Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Pursat   Абсолют чистой крови
05 grudnia 2014 14:04
heheh oja dziękuję . :kwiatek:

Mimo wszystko patrzę na typowe słowianki z   lekką zazdrością  😉

Eeee tam, #brunettesdoitbetter 😁
flygirl, Łał! Czy to selfie z koniem było robione słabej jakości aparatem czy to filtr dał osiągnąć taki fajny efekt pociągnięć pędzlem ? Lekko zajeżdża portretem malowanym w photoshopie (ktore mi sie strasznie podobaja)
buyaka, te pierwsze jest swietne!  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 17:21
flygirl, Łał! Czy to selfie z koniem było robione słabej jakości aparatem czy to filtr dał osiągnąć taki fajny efekt pociągnięć pędzlem ? Lekko zajeżdża portretem malowanym w photoshopie (ktore mi sie strasznie podobaja)



Gdzie to selfie? 👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 grudnia 2014 17:24
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 17:25
Fajne! 😜

Notarialna nie wiem, które z Was ma bardziej przerażoną minę 😁 Ale jednak kot mistrz 😍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 grudnia 2014 17:28
CzarownicaSa, To była jej pierwsza wystawa (drugi dzień) i fakt byłam przerażona przed oceną bo nie wiedziałam jak się zachowa. Ale dała radę. 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 17:37
Kurde, ale fajną ma tę minę! Aż chyba wezmę ją na modela do pierwszego rysunku kota 😜
(tylko nie spodziewaj się spektakularnych efektów, raczej wizerunku szczotki do toalety z oczkami 😁 )
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 grudnia 2014 17:53
narysowany kot wyglądający jak szczotka do toalety  👀.. bez kitu CzarownicaSa muszę to zobaczyć  😁

Pursat  ->  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 17:58
Normalny nie, ale moj moze 😁
Mam nową fryzurę, nowy kolor włosów i nowe zdjęcia 🙂😉
niestety jakość padła po zmniejszeniu
Pursat   Абсолют чистой крови
06 grudnia 2014 17:08
Notarialna, uroczo razem wyglądacie. 😀

Anka, jak zwykle szał ciał i uprzęży. 😎 😜

Pani Zima z dzisiaj i zmykam na długo. 🤣 😉

Wichurkowa   Never say never...
08 grudnia 2014 17:33
Pursat jak zawsze pięknie ;-)

A oto ja po keratynowym prostowaniu,pierwszy raz w życiu nie mam cebuloka i afro na włosach 😀
Nie wiedziałam że mam takie długie włosy nawet :-)
Anka, jesteś super modelką! Genialne emocje widać na każdej focie i (za przeproszeniem) bijesz pod tym względem swojego Mana na głowę (niczego mu nie ujmując, oczywiście 😉 ).
Mam trochę nowych, to się podzielę😉
Anka, zdjęcia pełne emocji, doskonała aktorka.
Wichurkowa, dlatego ja najbardzoej lubię swoje włosy zaraz po wyściu z wanny, zawsze są dłuższe 😁
Pursat ja bym Cię widziałą w takiej stylizaci na Panią Zimę 😉
Chciałam zafundowac sobie stylizację podobną do Hexy (takie bardzo ekskluzywne jeżdzieckie foty), ale wyszło trochę inaczej.
Czarna wdowa  😎
Pursat jak Ci fajnie w tej bluzce!
Za napisy 10/10.  😁

Anka drugie zdjęcie szał!

Thymos nostalgicznie, ale aura jesienna temu sprzyja.
Thymos cuuuudo! Przepiękna jesteś.
Uwielbiam taki klimat. Skojarzyłaś mi się tutaj Ty i ogólny "look" z Monicą Bellucci w Braterstwie Wilków.
Pursat śliczna współczesna królowa śniegu 🙂
No i ja się nieśmiało wtrącę ze swoją twarzą 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
11 grudnia 2014 18:17
Dzięki wielkie dziewczyny! 😍 :kwiatek:

Wichurkowa, super sprawa z takimi włosami, piękne. 😀

Thymos, jak zwykle - coś wspaniałego. 🙂

madasrabbits, właśnie śmiało trzeba. 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 grudnia 2014 18:22
Pursat, kto Ci robi takie ładne zdjęcia?  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
11 grudnia 2014 18:58
Zazwyczaj wciskam aparat mojemu bratu. Z tym, że sama wszystko ustawiam, wybieram miejsce, podpowiadam kadr, mówię jak to ma wyglądać. 🤣 Pozostaje tylko nacisnąć spust. 😁

To ostatnie zdjęcie jest jeszcze dodatkowo przepuszczone przez aplikację do obróbki na Instagram, stąd te kolory tła. 🙂
To i ja się pokaże  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2014 10:50
Ale masz "wampowy" typ urody! 😀

Kupiłam sobie wczoraj czapę i jestem w niej zakochana 😍 Tylko oczywiście dobrego zdjęcia nie mam, jakżeby inaczej...
[img]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10377094_899138683430067_3305634314196149614_n.jpg?oh=55653bf12cf07fe857d97d9399951dcb&oe=5501A618[/img]
Porządki w dokumentach i znalezione zdjęcie sprzed roku :P Ps. nic tu nie wyszło nie tak :P Jak wam się podobam?  😁
Alten a gdzie to zdjęcie 👀
[s]Nie widać? Kurcze, u mnie normalnie, zaraz coś pokombinuję.[/s]
Hosting zmieniony - działa teraz?
Thymos pokaż koniecznie coś więcej z tej sesji. Pokazywałam mojej Marcie od zdjęć i też bardzo jej się podobały.

ps.
Zawsze chciałam być jak Woliński  i oczywiscie obowiązkowe okulary bo przecież - tyle słońca w całej windzie  😂

Woooow, ale masz szczupłe nogi!  😍
Ja mam tylko z łazienki, nie jestem taka fajna 🙁
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10357463_856161831085187_3945310267237190897_n.jpg?oh=3afa774522913e3ba102a5418f87c784&oe=550F2031[/img]
Hexa wooooow 😲 jakie Ty masz długie i zgrabne nogi 😍
To szpitalna winda i perspektywa chyba takie miłe + obcasy- w rzeczywistości tak nie wyglądają  🤣 ale nie miałabym nic przeciwko
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się