie normalnie dotykać, wiec nie robią zapasu na zwykłych stacjonatach.
Smok10, faktycznie skoki do WKKW nie powalają w PL, i chyba każdy skoczek, choćby z ZR, robi oczy jak spodki, ale pamiętaj, że to jest wielobój. To nie jest tak, że masz pełen trening skokowy, pełen ujedżeniowy, pełen krosowy (a jeszcze kondycja). Masz po 1/4. Tempo zbierania doświadczeń startowych przez konie też całkiem inne: od wiosny do jesieni, maks co 2 tyg. jeden(!) parkur. Jeszcze to, że jednak dziś, gdy koń ma większe możliwości skokowe - to chodzi skoki. I to, że termin pokazu w powszechnym okresie roztrenowania koni.
The Wunia to nie jest wyjaśnienie. Parkur jest elementem konkurencji i powinien być na czysto. W tym roku "przepadło" medalowe miejsce na Mistrzostwach Świata Młodych Koni przez parkur właśnie (tylko - wczęśniej wypracować taką medalową pozycję, to nie ojtam- ojtam).
Gdyby ktokolwiek miał do odsprzedania 2 wejściówki na sobotę lub niedzielę - vip albo zwykle to biorę :C
Gdyby ktokolwiek miał do odsprzedania 2 wejściówki na sobotę lub niedzielę - vip albo zwykle to biorę :C



ja to samo, plus dorzucam czekoladę 😉
A bilety potrzebue 4, ewetualnie 2.
Może może....??
A Wenus vs. Mars ogladaliscie? Na trybunach niesamowite emocje, gardlo zdarte. Ciekawy pomysl mieli.


Pomysl fajny ale chyba do dopracowania. Np. praca kamerzystow - lepiej by chyba bylo gdyby starali sie pokazac oba tory w jednym ujeciu, a nie jednego jezdzca w danym momencie. No i wstyd wstydow dla facetow, jesli z wyrachowania wybierali prawy tor, no co za cieniarstwo. Ale ogladalo sie fajnie. Nawet moja malo zainteresowana konmi zona poswiecila sie i obejrzala ze mna :-)

L
Smok10, faktycznie skoki do WKKW nie powalają w PL, i chyba każdy skoczek, choćby z ZR, robi oczy jak spodki, ale pamiętaj, że to jest wielobój. To nie jest tak, że masz pełen trening skokowy, pełen ujedżeniowy, pełen krosowy (a jeszcze kondycja). Masz po 1/4. Tempo zbierania doświadczeń startowych przez konie też całkiem inne: od wiosny do jesieni, maks co 2 tyg. jeden(!) parkur. Jeszcze to, że jednak dziś, gdy koń ma większe możliwości skokowe - to chodzi skoki. I to, że termin pokazu w powszechnym okresie roztrenowania koni.


Halo - Powiedz to Jungowi , który jest absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o Puchary , Mistrzostwa i Olimpiady w WKKW startuje w Skokach na poziomie CSI 3 i 4*150 cm i wygrywa Ujeżdżenie na poziomie CDI 3* . W konkursie P klasy chyba by się zabił  🤣 🤣 🤣 bo tak nisko jego konie nie skaczą , nawet te WKKW-owskie. Po prostu nasi WKKW - iści umieją tylko latać po polu , bo skoki i ujeżdżenie mają na poziomie rekreacji . 😉

Wszechstronna to nie oznacza wszystko po łebkach , tylko wszystko na wysokim poziomie. Wiele razy obserwowałem WKKW-istów i jeśli chodzi o skoki to jest płacz i zgrzytanie zębów. Oczywiście nie wszyscy , bo oglądałem Bawłowicz i aż miło było popatrzyć . Nawet jakieś Grand Prix wygrała. 😉
Ja mam wejściówki na dziś i na jutro po 40zl.
Jakby ktoś był chętny- proszę o kontakt na priv.
Sprzedam dwa karnety (mozna wchodzic i wychodzic z mtp) na dzis i jutro. Info w ogłoszeniach 😉 Proszę nie pisac na PW bo nie odpiszę 😉
edit: nieaktualne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się