Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Brzask - Wygląda ładniej niż na katalogowych  😀.Niestety w S sie nie wcisnę 🙁...
DressageLife - Rozmiarówka Mountain Horse jest zaniżona. Ja zawsze kurtki  biorę o rozmiar mniejszę .
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 listopada 2014 21:20
figaro2046 , nie byłabym taka pewna, normalnie kurtki noszę 38/40 i jakby była rozmiarówka celowałabym w M albo L, ta Ska okazała się dobra chociaż gdybym miała możliwość dla porównania mierzyłabym Mkę. Nie miałam. Zmieściłam się. Jestem happy  😉
czesc wszystkim, potrzebuje pomocy, a mianowicie dobrania koszuli do tego fraka: http://awilhorse.pl/357-frak-lector.html
mam błekitną cavallino, granatową jendolitą i w kratkę granatowo czerwoną pikeura. Niedawno zamówiłam białą KL, ale zastanawiam sie nad jakims brązem, ale nie mogę znaleźc niczeego ciekawego  🙁
Dzięki, dziewczyny  :kwiatek: całkiem mnie ES zrobił w bambuko...


A czy widział ktoś gdziekolwiek jeszcze czarną parkę ES Estelle w rozmiarze XS/S ? Albo podobną zimową kurteczkę do 900-1000 ES/KL/Equiline w kolorze czarnym?

oraz - czy ma ktoś http://yard-equites.pl/spooks-lato-2014/2334-kurtka-damska-spooks-finya-zima-2014.html ? Fajna, ciepła, jak leży?  :kwiatek:  :kwiatek:

darolga, estelle granatowa xs jest w febro. Czarnej nie widziałam.
Proszę o pomoc  :kwiatek:
Szukam złotej koszuli konkursowej, lub takiej, która będzie miała złote wstawki. Tak, żeby pasowała do tego czapraka:
Ktoś, coś?  👀
Ratana, a taka z Moutain Horse? klik



Puma , dziękuję, niestety jak dla mnie troszkę zbyt pstrokata...  🙁
Help! Jak wypadają rozmiarowo tegoroczne zimowe ciuchy euro-stara? Zeszłoroczną kurtkę Carlotta mam S, za to wiosenną kurtkę mam XS. Chciałabym kurtkę Jodie.
Help! Jak wypadają rozmiarowo tegoroczne zimowe ciuchy euro-stara? Zeszłoroczną kurtkę Carlotta mam S, za to wiosenną kurtkę mam kurtkę Jodie.


Ja mam ta kurtke i normalnie nosze rozmiar S i ja tez mam S . XS byla tez dobra ale nie wlozy sie pod nia juz nic grubszego jak polar. Ogolnie polecam  ta kurtke . Jest swietnie skrojona i wykonczona. Es sie postaral 🙂
Jak wypada rozmiarowo płaszcz nowej kolekcji Euro Stara? Z mojego doświadczenia wynika, że ich rzeczy raz sa normalne, a raz znowu wypadają mniejsze. Jak jest z płaszczem  SHARON ?? Wie ktoś może ?
Dziewczyny, czy prała już któraś z Was frak Pikeura? Mam skarlett i jest na metce , ze do 40 stopni mozna prac bez wirowania. Jest z materiału nie gniotącego się , ale mimo wszystko mam pewne obawy czy kolor sie nie spierze, czy sie nie zniszczy materiał. Jak myślicie?
Ja animo i equiline piore w pralce na 30min
Jak jest z rozmiarami koszulek Kingslanda? Czy Mka to standardowe 38? Czy jest raczej zawyżona?
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
11 grudnia 2014 21:48
Mam ich koszulkę konkursową i jak dla mnie jest to duże "M".
Dzieki :kwiatek:
Też bym powiedziała że większe M. Znaczy może inaczej, normalne damskie M, żeby się biust miał gdzie wcisnąć 😉
Witam! Czy Waszym zdaniem niebieski frak Pikeur'a Soft Shell będzie pasował do różnych maści koni? Komplet na zawody jest zawsze biały a na zawodach startuje na siwkach i gniadych 🙂 Chodzi mi o ten frak (przepraszam za pożyczenie zdjęcia) Czy nie lepiej kupić ten czarny z szarym kołnierzem również z Pikeur'a? + Jakie polecacie białe bryczesy z szarym bądź czarnym lejem??
Ludzie nie maja problemów...
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2015 19:44
http://www.horka.com/rider/competition/competition-jackets/d-competition.html
wiecie może gdzie mogę w PL znaleźć taki rajtrok?
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2015 19:56
Happiowa, podejrzewam, że Arpav może Ci ściągnąć, oni mają Horkę -> http://arpav.pl
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2015 20:01
bardzo dziękuję  :kwiatek:
Pisałam jakiś czas temu a raczej marudziła i marudziłam na fraczek granatowy za mniej niż tysiąc złotych 🙂
Wstawiam przy okazji zawodów i że w końcu doczekałam się dość sporej ilości fotek 🙂
Jedno dzięki Anai drugie M. Zalewskiej  :kwiatek:
Więc:
Ciemno Granatowy fraczek Pikeur TOSCA <3
"Hełm" Lami-Cell Ventex (mam nadzieje, że niedługo ustrzelę jakiś inny, w którym będę trochę lepiej wyglądać 😉)
Koszulki nie widać prawie ale prosta, waniliowa VillaHorse,
No i bardziej końskie ale nie wytnę do osobnego działu:
Derka z przeceny z Kreamera oraz wiecznie wyglądający na nowy, nie do zabicia pad JARPOL podszywany bawełną a nie siateczką 😉

Drogie panie, pytanie do konsumentek: co w tej chwili jest bardziej na topie: klasyczna elegancja (Pikeur, Kingsland) czy jednak pójście w nowoczesność (Spooks, Animo)? Moje pytanie kieruję pod względem fraków i koszul, nie bryczesów. Czy dalej mają wzięcie tradycyjne fraki czy wybiera się raczej te z elastycznych tkanin?
Kwestia gustu 😉 natomiast moda ku elastycznych 😉
Ja od niedawna też w elastycznym fraku startuję i przysięgam że nie wiem jak mogłam tyle czasu jeździć w zwykłym. Toć to zupełnie inny komfort 😀 Jakby człowiek tego fraczka na sobie nie miał.
🙂 ja tam kocham Stare modele,  normalnych frakow a nie frakow obciskajacych jak topy,  ale cenie sobie elegancję,  i może przez jazdę na czworobokach wolę te starsze modele.
szczerze? Idę w nowoczesne tkaniny.Mój szary frak widoczny na moich zdjęciach jest klasyczny,wełna-szyty na  zamówienie.Teraz zaś kupuję nowy i choć wciąż waham się między equiline a animo,to idę w softshelle,jak mierzyłam-bajka  😍
(sorry za post pod postem,ale wątek umarł)

Czy wolno mieć zamiast plastronu krawat we wszystkich konkursach?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 stycznia 2015 00:46
Dla mnie świetne są fraki equiline 😍, bo te które widziałam są klasycznie skrojone, ale wykonane z nowoczesnych tkanin (ale nie nazwałabym tego softshellem).
Za to absolutnie klasowe są J. van D. 💘
Frak BlueHorse jest na żywo  przepiękny. Ma delikatne przeszycia i głęboki  kolor.

Odkąd  mam softshellowy frak,  nie wyobrażam  sobie  powrotu  do klasycznych.  Wygoda  nieporównywalna.   
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się